Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

ja planuję za 5 lat (w ramach idei tzw racjonalnego samobója), jeśli będziesz jeszcze żyła, to się ugadamy i razem coś poradzimy. jedna drugą dobije albo się skądś skoczy za ręce, zawsze to przecież raźniej

 

Zgadzam się na sto procent, ale 5 lat to strasznie dłuuuuuuuuugooooooooo.

 

-- 11 gru 2014, 18:35 --

 

lucy1979, jak się zabijesz to Ci wpierdolę.

 

póki co to nawet nie mam sił ani pomysłu, jak tego dokonać. Tak tyl :lol: ko chciałam ponarzekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze chcę popróbować na terapii, dajże mi te szansę..

może byś też spróbowała i najwyżej za 5 lat się napijemy szampana na jakimś dachu zamiast dawać nura w dół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planowałem najpierw samobójstwo w wieku 18 lat jak do tego wieku nie zaliczę panienki ale nie popełniłem mimo że nie zaliczyłem również daleko później. Później chciałem w wieku 30 lat, 33 a teraz myślę że do 40 to góra będę żył. Chodzi mi o takie samobójstwa dalekowzroczne z braku osiągnięć, celów życiowych i sensu istnienia bo jeszcze czasem mam myśli samobójcze pod wpływem chwili, emocji. Idea racjonalnego samobója jest słuszna w moim wypadku ale ciągle brakuje mi odwagi myślę że jak moja mama umrze jeśli tego dożyje to popełnię na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, no. ja już bym dawno dała do wiwatu jakbym nie miała rodzeństwa, które mnie (chyba) kocha i babci. babcia dzięki Bogu prędko kopnie w kalendarz a młodych stopniowo oswajam, choć pewnie nie będę w stanie im tego nigdy zrobić i będę tym zasranym warzywem jeszcze długie lata póki mnie nerwica sama nie przeżre i zabije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabić się jest naprawdę trudno.

coś ty.wystarczy obskoczyć raka z metastazami do mózgu i gardła,ostre zapalenie trzustki skutkujące nagłą ostrą niewydolnością nerek,umrzeć można albo wskutek mocznicy albo z głodu bo kiedy cokolwiek się liznie trzustka natychmiast sama się trawi i wydziela do krwioobiegu amylazę i lipazę można odlecieć w kosmos na czworakach.albo udać się na strzelnicę,wypożyczyć mossberga 500 i wygarnąc sobie a niego w czoło,w skroń,w potylicę,w ciemię i sprawdzić czy mózg to narząd krytyczny i czy taka śmierć jest zdatna do transplantologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po to zostało stworzone to forum by można było porozmawiać o wszystkim o każdym lęku, to tak jakby śmiać się z hipohondryka, że wmawia sobie choroby. Ogarnijcie sie :x

no wow ile razy ja na to zwracałem uwagę :P

atak serio koszmary czy porażenie to odpowiedź na to c się dzieje ile razy ktoś kogoś zadrapie czy walnie przez sen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew7826893, wspierac sie to mozesz u psychologa. Jak oczekujesz przyklaskiwania bo ktos pisze ze widzi duchy to tez polecam wizyte u psychiatry i od razu dzownic po pogotowie. Ja Ci nie bronie sie uzalac i nad soba i nad kazdym, Twoja sprawa ale nie narzucaj komus tego co sobie sam chcesz robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, Czy ty masz kur..wa niedoje..banie mózgowe czy co? ;) Mi lekarz tak samo przepisał SNRI do leczenia nerwicy natręctw i działa znakomicie! O jakim ty PLACEBO piszesz chłopie? Wenlafaksyna to PLACEBO ? To Ty już masz banie całkiem zrytą... nie ma co.. Weź najlepiej tu nie wypowiadaj się kur..wa jak nie wiesz..

 

No właśnie sam piszesz że kur..wa Wenlafaksyna jest na lęki.. a KUR..WA nerwica natręctw do czego się zalicza?!

 

 

NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD!

 

 

Poducz się trochę... http://pl.wikipedia.org/wiki/L%C4%99k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie pije kurwa ty jakis jestes niedojebany czy wenla ci mozg wyzarla

 

-- 13 gru 2014, 21:17 --

 

Biore ten lek ale dla mnie jest hujowy i tyle a ty kurwa panikarzu dwa dni temu srales po gaciach ze nie dziala i nagle dziala po zmniejszeniu kurwa smiec mi sie chce normalnie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marze o tym zeby go przestac brac bo huja mi daje tylko musze teraz z niego zejsc

i nikogo kurwa nie wprowadzam w blad ten lek nie jest zarejestrowany do leczenia NN i odpierdolcie sie ty w szczególnosci to lunatic powinien miec do mnie jakies ale a nie ty do huja

 

-- 13 gru 2014, 21:21 --

 

bo to kurwa jest placebo jebane jak wszystkie te leki kurwa tylko zamieszanie w glowie wieksz robia, pierdolisz sie z jednym lekiem potem bierzesz drugi zeby przykryc skutki uboczne drugiego, zmienianie dawek kurwa wiecznie cos nie tak, za pare dni bedziesz pierdolil ze wenla nie dziala a wiesz dlaczego kurwa bo zmniejszyles dawke dlatego sie lepiej czujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×