Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zalatana23, :papa: Kopę, kope ale Ciebie tez dawno nie było :mrgreen: Co u Ciebie?

 

btw. wiesz że gosiaczek ma drugiego synka?

 

Enii :-*** Ależ nowina! Jak masz z nią kontakt uściskaj Ją baaaardzo mocno :mrgreen:

To prawda, trochę mnie nie było. Poczułam się ozdrowiona... No niestety, leki zadziałały ale nic poza tym... Po ich odstawieniu wszystko wróciło i wróciłam i ja ;) Teraz zaczęłam terapię, zobaczymy ;)

A jak u Ciebie?

 

-- 07 gru 2014, 21:38 --

 

no, i oczywiście cześć Wszystkim :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, za zbicie tej próbówki karę miałaś? Czy sama wpadłaś na takie zadoścuczynienie?

 

nieboszczyk, działa pomocniczo przy gorszych stanach, przy łagodnych owszem u mnie zadziałał, ale po dłuższym czasie i brany wg instrukcji tzn 3xdziennie 2 tabsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam, że w pudle i szafkach są brudne probówki i naczynia, zaniosłam na zaplecze do umywalek. Przyszła prowadząca z drugiej grupy i buczy że są brudne rzeczy w umywalni. Poszłam, skończyłam myć, niewiele zostało takich, co się domyć nie dały, przyszedł chłopak z drugiej grupy z kazaniem pasyjnym, że my nie składamy rzeczy i ONI ZAWSZE MUSZĄ PO NAS SPRZĄTAĆ. No to ja mu na to, że wyniosłam do umywalni, bo oni chowają do szafek mokre i brudne naczynia.

 

Oprócz tego strasznie się drą, śmierdzą, nie czekają z wejściem do sali aż my wyjdziemy i nie pukają do kabiny w toalecie, ale tego nie powiedziałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, bylam kiedys na wystawie owadow egzotycznych i pajakow , byly takie wielkie ptaszniki i rozne , rozniaste inne paskudy , facet nawet dawal jednego na dlon potrzymac ale ja sie osmielilam tylko wziac weza na szyje i zrobic sobie z nim zdjecie a pajaka nie tknelam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, o rany! Też dostałabym histerii, chociaż pająków się specjalnie nie bojam. Ale taka banda rozłażąca się po chałupie, brrr... Fizli pewnie byłby zachwycony i wylapał wszyskie i jeszcze przechował do wiosny, coby biedaki nie zmarzły... :D

U mnie choinka zawsze prawdziwa, ze względu na zapach. Czasami bidulka której nikt nie chciał, a czasami drzewiszcze takie , że nie wiadomo jak w stojak wstawic, zależy co chłopaki przywloką. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×