Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

malenstwo31, przestań chodzić po lekarzach. Zajmij się czymkolwiek tylko nie myśleniem o chorobach.

nefretis, czasem może...Ale bardzo rzadko. Nie myślę o tym w ogóle. Ludzie my na prawdę jesteśmy zdrowi.

 

Dziś jestem taka zmęczona Ale nawet nie czytam czego to jest oznaką...nie długo pójdę na długi spacer z małą się dotlenic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie kochani, jestem po gastro. nie wykryli mi nic poważnego, jedynie te bakterie pylori. czeka mnie kuracja antybiotykowa i po sprawie. pytalam o trzustke - jesli jest cos z nia nie tak to bol jest nie do zniesienia, wiec tez juz sie nie martwie. mam nadzieje, ze za chwile nie wymysle sobie nic innego. ale mam pytanie - jesli boli mnie za mostkiem przy przelykaniu, a z przelykiem jest wszystko ok to co mnie tam boli? nerwica? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie kochani, jestem po gastro. nie wykryli mi nic poważnego, jedynie te bakterie pylori. czeka mnie kuracja antybiotykowa i po sprawie. pytalam o trzustke - jesli jest cos z nia nie tak to bol jest nie do zniesienia, wiec tez juz sie nie martwie. mam nadzieje, ze za chwile nie wymysle sobie nic innego. ale mam pytanie - jesli boli mnie za mostkiem przy przelykaniu, a z przelykiem jest wszystko ok to co mnie tam boli? nerwica? :)

 

super wiadomość, mysle, ze nerwica, ja tez miałam problemy z połykaniem, ból, bóle zolądka mam nadal - gastro OK więc nerwica, bo co innego??

jak zniosłaś gastro? :P

 

-- 10 gru 2014, 12:38 --

 

witajcie kochani, jestem po gastro. nie wykryli mi nic poważnego, jedynie te bakterie pylori. czeka mnie kuracja antybiotykowa i po sprawie. pytalam o trzustke - jesli jest cos z nia nie tak to bol jest nie do zniesienia, wiec tez juz sie nie martwie. mam nadzieje, ze za chwile nie wymysle sobie nic innego. ale mam pytanie - jesli boli mnie za mostkiem przy przelykaniu, a z przelykiem jest wszystko ok to co mnie tam boli? nerwica? :)

 

super wiadomość, mysle, ze nerwica, ja tez miałam problemy z połykaniem, ból, bóle zolądka mam nadal - gastro OK więc nerwica, bo co innego??

jak zniosłaś gastro? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było najgorzej, była bardzo kochana pielęgniarka, która cały czas głaskała mnie po głowie, kazała oddychać głęboko i się nie denerwować. gdyby nie ona, nie wiem jakby było, bo sam lekarz nie był zbyt sympatyczny. cieszę się, że jestem po. żoładek nadal mnie boli i to rażenie prądem pod mostkiem jak przełykam, ale tak jak mówicie, nerwy, trochę minie zanim się mój organizm uspokoi. dostałam 3 antybiotyki, w sumie kuracja ponad miesiąc, więc pewnie będę miała niezłe rewolucje jelitowo-żołądkowe. pani w aptece wcisnęła mi osłonowe, tak sie przejęła :) no i wyjaśniło, się skąd ta moja anemia :)

 

-- 10 gru 2014, 12:46 --

 

a no i odruchy wymiotne i bekanie - dałam czadu z tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta, ja kupuję moje bóle spod żebra rozeszły się na cała prawą stronę jelita a nawet pokłuwa mnie tam gdzie wyrostek.

Juz sobie uroiłam Crohna itp. Bardzo się boję. Mam tam wzdęte jelito, czuję je. Nie wiem co robić. Moze gdy antydepresanty zaczną działać to się wyciszę i jelita trochę odpuszczą.

Pisałaś, ze miałas problemy z ta prawą stroną, co robiłas żeby przeszło? Ja nie chcę kolonoskopii :why:

dopiero co miałam gastro, miałbyć koniec a tu masz, chęć na nowe badania i podejrzenie najgorszych chorów ale nie ma co, objawy sa i tyle. CO ROBIĆ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis

tak jak pisalam mnie z 1,5roku klulo dzien w dzien tam gdzie wyrostek do tego noga mnie tez prawa bolala....i zrobilam kolonke...wtedy chociaz lek nie chcial mi robic bo mowil ze to ZJD...ale ja swoje...wiesz co dostalam wtedy ten antyb XFAXAN...co tu laska pisaly wczesniej...i przeszlo mi po nim..i dlugo bralam debridat..

po nowym roku jak mi nie minie IDE NA kolonke chociaz bardzo nie chce i sie boje((((:

juz 17mcy mecza mnie akcje jelitowe(((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, czy braliście leki homeopatyczne i co o nich sądzicie. Wierzycie że działają i pomagają. Wciąż piecze mnie tyłek. Tylko w nocy mam ulge albo jak jestem gdzieś w ruchu poza domem na zakupach. Najgorzej jest w domu, wtedy o tym myśle i się wczuwam. Moje dziecko przedwczoraj skarżyło się na swędzenie pupci. Od razu pomyślałam o owsikach. Może przyniosło z przedszkola i się zaraziłam ... Przyszła mi też do głowy grzybica - może od tego mnie piecze i swędzi. Już sama nie wiem. Wczoraj podczas kontrolnej wizyty u pediatry zagadnęłam o ty swędzeniu pupy dziecka. Lekarka nic nie przepisała tylko wzruszyła ramionami. Spytałam o badania na te owsiki i o grzybice odbytu. Powiedziała, że nie ma czegoś takiego jak grzybica odbytu tylko jeśli grzyby się namnożą w jelitach dają o sobie znać np. w śluzówkach (buzia, pochwa, odbyt ).

