Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zalatana23, kosmostrada, no nie wygłupiajcie się Dziewczynki... :oops::oops: jakie kompleksy, jakie zawstydzanie? Po prostu naszła mnie taka chwila - moment do roboty, to ją wykorzystałam. Wy się kochane jeszcze narobicie w kuchni, bo "słyszę" uszka, pierniki i jeszcze będzie tego co niemiara. A ja w kuchni mało co będę robiła, bo idę w święta do Brata, więc jedzonka robię mało, tyle co dla siebie małe co nieco... jakaś sałatka, karczek pieczony, może rosół na 2 dzień świąt, no i obowiązkowo sernik wiedeński i ..... tyle!

Ale wystrój w domku musi być świąteczny, więc z tym będę miała trochę "dziergania" - trochę złotych orzechów na stole, jakieś małe choineczki z kolorowych papierów/ takie pseudo-origami, świeczuszki i takie tam :D

 

-- 10 gru 2014, 21:29 --

 

Fizli, cześć :papa: dobrą kolacyjkę sobie zafundowałeś, fiu, fiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, http://www.doradcasmaku.pl/przepis/116756/ogorki-konserwowe-po-zydowsku.html

tutaj masz przepis na te ogoreczki , ja mam od ciotki ale dawniej je takze robilam , teraz nie mialam funduszy zeby zrobic na zime...

 

mirunia, kosmostrada, tak nawet zadowolona jestem ze pilnuje Madzie , oswajam sie z praca , z ludzmi i jakos nie bylo dzis zle:)

 

No i pieniazki bede miala ale szukam pracy stalej , jutro mam rozmowe , zobaczymy.

 

Fizli, Hey Kucharzacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utrzymanie fizliego jest proste:

-kawa

-komedie romantyczne

-tulenie

alles :D

opcjonalnie papierosy :D

 

Fizli, to tak jak ja ! dam radę... :mrgreen:

 

i raz w tygodniu łosoś w Twoim wydaniu. Częściej nie da rady, bo na kawę i papierosy zabraknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×