Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :papa: w środku tygodnia :papa:

 

U mnie dzisiaj przepiękna zima, od rana bajkowe widoki jak z Królowej śniegu. Lekka mgła, a na wszystkich drzewach, domach, ogrodzeniach itp. gruba, piękna szadź jak na obrazku. Zachwycałam się piękną aleją wysadzaną lipami... no bajka! :yeah::yeah:

 

A teraz pełna zapału z jednej pracy, wskoczyłam do drugiej /domowej/ i gotuję gar ziemniaków... jutro robię kopytki :mrgreen: dawno już robiłam, a tak za mną chodzą od kilku dni 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z wieczora!

 

U mnie dziś zapowiadali śnieg cały dzień, to napadały przed chwilą trzy płatki na krzyż i tyle z tej zimy... :bezradny:

Postanowiłam uszka do barszczu zrobic w tym roku wcześniej, bo nie mogę wszystkiego zostawic na ostatnią chwilę i zastanawiam się, czy je zamrozic ugotowane, czy nie. Ktoś coś podpowie?

 

mirunia, Kochana, dzięki jeszcze raz za pomysł z kapustą! Kolano boli, ale da się wytrzymac i opuchlizna trochę zlazła,więc z psem rano spacerek jak najbardziej był (choc wiało tak, że łzy wyciskało). Dziś na wieczór też obłożę.

 

Zalatana23, za pomidorówkę, którą kiedyś od ciebie miałam, podrzucam ci więc sznycle z indyka. :D

 

tosia_j, no i co, wreszcie dobry ten dzień , czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cieszę się bardzo, że z kolanem lepiej... widać, proste sposoby bywają też skuteczne. Stosuj te okłady przez kilka dni, nawet do niedzieli, ale obserwuj stan i w razie obaw maszeruj do ortopedy... w końcu to kolano, jeden z największych stawów.

 

Trzymaj się Kochana w piątek, bo ma okrutnie wiać, nad morzem i w górach najgorzej.... oj nie lubię wiatrów :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alooo Ludziki:********* :papa::papa::papa:

 

U mnie zimno brrr , tez zapowadali snieg , nie chce go :why::why:

 

Bylam dzis pilnowac Madzi , juz chyba zaczyna sie ze mna oswjac , bawilysmy sie w sklep , pozniej do domku obiadek zrobilam (klopsiki z miesa mielonego w sosie pomidorowym doprawione czubrzyca czerwona i lubczykiem) a to podane z kasza perlowa i ogorkiem konserwowym po zydowsku.

 

A pozniej bylam na chokoladzie ze znajomym , i wlasnie wrocilam, praktycznie caly dzien poza domem. :mrgreen:

 

kosmostrada co do uszek ja mroze juz ugotowane tylko tak luzno je ukladam we woreczkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz poskakałam trochę jak małpa w zoo, pozdejmowałam z szafek kuchennych różne pierdółki, pomyłam, umyłam szafki i znowu poskakałam, żeby poustawiać... to chyba już nie na moje kości :hide: ale już jest błysk w tym miejscu i świeży zapach :yeah: i tak co dzień po trochu...

 

-- 10 gru 2014, 20:45 --

 

platek rozy, hej :****** buziaki

obiadek miałaś pyszny :great:

 

fajnie, że znalazłaś to zajęcie z Madzią, dni wtedy fajnie są spędzone i grosik wpadnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatku :-******** :papa:

Super sprawa z tą Madzią :great: Cieszę się, ze jesteś zadowolona i grosz Ci wpadnie :mrgreen:

Zaciekawiłaś mnie tym ogórkiem po żydowsku? To konserwowy, czy jeszcze coś innego?

 

-- 10 gru 2014, 20:51 --

 

mirunia wpędziłaś mnie w kompleksy... Też powinnam pomałpować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, no to dzionek miałeś z atrakcjami, a kapci z mikołajem zazdroszczę... :105:

 

mirunia, strasznie mnie zawstydzasz, mi już wieczorem nic się nie chce. Będę latała ze szmatą dopiero w weekend, no i będę piekła pierniki i robiła uszka.:yeah:

 

platek rozy, hej Kochana! taki spokojny, dobry dzień miałaś. Dzięki za radę z uszkami, tak zrobię, może tylko na wszelki wypadek ciut grubsze ciasto ulepię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×