Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Angie nie wiem chyba tak, bardzo żałowałabym gdyby nie poszła, znam siebie. Tym bardziej, że naprawde coś mi dolega.

Róznież mam uczucie ciała obcego tam z boku, czasem tak mocno zaboli, dyskomfort cholerny. Nie mogę - kiedys czytałam o gosciu, ktory tak pisal i pisał na jakimś forum i w koncu po ilus tam mcach napisał, ze wyszło - rak trzustki, trudny do zdiagnozowania. Okrutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, trzustka jest po lewej...ale moze bol promieniowac to fakt...:(

Co ma byc to kurcze i tak bedzie... :( jest bol to cos sie tam dzieje oby nie nowotwor...

 

-- 01 gru 2014, 21:11 --

 

Ja juz nawet nie jestem w stanie zidentyfikować tego bólu...teraz znów mnie boli w okolicy prawej pachwiny tak kłuje. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angie ja sie pocieszam, ze mam dobre wyniki krwi, OB, CRP praktycznie 0, enzymy trzystkowe, watrobowe OK lekarka mi mówiła, ze gdyby coś, to wyszłoby w badaniach. Nie wiem sama. Jestem juz wrakiem, ledwo wcisnęłam kolację, brak apetytu i nudności juz nie wiem czy to nerwy czy objaw czegos innego.

Biorę Pramolan i idę spać, mam dość wszystkiego. Niech juz bedzie ta środa. Cos czuje, ze jak opowiem mu tyle objawów to pojde do szpitala albo skieruje mnie na inne badania. I wtedy sie dopiero rozłożę :hide: jak znam siebie to nie pojde wtedy do żadnego psychiatry tylko będę wyć w domu w łóżku

 

-- 01 gru 2014, 21:16 --

 

Ja juz nawet nie jestem w stanie zidentyfikować tego bólu...teraz znów mnie boli w okolicy prawej pachwiny tak kłuje. :(

 

U mnie to samo, raz pod żebrem, raz cały bok, raz jakoś żołądek, potem pachwina, w plecach; ból pulsujący, kłucie, gniecenie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angie ja to samo, siedze i czytam internet, miałam tego nie robić, ale to silniejsze

własnie koncze forum o gastroskopii :-|

z objawami jelita grubego dam chyba spokoj bo znowu nie bede spać, jak wskazałam gdzie mnie boli to lekarka powiedziała "tam jest jelito". Boże sw. kolonoskopia mnie przeraża do kwadratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, teraz jak sprawdzałam gdzie bola nerki to by sie zgadzało...kurde ja myśle ze to guz nerki.

Usg mam o14;45...

Masakra...nie wiem czy dam radę bez afobamu.

 

-- 01 gru 2014, 22:25 --

 

Jelitowe ...czasem tylko jeszcze zjd sie odzywa...a tak to nie,

 

-- 01 gru 2014, 22:29 --

 

A teraz znów wyczytałam ze w plecach bola...to ja nie wiem juz nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane nerwusy. nic nam nie jest! nie mamy raka, ani innej cięzkiej choroby. nasza psycha ropbi swoje. Obicajmy sobie ,że dziś po przeczytaniu mojego posta robimy sobie dzien bez forum onkologicznego , a na necie wyszukujemy tylko dobrych wiadomości albo ciekawych plotek:)

ja trzymam kciuki za badania :D

koniec z onkologicznym forum dzisiaj :nono::nono::nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u Was? Ja standardowo rano czuję się jak pijany i senny. Pobolewa mnie w tym lewym boku, w nocy jak się budziłem też tak się czułem, martwię się.

 

-- 02 gru 2014, 10:28 --

 

Dotarło do mnie, że przecież my nie jesteśmy lekarzami, to w pierwszej kolejności internista stawia diagnozę w oparciu o wyniki badań. Więc nic nam kochani nie jest! Nie możemy sobie sami stawiać diagnozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOpiero co wstałam po tym Pramolanie, co dziwne zniknęła mi ta gula w brzuchu po tej nocy, a była ostatnio codziennie (czyli chyba jednak jelito pełne gazów).

Ból pod żebrem delikatny ale jest. Jestem b. rozleniwiona po tej tabletce.

 

Dzwonili z przychodni czy stawie sie jutro na gastroskopii - powiedziałam TAK, no więc muszę iść.

