Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

topic bez sensu więc i kom bez sensu, stwierdziłem że jebać dzisiejszy dzień odpaliłem pierwszego papierosa dziś, dym uderzył mi po kubkach smakowych lekko zaspany jeszcze poszedłem do dużego pokoju zamknąć okno balkonowe które zostało otwarte przez pewnie moją mamę aby wywietrzyć tytoniowy zapach w domu, po spaleniu 1 fajki poszedłem do łazienki umyć ryj zęby etcekurwacera, w drodze powrotnej do dużego pokoju zahaczyłem do kuchni po kubek uprzednio zaparzonej kawy oraz odpaliłem kolejnego peta, siadając na narożniku odpalając TV ustawiony domyślnie na TVN 24 zorientowałem się, że dalej pierdolą o wyborach szybko przełączyłem na animal planet na którym nadawali już mi dobrze znajome ryje... łowcy aligatorów, zostawiłem dane show, wypijając kubek kawy w między czasie dopalając 2 peta ubrałem się w jakieś ciuchy sprawdziłem co u zwierząt i wyszedłem z domu.

 

jak widać poczucie nie jakie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u pewnego pana by zobaczyc, theraphosine sp. Cuzco oraz psalmopoeus victorii, ni chuja nikt tego nie zrozumie...

 

-- 03 gru 2014, 18:40 --

 

Plus powoli pozbywam sie wlaskow parzacych z rak ramion ktorymi poczestowala mnie acanthoscuria geniculata i brachypelma bohmei znajomego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×