Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity zaufanie do terapeuty to podstawa, pytanie czy nie za bardzo się do niej przyzwyczaiłaś, zżyłaś, bo to już podobno przynosi więcej szkody niż pożytku :bezradny: U mnie na grupowej są dwie terapeutki. Jedna mi bardziej przypadła, druga mniej ,to naturalne, ale staram się pracować z obiema. Ta druga , to taka kamienna twarz, totalnie bez emocji i mimiki. Działa mi na nerwy :silence: Czasami się zastanawiam, czy to nie jakaś technika typu dobry i zły policjant ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a co ma mama do włosów Twych? Tnij, skoro chcesz, oddawaj do fundacji, szczytny cel :)

 

 

Zasypiam dziś -_- Przyszłam do pracy na 8, to był beznadziejny pomysł bo jestem ledwie żywa, zaspana, nie umiem się wziąć za pracę. Wolę się wyspać i przyjść na 10, za to posiedzieć na spokojnie dłużej, nawet do 20 (w końcu i tak nie mam życia więc co mi po nim :P ). No ale cóż, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, mirunia, Cognac, :********** witajcie Kochane :papa::papa:

 

A ja na terapie pedze , wrocilam wlasnie z rozmowy z szefem tego sklepu w ktorym bylam na rozmowie ostatnio odnosnie badan i sprawa ma sie tak iz owszemz a badania zaplaci jak popracuje u niego minimum pol roku i to w roznych sklepach a nie w tym jednym , do tego pensja jest taka mala ze ja i tak bym szukala pracy dalej a to mi wiaze rece . A jest jeszcze jedno , nie wiem czy dam rade fizycznie (stoisko miesne, rozbiorka miesa itp) tyle czasu pracowac bo mam jaki mam kregoslup i dlatego taka klauzula w umowie odpada.

 

Szukam dalej.Nie wiem po co ja sie tyle ksztalcilam ???? jak teraz moge albo zabijac karpie albo rozbierac mieso :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, nie wiem, boi się zmian. Poza tym ona monitoruje, chce żeby wszystko w jej otoczeniu wyglądało tak jak jej się podoba. Kiedyś chciałam mieć krótkie włosy, takie za ucho, ale ponieważ miałam grzywkę, to zrobiono mi skrzyżowanie pieczarki z kalarepą i ludzie pytali jakiej jestem płci i wtedy się podobało. A jak myślę o czymś modnym, to już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, hej :papa:

 

Właśnie się zastanawiałam, co u Ciebie słychać ? A czy na te Twoje napięcia nie pomogłaby Ci trochę jakaś aktywność fizyczna ( próbowałeś w ogóle ) ?

I czemu zmieniłeś Tranxene na Sedam ?

Tak w ogóle to gratuluję pomysłu na nową zabawę na forum ... jak widać bardzo się innym użytkownikom spodobała :P

 

-- 02 gru 2014, 15:58 --

 

cyklopka, ja na takie zimno nigdy nie myję głowy w ciągu dnia, tylko na wieczór. Jedynie w lecie, jak są upały ...

A gdzie pracujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×