Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka,, biała, kremowa, czarna - czachy, mroczne cmy i rośliny, a na czarnej gotyckimi literami "forget shit and move on". :mrgreen: H&m ma jedną fajną męską linię, taką trochę pod Kupisza, rockowo i lumpiarsko. Ale tylko częśc koszulek, była na przecenie.

Zasugeruję mu żeby na wiosnę zostawił, bo bez sensu teraz i tak chodzi w bluzach i nie widac, jaką koszulkę ma pod spodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, hej ;) jak tam z alko, nie ciągnie Cie do niego?

No właśnie ciągnie i to dosyć mocno, ale jakoś na razie daję radę.

 

-- 13 gru 2014, 22:09 --

 

Daj znac jak ci poszlo

Ok, napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, no to dobrze że jakoś z alko dajesz radę oby tak dalej, obyś znalazł pracę i czuł się w niej dobrze ;)

Znaczy się wiesz, grunt to się nie nakręcać że będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo pijanych po osiedlu się szwęda...imieniny jakieś, czy ciepło skusiło smakoszy do wyjścia na powietrze?

Byłam z Mężem, sama bałabym się...znajoma mnie nastraszyła, że jej Mamę zaczepiło dwóch młodych i zażadali pieniędzy. A w ogóle wcześniej nie myślałam o zagrożeniu...lubię wieczorne spacery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo pijanych po osiedlu się szwęda...imieniny jakieś, czy ciepło skusiło smakoszy do wyjścia na powietrze?

Byłam z Mężem, sama bałabym się...znajoma mnie nastraszyła, że jej Mamę zaczepiło dwóch młodych i zażadali pieniędzy. A w ogóle wcześniej nie myślałam o zagrożeniu...lubię wieczorne spacery.

W Warszawie jeszcze nie jest z tym tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×