Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja a otoczenie


adelajn

Rekomendowane odpowiedzi

Azotox, nie daj się zmylić! Namiestnik to właśnie ten facet ze strzykawką, on chce ciebie zwabić do magazynu i tam spełnić swe odrażające fantazje erotyczne! Strzeż się!

 

gabriel nie zgodzę się z tobą, jeśli ktoś tu ma być facetem ze strzykawką to raczej ty.. bo to ty masz jakieś myśli nie teges i to od rana :P

pozatym ja się nie wybieram do żadnego magazynu.. o mnie się nie martw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Za to Azotox to miód w gębie! Bleh! Brzmi to jak jakiś środek do deratyzacji albo dezynfekcji toalet miejskich. Jeszcze jedno mam skojarzenie! Nawóż azotowy(idealnie!) lub pasza dla świnek! Proponuje zastrzec tą nazwę i sprzedać firmie, która produkuje takie rzeczy! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możesz gabriel? jak możesz pisać coś takiego?!

a ja chciałam oszczędzić twoje udko! :( i tak bym za tobą tęskniła a ty mnie obrażasz? :(

załamałam się wogóle teraz to już nie wiem co zrobię!

 

co do nazwy azotox to pisał już o tym chłopak od skarpety babci.. z którą teraz wszyscy będą mnie kojarzyć :(masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mika!

Czy ja wiem czy tak nie na temat... Trochę Cię rozumiem... Łatwo jest coś obiecywać a jeszcze łatwiej zwiać jak druga osoba ma ze sobą jakiś problem. Ode mnie mężczyźni uciekają i to już na samym początku więc o jakichś związkach nie ma mowy. Nie wiem do końca dlaczego, mam różne teorie ale jedną z przyczyn może być to, że trochę odstaję od reszty. Tzn. chyba robię dobre pierwsze wrażenie. Jak się fajnie ubiorę i wymaluję to nawet niezła ze mnie laska i pogadać się ze mną da i pośmiać. Przez to wiele mężczyzn uważa mnie za księżniczkę i wyobraża sobie na mój temat cholera wie co. Tylko że ja nie jestem księżniczką i nie jestem pewna siebie ani nie zadzieram nosa, poprostu sprawiam takie wrażenie... W sobotę robię za królową nocy a w niedzielę się zadręczam myślami jaka jestem brzydka i dziwna i nikt mnie nie chce. I tak w kółko! Przyznaję, że trudno mi znaleźć drugą połówkę. Szukam kogoś kto by mnie w pełni zaakceptował taką jaka jestem, a moje lekkie spaczenie (które ma tle różnych odcieni ;) uznał za atut.

 

ps. tydzień temu kolejny facet znikł z mojego pola widzenia. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać...

 

 

U mnie to tak samo, tylko od strony meskiej...Dziewczyna obiecuje, planujesz z nia zycie, wspolny przyszly czas. A tu bach...ucieka do innego. Inny ja nie chce...i wraca... A ja robie dobra mine do zlej gry, a serce krzyczy "boli!" ale nadal sie usmiecham, mowie znajomym jaki to ja szczesliwy itp. Popieram miska i mojego przedrozmowce. Dobrze ze jest ta strona, sam sie w niej odnajduje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co do nazwy azotox to pisał już o tym chłopak od skarpety babci.. z którą teraz wszyscy będą mnie kojarzyć :(masakra

Skarpeta babci? Co to za cymbał to wymyślił? Czy on jest upośledzony umysłowo? Pytanie retoryczne- znam odpowiedź. Już prędzej silnie trujący środek do zwalczania grzybicy stóp.

Sorki azotox ale ja tobie nicka nie wybierałem, więc zażalenia miej do siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty od rana musisz wszystkich obrażać co?

to był przecież żart a mówiłeś że się znasz! wiesz gabryś gdybym wiedziała że będziesz mnie kojarzył z jedzeniem dałabym sobie nick jagodzianka czy coś.. ale taki jest wstrętny i odrażający jak JA!

