Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej ludkowie! :papa:

U mnie dziś spacerek w mroźnym słoneczku, trochę fotonów złapanych. Stołówka ptasia funkcjonuje pełną parą, łobuzy nawet nie uciekają, jak przychodzę dosypac im ziarenek. Niedługo mnie oblezą, będę taki św. Franciszek :D Doprowadzą mnie do bankructwa, bo strasznie dużo jedzą.

A tak trochę kicha, bo chyba po mikołajowym obżarstwie mam taki skręt kiszek, że mnie zwija. Mam nadzieję, że do jutra przejdzie. Idę zaraz zrobic sobie gorącej gorzkiej herbaty na rozgrzanie biednego brzucha.

 

platek rozy, dobrze cię widziec kochana i to jeszcze z całkiem dobrymi wiadomościami. :great:

 

Ferdynand k, dobrze, że ci trochę odpuściło. Byle na jak najdłużej!

 

cyklopka, ładnie pachniesz! ;) Zabrałaś się za jakieś anyżowe wypieki?

 

W ogóle widzę, że dziś dobry dzień dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, no to jak samochód, chcesz zrobic przegląd ;) eeg też bym sobie z ciekawości zrobiła, ale wątpię bym dostała na to skierowanie, a kasy wydawac mi się nie chce.

Na eeg bez problemu dostaniesz skierowanie od neirologa ale jest to badanie bardzo niemiarodajne i raczej pokazuje ostre padaczki. A po drugie latwo jest je oszukać ;)

Jesli chodzi o rezonans to tak ceny ok 500-700 zl i zalezy czy z kontrastem czy nie. I tu raczej prywatnie bo faktycznie na to nie chca dawac chyba ze są faktycznie jakies wskazania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, niestety nie.. tzn. zalezy co chcesz wiedzieć :)

 

---------------------------

 

Olcia trzymaj sie mocno

 

-- 07 gru 2014, 20:29 --

 

Ferdynand k, Nootropil jest dobry. Wiesz ze on ma szerokie spektrum i to fakt niektórych pobudza a niektórych nie. A dlaczego nie da franca jedna :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, to jasne, czy moje problemy nie są efektem zaburzeń w pracy mózgu. Biochemia na pewno, ale może coś jeszcze.

 

Ferdynand k, nie masz takiego najgorszego lekarza, jeśli dostałeś skierowanie na rezonans.

 

Byłam na rezonansie kręgów szyjnych i niestety moja klaustrofobia spowodowała , że odchorowałam to strasznie. Sama z siebie nie poszłabym na to badanie z tego powodu tak naprawdę, abstrahując od kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×