 

Malenstwo bardzo dobry pomysł. Powinniśmy postanoswić chociaż na kilka dni. Oprócz naszego forum - żadnych stron o chorobach, tylko rozrywka.

 

Angie co u Ciebie??? Jak spałaś? Idziesz na badanie prawda?

 

Sinister, Twój nierwoból jest od kilku dni, nic Ci nie jest. Nie nakręcaj się na ten ból bo skonczysz tak jak my, USG, kolejne gastroskopie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenstwo31Bo taka jest prawda, wszyscy pozjadaliśmy rozumy, a to jest tylko internet , gdyby lekarze stawiali diagnozę w oparciu o internet, to nie wiem co by się zadziało, skoro większość chorób objawy początkowe daje podobne.

- guz mózgu? ( jaki ze mnie idiota, przy guzach mózgu są nasilające się bóle głowy - nic takiego nie mam )

- SM ? ( Jakoś nigdy nie upadłem nie miałem rzutu, że nie mogłem chodzić, gorzej widziałem, czy miałem jakiś niedowład , a mój ojciec miał )

- rak żołądka? ( wykluczony gastroskopią )

- raki narządów wewnętrznych - wykluczone USG

- rak jelita ( jakoś po Nolpazie mi ustały problemy z ciągłym lataniem, gazami itp )

- rak gardła ? - wykluczony przy gastroskopii

- białaczka? ( świetna morfologia, krew ma normalny kolor jak się zatnę )

- sepsa? - już dawno od sierpnia kiedy to podejrzewałem bym zszedł

- candida? - wykluczone posiewem

- helico ? - wykluczone posiewem kału i badaniem podczas gastroskopii

- wścieklizna ? - ugryzienie przez nietoperza w pracy? - a to była tylko osa, ale oczywiście panika prawie zemdlałem - już dawno bym umarł.

- rak jąder? - wykluczony usg

- rak kości? - zwijałbym się raczej z bólu po takim okresie czasu, pewnie czasem kości , stawy bolą , mięśnie to samo

- chłoniak? - w życiu nie mam powiększonych węzłów

- śmiertelna bezsenność? - no jakoś nie miałem w rodzinie więc nie mogłem na nią zapaść i śpię już normalnie chociaż w kwietniu nie spałem praktycznie w ogóle.

- wzw, hiv , kiła - wykluczone, nigdy nie mialem kontaktu bezposredniego z krwia, czy wydzielinami, ale mam tatuaze i tu tez od razu po sie badalem a kilka lat temu w ogole mi to do glowy nie przychodzilo.

- serce do przeszczepu - taką diagnozę postawiłę w kwietniu kiedy tachykardia sięgała zenitu - i co ? jajo w zoo jak to się mówi! - nic kompletnie nic, echo serca, cudowne jak u sportowca, tak samo ekg.

No to skąd zimne kończyny, lęk w żołądku, uczucie bycia pijanym , uderzenia gorąca itp? bóle mieśni, stawów, strzelanie kości ( strzelanie kości też ponoć to objaw nerwicy, bo wyplukujemy substancje odżywcze, a jak się mało ruszamy to tymbardziej ) - nerwica plus możliwe tarczyca - i nic więcej na to się nie umiera!!!

To ile chorób zdiagnozowałem? To jest śmiech na sali!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was!

 

Ja już znam jeden wynik OB 15 a więc w normie. Jak myślicie jak ob jest w normie to CRP też powinno wyjść w normie?

 

Angie napisz jak po tym USG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snister, widzisz, wszystko wymieniłeś i wykluczyłeś. Tyle badań.

Na stówe nerwica. To co wymieniłeś na koncu to oczywiste objawy nerwicy wegetatywnej , wczoraj czytałam tez o nerwicy histerycznej - wiele z nas ma jej objawy.

Ew. tarczyca, sama to mam,i dziwnym sposobem nie martwie sie nią. Pewnie dlatego, ze nie jest to choroba smiertelna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis dzisiaj podobnież ma być wynik . Mam zęba co prawda jednego do leczenia ale mam nadzieje że to znacząco nie wpłynie na wynik.. Słyszałam że OB może czasem wyjść podwyższone nawet ze stresu... Ważne że nie jest 3 cyfrowe.. Jeśli próby wątrobowe dobrze wyjdą to w końcu uwierze że ten ból ala wątroba woreczek to nerwoból !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×