Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


adrenalinka

Rekomendowane odpowiedzi

adrenalinka daj sobie czas. Jeśli kochasz, kochałaś, to masz prawo tak się czuć. Ale zabiegać o tą miłość, nie ma sensu. Emocje muszą ostygnąć, ból musi się ukoić a rana zabliźnić. Nie rób głupot, bo ktoś taki jak Twój narzeczony nie jest tego wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialam lepszy dzien...zjadlam,wyszlam z domu,nawet sie posmialam ale gdy wieczorem zostalam sama znow mnie dopadł dołek....poszlam spac by nie myslec ale budzilam sie cala noc...teraz znow to samo z rana....bierze mnie na wymioty i slysze tylko jedno w glowie ze jednak nie dam rady,ze chce by on wrocil :( co mi po tym ze przez jedna chwile jest lepiej...wlasnie tego sie balam ze to powroci i z wieksza sila..im wiecej dni uplywa bez niego tym gorzej..i ten brak kontaktu z nim....jeszcze tydzien czasu wolnego od pracy ale pozneij tam wroce i zobacze go...wtedy dopiero bede miec zalamke :(

 

-- 14 gru 2014, 10:25 --

 

Znow to samo...wstalam ale nie umiem wmusic w siebie jedzenia...jestem tak slaba ze nie umiem ustac na nogach...juz nawet odpuscilam wyjscie z psem...ja sie poddaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×