Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

no to chyba zostaje Ci "dupska gruba" lub pusty portfel :)

 

Można niby spróbować np. buspiron lub trazodon, ale czy to zaktywizuje... głowy nie dam. Ewentualnie wymienić paroksetynę na np. sertralinę, wenlafaksynę lub coś innego... chociaż ja np. po wenli spałem na stojąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielepiej, Fajna masz ksywe bedzielepiej :mrgreen:

 

-- 10 gru 2014, 19:36 --

 

trazadon na pobudzenie :pirate:

mnie wenla tez wogóle nie pobudza, tylko na poczatku samym jak bralem 2-3 dni latalem jak po fecie

paro-zamulacz

sertralina-bralem jakis czas ale mialem takie uboki ze masakra, moze gdybym przetrwal :P

fluoksetyna- wlasnie biore póki co jest duzo gorzej niz bylo :evil:

escitoplarm- maskra malo co sie nie zabilem, w zasadzie znów jestem na podobnym etapie i nie wiem czy przezyje, nie jest to mile uczucie, ale kazdy z nas je zna.

buspiron- nie bralem ale to ponoc lipa(placebo)

wellbutrin-drogie gówno, zaczalem na tym palic fajki bo nie moglem wyrobic, odradzam, ale jak to mówia madry polak po szkodzie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie podobaja mi sie za bardzo takie eksperymentalne terapie, jak ktos chce to moze probowac

a mi poza tym podobają sie eksperymentalne Terapie ,,, i dlatego właśnie ,że mi sie podobają , dziś nie siedząe dziś w czarnej dupie i nie kwikam tam jak zarzynane prosie . Mam po obecnym MIXie zajefajny nastrój , zero lęków i depresji . Vivat Brintellix !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wellbutrin-drogie gówno, zaczalem na tym palic fajki bo nie moglem wyrobic, odradzam, ale jak to mówia madry polak po szkodzie :pirate:

Nieźle, przecież ten lek przepisują też na rzucenie palenia :shock:

 

lunatic, no to dość nietypowo, może faktycznie niektórzy psychiatrzy tak eksperymentują, ale ja bym się bał nawet proponować lekarzowi takie substancje :P

 

Aha, zapomniałem, można jeszcze spróbować tianeptyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jest nie tak z tymi substancjami? ssri podnoszą serotoninę a one dopaminę, jak otworzysz ulotke takiego selgresu czy viregytu to jest wyspisanych kilka razy mniej skutków ubocznych niż w ulotkach SSRI, jakby nie mój lęk przed skutkami ubocznymi nowego leku to pewnie bym spróbował, mozliwe ze to podchodzi pod nerwice natrectw bo cos mi lekarz o tym wspominał

 

-- 10 gru 2014, 19:23 --

 

ja nie mowilem o samej selegilinie tylko o selegilinie + ssri, a tu juz wszedzie pokazuja sie jakieś poważne interakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale selegilne mozna brac z ssri do 10mg selegliny, wiecej to juz ryzyko zs i to dosc duze ryzyko, lekarz ci nie powiedzial, wypisal ale juz nie powiedzial jak stosowac :pirate:

 

-- 10 gru 2014, 20:45 --

 

A co do stymulantów, to daje ci miesiac jakbys sie pobawil z nimi mocniej i mogloby cie juz nie byc wsród nas na forum, niech sie wypowiedza co sie bawia stymulantami, nie wspomne juz o ryzyku smierci przy laczenie stymulantów z Ssri, alkohol to pikus :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na recepte nie bralem zadnych stymulantów wogóle i nie zamierzam bo to droga donikad, co z tego ze wezmiesz dzien czy dwa, jak potem i tak huj z tego jest, nie oszukujmy sie to jest branie rekreacyjne, benzo sa hujowe, ale stymulanty w depresji to jest samobójstwo jak dla mnie i zdania nie zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×