Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uciekają mi oczy.


Flora3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, uciekają mi oczy nie wiem czy do góry czy na bok ale przez sekundę nic nie widzę. Zdarza sie to pare razy dziennie, nie kontroluje tego. Zaczęło się tak dziać może miesiąc temu, nie jestem w stanie dokładnie określić.

Ma ktoś podobny problem? Nie wiem od czego to może być.

Google powiedziało że to rak :great: więc więcej szukać w sieci nic nie będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie uciekają , tylko czarno mi się robi przed oczami, nie mogą ci uciekać , tylko ci się tak wydaje,źrenice mogą sobie latać a i tak by widziały,

raczej robi ci się ciemno z nerwów, ja dawno tego nie miałam już, ale najdłużej to nawet kilkanaście sekund, raz się przestraszyłam w sklepie mi się to zrobiło ciemno przed oczami i trwało długo, właśnie kilkanaście sekund wtedy

a tak to się już przyzwyczaiłam i wiem ,ze zaraz wzrok wróci po prostu stoję i czekam aż minie, nagle tracę wzrok i zaraz mija,

pierwszy raz miałam w podstawówce jeszcze a ostatni chyba ze dwa lata temu , z tym,ze dwa lata temu miałam okres,ze zdarzało mnie się to dość często znowu, teraz spokój jest, może wróci ? może nie?

no zdarza się i tyle,

idź może do okulisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to nie to. ewidentnie czuje jak je wywala całe gałki oczne i zaraz wracają na miejsce. taki jakby tik ,nie dzieje się to pod wpływem nerwów i na szczęście nie trwa tak dlugo jak mówisz za to powtarza się parę razy dziennie

 

przejde się może jak samo nie minie z czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak kontroli nad gałkami, moze masz dwa problemy z nerwów tracisz władze nad gałkami ocznymi i jednoczesnie tracisz wzrok na wszelki wypadek zrób sobie badania na padaczke bo niektóre rodzaje padaczki moga sie tak objawiac, nie mówie ,ze musi byc padaczka, ale warto by ja wykluczyc i chyba zacznij od okulisty , powiedz co i jak i popros o badania i na padaczke i na guza mózgu, pewnie bedą cie zbywac i bedziesz musiała powalczyc o te skierowania i radze ani słowa o nerwicy bo jak raz powesz to zakwalifikuja cie od razu do działu nerwica i nic nie wyhaczysz, zadnego skierowania wtedy, ale moze to byc tez nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×