Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

To ja Wam coś powiem, zrobiłem sobie naleśniki, ja dość nerwowo szybko jem, nagle dostałem potwornego bólu żołądka, od razu panika , była przy tym moja babcia, dała mi hepatil i jak placebo po 5 minutach przeszło. - nerwica jak nic.

To ja ci powiem inaczej, nie hepatil ci pomógł tylko żołądek strawił z bólami te naleśniki wrzucone do niego ;) Moja córka nie ma nerwicy a boli ją bo je obiad w 5 minut a potem, mama miętki daj bo boli :twisted: Zanim zdążę zaparzyć to żołądek upora się z obiadem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czytam i czytam o tej gastroskopii, biorę na noc znowu pramolan bo nie usnę

boję sie samego badania ale coraz bardziej wyniku. Mam skurcz żołądka i taki tępy ból. Nie wiem cholera co tam mam.

Zazdroszczę dziewczynom, które się pobadały i jest OK. Bardzo się boję, takie bóle, żeber, brzucha, pleców to nie ejst nic dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to nic innego, a nerwica, skoro już same czytacie, że nerwica jest taka podstępna to po co wałkować te choroby? Nie czytać, z czasem zapomnicie jaka chorba, ma jaki objaw tak jak u mnie. Czasem głośne echa chorób wracają na chwile kurde, zeby nie zapeszyc, Mozarin chyba zaczął działać, zeby nie zapeszyc coraz szybciej osiagam stan wyciszenia i uspokojenia, dzis juz nie tylko wieczorem, a po poludniu i poki co trwa, Tylko to klucie dokucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, pobolewa nadal. Staram sie nie myśleć o tym w zasadzie. Myśle ze to z noszenia małej na tym boku.mciesze sie ze to usg zrobiłam.

Jestem przekonana ze to nerwica u Ciebie wiem bo sama miałam takie objawy.

 

Wiecie co rzeczywiscie my to sie tylko nakrecamy rownież czytając to forum niestety...moze byc tak ze czytamy o objawach innych nasza podświadomośc to koduje i za jakiś czas tez mamy takie objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tez tak uważam. Jesteś zdiagnozowana, tak jak kilka innych osób i czytanie tylko dolewa oliwy do ognia.

Mi póki jestem jeszcze przed badaniem napisanie tu pomaga. I podtrzymuje na duchu bo wiem, ze nie jstem sama z tymi wariacjami..

Trzymajcie za mnie kciuki jutro. O 12:30 wizyta.

Pewnie jeszcze rano coś napiszę ze strachu. Prosze o wyrozumiałość :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, zrobisz jutro badania i w czwartek robi sobie tu dzień bez bólu.będziemy pisać tylko o tym co minęło żeby już nie wróciło. Dzień bez nowych objawów. Co Wy na to?

 

Jestem za :) O ile będe w stanie, mam nadzieje, ze nie wyjdzie mi nic strasznego, tyle sie czyta włąsnie, ze objawy niby lekkie a tu masz!

Zrozumcie mnie i mój strach, zresztą, pewnie mnie rozumiecie, same to przechodziłyście na dniach.

Malenstwo jeszcze raz THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, będę trzymała kciuki :)

 

 

 

Wiecie co rzeczywiscie my to sie tylko nakrecamy rownież czytając to forum niestety...moze byc tak ze czytamy o objawach innych nasza podświadomośc to koduje i za jakiś czas tez mamy takie objawy.

 

Masz rację. Ja się od was naczytałam o raku jelit i zamiast rozwolnienia mam teraz zaparcia - typowy objaw.

I co sobie pomyślałam? Kur..a mać to musi być nerwica, nie mozliwe żebym nagle zachorowała bo poczytałam :shock:

Fakt lekki lęk jest bo na tym polega ta choroba, ale jednak leki u mnie sa silniejsze od mysli :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D@ri@nk@ zaparcia? ja czytałam, ze biegunki :P

Widzicie co to durne czytanie robi. Znajdziemy sobie objaw i jazda. Potem dochodzą nastepne.Ja tam jeszcze nie miałam nic z głową wiec wszystko przede mną (tzn miałam/mam ale nie w tym sęsie :mrgreen: )

No miałam biegunki cały czas przez 6 tygodni chyba, a potem 3 dni super w normie, teraz zaparcia bo poczytałam co wam dolega i że zaparcia na zmiane z biegunkami to nowotwór jelit :lol:

 

Ale co tam leki sprawiają że mam to w dupie :105: dosłownie i w przenośni :lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o

Boże, wszystko może byc objawem r.

a najgorsze jest to, że może być też zero objawów. Zwariować idzie.

