Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Crp mam trochę podwyższone 6 mg , ale niedawno przeszłam ostre zapalenie zatok i mam problem z zębami więc nie będę panikować. Wyczytałam że od 10 mg dopiero człowiek musi zacząć się martwić a powyżej 100 to jest bardzo źle.

 

6 to moze być od zęba, zatok, minionych przeziębien. Tak więc spoko. Na jakie wyniki jeszcze czekasz?

 

Angie zazdroszczę , ze masz to juz zaraz :o Za jakieś 3 godzinki będziesz tu pisać, ze kamien spadł Ci z serca, zobaczysz.

Malenstwo żadne tam SM, boisz się tego dlatego masz jakies tam objawy a że boisz się średnio więc objawy nie są duże:)

Napięcie mięsni to nie SM:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Mysz, super cieszę sie ;) jesteś zdrowa. Teraz dopiero doczytalam ze psychiatra powiedziała Ci ze nerwica lubi lokować sie w prawym podbrzuszu mnie boli nie podbrzusze tylko pod zebrami.

 

Dziewczyny strasznie sie boje....w zasadzie coraz bardziej...tam jest tyle narządów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie CRP mam 6,29 ale fakt przeszłam ostrą infekcje ostatnio i 3 zęby mam do leczenia niestety, więc jakby rak czy coś to na pewno 3 cyfrowe by było..

 

angie1989 uogólniłam to miejsce miejsce pod żebrami, bok wątroba, pęcherzyk to jest nerwica, która lubi te miejsca.. Wyniki na bank wyjdą Ci ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Mysz, to jesteś zdrowa, chociaz powiem ,ze moja mama miała morfologie ksiązkową a miała raka piersi.

tyle ,że w przypadku raka piersi nawet robiac markery i jak sa podwyższone nie ma sie czym martwic.

Natomiast w przypadku nowotworów narządów wewnętrznych , nowotworów krwi czy układu autoimmunologicznego to OB i CRP jest 3 cyfrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie bede musiała jechać sama ... Miała jechać ze mna mama ale dentysta wyrwał jej zęba więc ze mna nie pojedzie i jeszcze mi mówi to przemów wizytę jasne po to sie tyle stresuje zeby teraz przemówić...

Masakra....mąż ma na popołudnie....to amba....:( kiedyś sobie ubzduralam ze jak pojadę na badanie sama to cos wyjdzie...jeszcze wszystko jest za tym żebym nie jechała co robic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angie jedź!

malenstwo31 uspokoiłaś mnie troche iż jak ma się raka narządów wew to ob i crp jest 3 cyfrowe... Bałam się że coś z wątrobą nie tak lub z pęcherzykiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie bede musiała jechać sama ... Miała jechać ze mna mama ale dentysta wyrwał jej zęba więc ze mna nie pojedzie i jeszcze mi mówi to przemów wizytę ja.

 

no to ładnie, nastepna dokałdka stresu. Ale spokojnie, jedź sama, ja też byłam sama na USG. Ledwo dojechałam z trzęsącymi sie rękami:) ale było dobrze, byłam z siebie dumna, Ty też bedziesz. Włącz sobie jakies radio by nie mysleć i jedź.

Jezu nic nie wyjdzie, a takie mówienie sobie że jak coś to coś to natręctwo myslowe. Pewnie wyjdą CI zagazowane jelita i bedziemy sie smiać:D albo...nerwobol, jakis skurcz pęcherzyka, wiesz przecież, ze jest coś takiego jak dyskineza (nerwicowe)

 

Malenstwo też mnie uspokoiłaś.

Ty Mysz też:) mam nadzieje, ze tam w prawym boku ulokowała sie nerwica. Bardzo bym chciała.

 

-- 02 gru 2014, 13:50 --

 

Angie, boje sie razem z Tobą, normalnie odczuwam strach z Tobą, wiem co przezywasz. My wszystkie wiemy co to znaczy jechać na badania i czekać na wynik, obserwować mine lekarza bądź słuchać diagnozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz się modliłam za Ciebie:) Wogóle polecam nas wszystkich i prosze Boga o zlitowanie nad nami :105: bo to żal, co my wyprawiamy.

 

Słuchajcie czy macie taką przypadłość, ktora polega na codziennej wnikliwej samoobserwacji? Np. oglądanie się w lustrze, kolorytu skóry, potem ciała z każdej strony, z rekami do góry itp. Albo ważenie się/mierzenie temp. , macanie węzłów, oglądanie stolca, nawet moczu. Pewnie nie. Chyba mam najgorsze wkręty z was wszystkich :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam dziewczyny i wiecie co usłyszałam rozmowę dwoch babek w poczekalni rozmawialy o usunietetj mercedes czyjejs...masakra co? Nie musze mowic jakiego mam teraz stresu płakać mi sie chce.

Dokora nie ma jeszcze...

 

-- 02 gru 2014, 14:28 --

 

Nerce miało byc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×