Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam pytanie do kazdego z nerwicą


Karola173

Rekomendowane odpowiedzi

jak czesto objawiaja sie wasze objawyi jak dlugo trwaja.?np to znaczy jak dlugo wystepuje u was np. gula w gardle i jak czesto sie pojawia czy tylko w stresie? jak sobie z nia radzicie?czy gdy pod jakims katem obrocicie glowe to ona maleje?albo po talbetkach na uspokojenie?z gory dziekuje bo sama nie wiem cco o tym myslec.czy moge miec nerwicę skoro u mnie mdlosci zawroty i gula wystepuje od 2 miesiecy CALY DZIEN na dobe natiomiast znikają gdy leze w lozku,rozmoawiam zuje gume czy pochylam glowe.

 

-- 07 gru 2014, 13:15 --

 

u mnie nie w chwilach stresu.ostatnio sie mocno stresowalam ale zulam gume mietową i nie bylo ani zawrotow mdlosci guli poprostu nic.wiec te objawy nie sa zwiazane raczej ze stresem ale bardziej z niedotlenieniem mogzu skoro mentol i poruszanie szczzeka daje krotką ulge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam zdiagnozowanej nerwicy ale EKG robione chyba 6 razy podczas ataków wychodziło zawsze wzorowo, badania krwi też super. Musze jeszcze zaliczyć kardiologa potem ew. psychiatra.

 

A co do tych objawów. Ja np cały dzień dziś czuje uciskanie na klatke, gule w gardle i ciepło na twarzy, a są takie dni, że czuje się super więc to chyba trzyma losowo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×