Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poddaje się bo znowu bo mam faceta alkoholika. Co robić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Pisze ponieważ nikt mnie nie rozumie. Jestem od 3 lat z facetem który pije nie mieszkam z nim ale byly plany żeby zamieszkać. Pije w ciągu co kilka dni raz w tygodniu , jak ma kasę i okazję . pije sam z muzyką i z kompem. Nie ma przyjaciól.

Przeszedł różne terapie szpitale ma stany depresyjne i nic nie pomaga. Jest między nami 12 lat róznicy jestem starsza do tego. kocham go ale alkohol jest dla niego najważniejszy. Ma iść na terapie rozmowe z terapeutą ale niewiem czy bedzie mial czas chodzić na terapie bo bedzie pracował. Niewiem co robić. sama mam schizofrenie w remisji i depresje która jest ze mną cały czas. Dzisiaj np. wstałam o 10.30 a położyłam się o 19.00. Chyba znowu sie poddaję, niewiem. brak mi już sil. Nie umiem go zostawić bo się boję że mi wróci choroba jak przy każdym rozstaniu i rozpadzie związku ladowalam w szpitalu. Niewiem co robić.Z góry dziękuję.

 

Może mi coś napiszecie mądrego: anetakuczkowska016@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaw go i przestań sobie wybierać facetów którymi chcesz się zaopiekować i którzy jak ci się wydaje zmienią się dla ciebie.Nie,nie zmienią.Idź na terapię,poznaj swoją wartość,przerób to co wydarzyło się w przeszłości a czego do dziś odczuwasz skutki.

 

-- 06 gru 2014, 11:49 --

 

wait....masz schizofrenię?ale którą,tzn.jaki rodzaj?-prosta/paranoidalna etc.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Janetka. Jeśli coś się w naszym życiu powtarza, to znaczy że życie daje nam lekcję, z której mamy wyciągnąć wnioski.

Doświadczenia te bywają przykre, ale tylko wtedy mamy szansę coś zmienić na lepsze. Jeśli wybierzemy inną drogę niż zwykle.

 

Szukaj pomocy w realnym świecie. Nie zostawaj sama z tym wszystkim. Na alkoholiku nie możesz polegać, on już żyje w swoim świecie, i jeśli sam nie zechce, nie wyciągniesz go stamtąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×