Skocz do zawartości
Nerwica.com

Porządne chłopy z forum ;-)


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

To jest temat założony na poważnie, żadne żarty :nono:

 

Wpisujemy tu forumowiczów, którzy naszym zdaniem zasługują na miano porządnego faceta z wartościami ( być może nieodkrytymi jeszcze :mrgreen: ), najlepiej z uzasadnieniem. W zamierzeniu ma to być wzajemne podnoszenie swojej wartości tzw. samopomoc chłopska.

 

Ja zaczynam ......... Carlosbueno 2flaga.gif ( tłumaczenie w tym przypadku zbędne )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszam swojego :mrgreen:

a to mozna? nie jest to ten ..konflikt interesow i prywata?

 

To ja zglaszam Pieprza :105: albowiem jest przekochany..dba i dopieszcza swoja kobiete, obsypuje prezentami i pocalunkami :105: Teraz mu troche odwala ale to z tsknoty za mna wiec dzisiejszych postow nie bierzcie pod uwage 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam również carlosabueno. Ale dodam też wyjaśnienie.

 

Jest ciekawą osobą na forum. Potrafi coś dodać ciekawego o społeczeństwie, ale robi to w charakterystyczny sposób.

Ma pewną wiedzę, a jak wiadomo wiedza to atut. Mimo, że skończył socjologię nadal jest niedostosowany, to tak jak siedzieć na walizce z dolarami i jej nie otworzyć, bo po co komu te dolary. I tak każdy umrze. Odpowiednia dawka dystansu i depresyjnego tumiwisizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również zgłaszam amfce. szczery, prostolinijny, nie boi się mówić, co myśli i nie owija w bawełnę. charakterny. takich ludzi do budowania przyszłości narodu nam trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłasza mnie i forum na policje,za niesłuszne banowanie go i naruszanie jego obywatelskiej wolności.
Hahaha ... :mrgreen::mrgreen: To Ty już teraz prawie jak Iceman :mrgreen:

 

 

 

Do listy porządnych chłopów przede wszystkim wpisuję systematycznie udzielających się modów za ich trzeźwe, konkretne, racjonalne podejście do wszystkiego, co związane jest z forum oraz Naleśniczka i Bukę za to, że nie potrzebują włazić nikomu w tyłek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×