 

Azotox, może udko.. :D

 

hehe sam sobie jedz udko azotox woli cynaderki :lol::lol::lol:

hahaha jak wszyscy dobrze mnie znają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty od rana musisz wszystkich obrażać co?

to był przecież żart a mówiłeś że się znasz! wiesz gabryś gdybym wiedziała że będziesz mnie kojarzył z jedzeniem

Z jedzeniem? A kto by przełkną środek do odgrzybiania :? Ja dziękuję

I jakich wszystkich? Jak na razie oceniam twój nick, nawet nie ciebie, więc najpierw myśl(długo) a potem pisz! :evil::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co do nazwy azotox to pisał już o tym chłopak od skarpety babci.. z którą teraz wszyscy będą mnie kojarzyć :(masakra

Skarpeta babci? Co to za cymbał to wymyślił? Czy on jest upośledzony umysłowo? Pytanie retoryczne- znam odpowiedź. Już prędzej silnie trujący środek do zwalczania grzybicy stóp.

Sorki azotox ale ja tobie nicka nie wybierałem, więc zażalenia miej do siebie ;)

 

Zapraszam "Gabriel" do PZPR w sub forum Offtopic tam znajdziesz więcej nas upośledzonych umysłowo i cymbałów :mrgreen: zważywszy ,że jestem jednym z tych cymbałów który o tym pisał :mrgreen: Pozdrowinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gabrielku ja myślę.. (długo) jeśli chcesz to mogę myśleć jeszcze dłużej!

 

Skarpeta babci? Co to za cymbał to wymyślił? Czy on jest upośledzony umysłowo?

jeżeli to nie jest obrażanie to już sama nie wiem co.. głupio mi teraz bo napisałeś to przezemnie.. ja zaczełam gadać o skarpecie.. pomyśl jak ten chłopak będzie się czuł jak to przeczyta!

 

No może nie znam się na żartach ale dla mnie to akurat było zabawne.. (chyba w życiu tak się nie śmiałam jak wczoraj) ..i napewno było to śmieszniejsze od grzybicy stóp.. wiesz co powinnam się na ciebie obrazić! jak można pisać dziewczynie coś takiego?!

 

Dam ci radę rozchmurz się zobacz jaka piękna pogoda.. świeci słoneczko, jest cieplutko można iść na spacer albo rowerek !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azotox, błąd, dzisiaj ani cieplutko ani słonecznie nie jest. U mnie mrzy i jest cholernie zimno więc znowu coś nie tak z tobą.

Chłopak już to przeczytał, uśmiechną się i jeszcze mnie pozdrowił, więc chyba dramatyzujesz(jak zwykle). Jak chcesz to się obrażaj, lata mi to :lol:

I jeszcze raz do pogody: jak ty dziewczyno nie potrafisz odróżnić deszczu i chmur od słońca to już jest z tobą naprawdę źle! Przecież mamusia pokazywała ci słoneczko jak byłaś mała. W przedszkolu o tym uczyli a potem w podstawówce :? Dramat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra spadaj u mnie świeci słoneczko... :smile:

mi nie chodziło o Ridllica tylko chłopaka którego obraziłeś..zapytam go później czy bawią go twoje żarty!

a misiek już ci powiedział żebyś mnie nie obrażał to się go słuchaj! :P

 

a tak napoważnie to co się dzieje? gabriel nikt się nie złości bez powodu! to jest forum możesz napisać co czujesz.. nie wstydź się! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już ci mówiłem, że słońca brak i mrzy i to jest problem! Ty się smucisz, że jesteś beznadziejna, głupia i nienormalna(jak twierdzisz), inna koleżanka bo znowu podcięła sobie żyły, znowu inna bo myśli że ma schizofrenię, ,marskość wątroby, raka mózgu itp.(wszystko hipochondria) a ja bo słońca brak i do dupy jest na zewnątrz. Tak ciężko to pojąć?

P.S. U ciebie jest słonecznie? Ale łgasz :evil: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu miałabym kłamać co? chodź tu do mnie i sam zobacz! :smile:

 

dobra dam ci już spokój bo naprawdę cię wkurzam..

Ty się smucisz, że jesteś beznadziejna, głupia i nienormalna(jak twierdzisz)

tak mówię bo tak jest! tobie też nikt nie zabrania się smucić czy złościć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×