Nooo wariatkami jeszcze nie byłysmy :lol: Może tak zalatwimy sobie żółte papiery i zaczniemy robić listę komu bezkarnie damy w mordę? :yeah:

 

Dobra odbiło mi na wieczór, idę spać zanim mi humor minie i zacznę ryczeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo wariatkami jeszcze nie byłysmy :lol: Może tak zalatwimy sobie żółte papiery i zaczniemy robić listę komu bezkarnie damy w mordę? )

 

ja byłam (jestem?) na początku, bałam sie schizofrenii ale ze byłam wowczas pod opieka psychiatry to szybko mnie z tego wyleczył. Bodajże na jednej wizycie :D

angie1989 dziekuję Kochana, to wazne dla mnie:) Oprócz mamy i męza, którzy swoją drogą twierdzą, ze bajeruję, nikt nie wie o jutrze, poza wami :zzz: a im wiecej osób mysli pozytywnie o mojej skromnej osobie tym lepiej :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah ja teraz mam zimną głowę strsznie, a kończyny ciepłe jak zimne kończyny to z reguły cieplejsza głowa, a moja temp to 36,2. Dziewczyny przy raku zawsze jest zła morfologia, i mądrzy z internetu niech lepiej nie piszą, bo potem my to czytami i sięnakręcamy, doświadczona lekarka, ktora ma raka dróg rodnych jak zobaczyła moją morfologię to powiedziała babci od razu, że hipochondryk, swoją drogą jej córka miała raka mózgu jak była mała i miała uporczywe bóle głowy, ta kobieta, bóle dróg rodnych i złą morfologię, więc rak zawsze daje silne objawy przede wszystkim wysoką gorączkę, bo organizm broni się przed niechcianymi komórkami, tak samo przy innych chorobach czy zapaleniach czegokolwiek. Uważam, że my hipochondrycy jesteśmy jak magicy co przeczytamy coś to mamy taki obaw w ciele? Jakby czary mary? Szkoda, że to się na życie nie przekłada :P Ja nie pamiętam kiedy miałbym coś bardziej poważnego niż lekki katar i kaszel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, Jesteśmy tu wszyscy z Toba, ale w czwartek dzien optymistyczny i oczywiście bez objawów. :) jestem pewna ze bedzie dobrże ;):*

To tylko nerwy Twój organizm spiesz w ciągłym stresie, to tak jakby ciagle uciekał przed czymś jest zmęczony juz tym wszystkim dlatego daje takie objawy.kochanavbedzie dobrze ja to wiem. :* pisz do minę w razie potrzeby.

 

 

Dziękuje wszystkim za wsparcie:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angie, wspaniałe wieści!!! Nie mogłam wejsc dzis na forum caly dzien bo mała mi nie dała...wchodze wieczorem tuz przed snem a tu taka nowina !!!!!!!!! No super! Ojjj my to mamy od tego noszenia dzieci....ajajaj....ja tez dzis zdycham, ciagnie wszystko w plecach, w brzuchu, w szyi....a to wszystko przez dziecię moje...i przez sprzątanie za które się wzięłam i teraz żałuję . Dosyć biadolenia o mnie - gratuluję wyniku! Fajnie ze poszłaś :)

 

Sinister, nie przejmuj się facetem z banku. Oni są secjalnie szkoleni i muszą tak wpływać na emocje ludzi. Do mnie wydzwaniają ciągle ale nie odbieram nawet bo odrazu się zestresuję...

 

Marta80, hejka!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam u laryngologa - suchy kaszel okazał się kaszlem alergicznym, wywołanym roztoczami.

 

Fajnie, uspokoiłam się, w międzyczasie pojawiły mi się dwie krostki na brzuchu, ale obstawiam, że to też alergia ;-)

 

Niemniej - bez choroby nie jest tak fajnie w życiu, prawda? Teraz mam CZERNIAKA. Bo mam trzy pieprzyki, które są podejrzane - jeden równoległy, ale wypukły i największy, jeden wypukły brązowy, a trzeci, na łydce, który mnie niepokoi, kiedyś był chyba inny; to znaczy niechcący go chyba zdrapałam i jest teraz leciutko ciemniejszy (ciemnobrązowy), a z prawej strony ma jaśniejsze brązowe plamki, a nad nim mam białą kropeczkę; całe szczęście jest malutki. Z jednej strony chciałabym isć do dermatologa, z drugiej - boję się pobierania wycinka przed świętami i czekania na wyniki... ech.

A najgorsze jest to, że to coś przechodzonego - już dwa-trzy lata temu miałam iść go zbadać, jeszcze przed hipochondrią. No i znowu się nakręcam...

 

;(

 

w piątek całe szczęście psycholog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sinister, zalezy od raka tak jak juz pisałam moja mama miała morfologie ksiązkowa a miała raka piersi. co innego jest w przypadku raka narządów węwnetrznych wtedy morfologia jest zła

 

-- 03 gru 2014, 08:46 --

 

Stokrotk@, ja też przechodziłam akcje CZERNIAK. wyciełam pieprza a wierz mi po konsultacji z dermatologiem tak mnie nastraszyła kobieta,że byłam pewna ,że to na bank czerniak. dopiero onkolog mnie uspokoił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dziś czujecie nerwuski? :) Ja wstałem standardowo otępiony jak to przy porankach na Mozarinie. W nocy kilka razy tak mną zatrzęsło jakby ktoś reanimacje przeprowadzał, ale to tiki nerwowe klatki, no bo co innego? Oczywiście od razu do głowy wpadł - uszkodzony mózg daje oznaki w niespokojnym ciele.

I na całe szczęście od razu usnąłem. :) Teraz trochę wkrętki na raka kości, no, bo przecież tak mi strzelają i czasem stawy bolą. No, ale źle nie jest :P:great:

 

-- 03 gru 2014, 10:50 --

 

Wykrakałem teraz jestem niespokojny i chce mi się ryczeć, ale myślę, że to leki tak stabilizują , mam taką nadzieję... W piątek to badanie krwi na tarczycę i internistka ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×