Tyle to ja wiem, tylko wciąż nie wiem od czego mam pieczenie. Czy zbyt intensywnie się myję i podrażniłam śluzówke, czy to grzybica czy owsiki czy po prostu na tle nerwowym czuję coś czego nie ma, na co ktoś inny bez nerwicy nie zwróciłby uwagi.

Zaczęłam brać probiotyki, odstawiłam cukier, mam czopki i maść posterisan H i musze zacząć nasiadówki z kory dębu. Jakieś rady ? Poza tym mam mega doła, nic ale to dosłownie nic mi się nie chce ...

 

-- 10 gru 2014, 14:55 --

 

To żałosne, że nawet jak jestem z dzieckiem u lekarza to pytam o swoje dolegliwości. Wciąż mysle, że coś mi jest i wywołuje to lęk. Nie mam już siły. Podczas tej wizyty lekarka zapisała mi na karteczce lek homeopatyczny na grzybice i dawkowanie. Ucieszyłam się ale o wyjściu z gabinetu byłam tak przejęta, że zgubiłam tą kartkę. Zorientowałam się dopiero w domu, zaczęłam płakać - wpadłam w histerie. Krzyczałam, że już tego nie wytrzymam, że mnie ciągle piecze, zachowywałam się jak wariatka. Dzieci patrzyły na mnie ze zdziwieniem. Zaryczana poleciałam z powrotem do tej przychodni szukać tej kartki. Znalazłam, lek wykupiłam a teraz boję się wziąć. Czy jeśli nie mam tej grzybicy a wezmę ten lek homeopatyczny to mogę tą grzybice sobie wywołać ? Przecież w homeopatii podobne leczy się podobnym. Jeśli ktoś z was ma o tym pojecie proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzinę mam randkę, zamiast sięcieszyć, to ja się stresuje, że zżera mnie raczysko albo kości, albo białaczka, nie wiem już co robić. malenstwo31 morfologie mialem 4 wrzesnia, wiec 3 miesiace minely, moze rak sie rozwinal i dlatego znow te nudnosci itd. Ehh co robic , ja nie chce umierac.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, bałaś się raka żołądka, przełyku - nic Ci nie jest, podobnie będzie z jelitami. to wszystko przez nerwicę. zrobisz kolonkę, wynajdziesz coś innego, inną dolegliwość. musisz skupić się na psychoterapii

 

-- 10 gru 2014, 15:19 --

 

sinister, rak aż tak szybko sie nie rozwija. rak kości bardzo boli, baaaardzo. przy białaczce miałbyś trzy cyfrową liczbę limfocytów, nie miałbyś siły napisać postu na forum. nie umierasz

 

-- 10 gru 2014, 15:24 --

 

a kości i mięśnie też mnie bolą, dziś rozmawiałam z lekarką, kazała mi ćwiczyć, biegać pływać cokolwiek byle się ruszać. zastój przed komputerem - od tego bolą mięśnie i kości. białaczki nie mam, miałam usg, morfologię, byłam u hematologa. ja zaczynam ćwiczyć, brak sportu robi swoje, działa negatywnie na ciało i umysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie kochani, jestem po gastro. nie wykryli mi nic poważnego, jedynie te bakterie pylori. czeka mnie kuracja antybiotykowa i po sprawie. pytalam o trzustke - jesli jest cos z nia nie tak to bol jest nie do zniesienia, wiec tez juz sie nie martwie. mam nadzieje, ze za chwile nie wymysle sobie nic innego. ale mam pytanie - jesli boli mnie za mostkiem przy przelykaniu, a z przelykiem jest wszystko ok to co mnie tam boli? nerwica? :)

Super wiesci :D:D:D

 

Ten ból dzisiaj spowodowany jest badaniem a ogólnie jak ci HP wykryli to moga byc objawy bakterii, po leczeniu miną :smile:

 

"Około 80% zakażeń nie daje objawów. Pozostała część powoduje objawy podobne do zatrucia pokarmowego. Objawy obejmują przede wszystkim bóle brzucha, nudności, zgagę, odbijanie, czasem utratę łaknienia, chudnięcie"

 

 

Ja na HP mam w domu test do zrobienia, ale jakoś tak się dobrze czuję, ze lezy już miesiąc w szufladzie :lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulag24, jak ktoś miał to na pewno napisze. Widocznie te osoby które czytały dotychczas twój post nie miały ;)

 

-- 10 gru 2014, 18:01 --

 

martini123, nie leczone moga być groźne nie tylko upierdliwe, dobrze że wykryto u ciebie.

Chyba zrobię swój domowy test jednak :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D@ri@nk@, jeśli masz to zrób, chwila i będziesz wiedziała. ja dostałam trzy antybiotyki, więc chyba nie aż tak łatwo się ich pozbyć. czytałam co mogą wywołać i że większość ludzi je ma i nawet nie wie, bo nie dają objawów. najchętniej to bym teraz całą moją rodzinę wysłała na badania :P ja mam tylko nadzieję, że nie zechcą mnie zbadać jeszcze raz (gastro), żeby sprawdzić czy sie wyleczyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczy zdrowe nerw wzrokowy idealny czyli raczej nie S M. Teraz grzebać zaczęłam kiedy robiłam morfologia i okazało się ze 28 października. Wiec ja juz nie wiem skąd ten ból stawów. Może to wpływ pogody. Juz sama nie wiem. Może powtórzę morfologie. Jak myślicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×