Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja a otoczenie


adelajn

Rekomendowane odpowiedzi

Mickiewicz nie pisał fascynujących powieści tylko same gnioty chyba że mamy na myśli innych mickiewiczów. Natomiast co do ogólu to bardziej przejmuję się tym, żeby się po tyłku podrapać niż jego dobrem(ogółu).

 

---- EDIT ----

 

No misiek jak ty coś chlapniesz to naprawde boki można zrywać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty uważasz że pisał "gnioty" cokolwiek to znaczy..

 

Natomiast co do ogólu to bardziej przejmuję się tym, żeby się po tyłku podrapać niż jego dobrem(ogółu).

 

ach gabriel nie mam słów naprawdę.. a wydawałeś się być takim wrażliwym i dobrym człowiekiem.. zszokowałeś mnie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre - szaszłyk. :) Jestem za tym aby Gabriela nazywać odtąd Szaszłyk ! :) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

biedny gabriel :(

a ja oglądałam ostatnio taki horror straszny bardzo był.. połowy nawet nie widziałam bo miałam zakryte oczy! film o szpitalu psychiatrycznym w którym jakiś lekarz robił pacjentom i personelowi tego właśnie szpitala zastrzyki i później wszyscy pożerali się nawzajem.. wiem znowu nie na temat ale tak mi się jakoś przypomniało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkasz w dużym mieście to pokręć się po jakiś nieciekawych, ciemnych dzielnicach i może trafi się jakiś ochotnik ze strzykawką albo sztyletem. Aha jak nie jesteś zbyt brzydka to może cię wcześniej wykorzysta do niecnych celów więc przyjemności i atrakcje gwarantowane. I wszystko za free!(żart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nikogo nie szukam.. ty zacząłeś mówić o strzykawkach! :smile:

 

no wiem.. pogoda ładna ale co z tego jak nie chce mi się wychodzić, nic mi się nie chce! mam lenia i to jakiego!

 

---- EDIT ----

 

Aha jak nie jesteś zbyt brzydka to może cię wcześniej wykorzysta do niecnych celów więc przyjemności i atrakcje gwarantowane.

:D:D:D

 

Misiek z czego ty się śmiejesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekla - nie magazyn to gdzie indziej. Zapewne nie bedziesz miała nic przeciw temu byśmy zgrillowali Gabriela w Twoim domu. Obiecuję nie biegać za Tobą ze strzykawką :)

 

Azotox - też się nie masz czego bać. To Gabrysiowi wyobraźnia w stresie płata figle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekla - nie magazyn to gdzie indziej. Zapewne nie bedziesz miała nic przeciw temu byśmy zgrillowali Gabriela w Twoim domu. Obiecuję nie biegać za Tobą ze strzykawką :) :)

 

myślisz że dziewczyny takie bojazliwe heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No radzę się zacząć bać :shock: bo tak naprawdę ugadani jeteśmy z namiestnikiem i ja biorę sierp i młot ze sobą a on swoją słynną strzykawkę(słynna sprawa strzykawki, co to ze strzykawką w bramach się czaił i napadał na niewinne niewiasty) także orgietka będzie cacuszko! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×