Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, kota przełożyc w inne miejsce, lub zakryc kocem ;) Chcesz dostac kopa emocjonalnego - pisz do byłego, aczkolwiek nie wiem, czy te emocje ci się do końca spodobają. Chcesz się wyluzowac (albo zdenerwowac zależy jak ci sprawnie malowanie idzie) - maluj pazury. Chcesz się nakręcic- pisz złośliwą recenzję. Chcesz trochę gimnastyki - przekładaj ksiązki na pólce itd.

 

A mi się absolutnie nic nie chce, jestem zmęczona i po obiedzie chyba poczytam. No jeszcze sprawdzę w necie trochę przepisów i wybiorę ciasteczka, które jutro upiekę oprócz pierników.

No mówię, muszę napisać po przepis na pierniczki chociażby, poza tym jeśli jestem w stanie wznowić koleżeńskie relacje z ludźmi dawno niewidzianymi, to powinnam z tego korzystać. Jeszcze parę tygodni temu, uważałam, że wszystko i wszystkich straciłam i nie powinnam się nikomu pokazywać na oczy.

 

Zrobiłabym coś fajnego, ale nie chce mi się grzebać teraz w muzyce ani grafice.

 

A jak odpalę grę, to znowuż nie sprawdzę, czy aby na pewno jestem na jutro przygotowana. A chciałam zawalczyć o stypendium, bo zniżka na czesnym by była i bym sobie kupiła coś ładnego np. perły.

 

-- 13 gru 2014, 18:03 --

 

acherontia-styx, Ferdynand k, widzę że atak seryjnego lenia :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam!:)

Seryjny len dopadl i mnie. Chociaz poczatek dnia calkiem pracowity, sprzatalam sporo, w koncu zrobilam generalny porzadek z ubraniami i sporo z nich oddam do domu dziecka.

Usilowalam tez robic uszka z babcia i niezle mi szlo:)

Jednak bolala mnie glowa od samego rana, wiec gdy mialam zasnac na chwile, minely 3 godziny zanim sie obudzilam...

Teraz chcialabym sie pouczyc,a tak baaardzo mi sie nie chce.

acherontia-styx, skladam oficjalne zazalenie!

Zamiast sniegu - cieply wiatr i slonko:)

cyklopka, ja tez sir tak wstrzymuje przed kontaktem z ludzmi, czas to przelamac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, dziękuję, zrobiłam tak, jak poradziłaś i avast wprowadził mi tym razem Google Chrome :shock:

przeskanowałam i mam nowe tym razem google :D

A i tak wrócę do Firefoxa, bo najlepiej lubię tą przeglądarkę.

 

Zjadłam sobie w międzyczasie śledzika w śmietanie i już mi całkiem dobrze :mrgreen:

 

Platek rozy , miłego pobytu w knajpce ze znajomym... super, że gdzieś wychodzić się rozerwać :great:

 

Dołączam do tych, którym się nic nie chce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, tak kochana, męża też najlepiej kocem nakryc, ale tak żeby głowy nie było widac, ewentualnie poddusic poduszką... :mrgreen:

 

Ja z kotami to doświadczenia nie mam, mój pies to chętnie pod kocem, czy kołdrą rezyduje zimą. Najgorsze jak w nocy trąca, żeby go pod kołdrę wpuścic, człowiek znów zaśnie ( a chwilę to trwa, bo zwierzę jeszcze musi pomlaskac, powiercic się), to robi się psu gorąco i znów budzi, bo wyłazi.

 

Byłam przed chwilą w aptece po lek, koopa bo nawet w hurtowni nie ma tej małej dawki, muszę w poniedziałek podzwonic po aptekach, może ktoś ma na stanie. No i niestety nie wypróbuję dzisiaj. :?

Zgrzałam się w puchówce i czapie, strasznie ciepło. Nie dziwota że głowy bolą, ogólny leń, bo jakaś anomalia w przyrodzie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, kochana toż to mądre zwierzę i jak mu będzie źle, to wylezie spod koca... :smile:

 

 

Przy okazji spaceru do apteki kupiłam młodemu 3 koszulki w stylu gothic -rock ( już się zaczęły przeceny) po 20 zeta każda. :great:

 

-- 13 gru 2014, 21:35 --

 

tosia_j, no żeby przestał sapac. :twisted: Męża poduszką można, kociaczka nie. :mrgreen:

 

cyklopka, nie wiem, nie wiem... Może jednak rosół to dziś za wysokie progi, może poprzestań na kanapce... :D

 

Muszę się zmobilizowac do wywieszenia prania i poskładania suchego. Boszsz jak mi się nie chce, niech ktoś da mi kopa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×