Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdynand k, to akurat wiem bo mi pisales :P:D:mrgreen:

 

 

kosmostrada, nie wiem Kochana , ja wszytsko tez przezywam , ide do fryzjerki ---przezywam , ide na rozmowe --- przezywam , chyba juz mi to zostanie :bezradny: staram sie pozniej o tym za wiele nie myslec bo sobie psulam caly dzien ...

 

Mam tak samo :bezradny: Przeżywam wszystko co dla "normalnych" ludzi jest rutynową czynnością ; kosmetyczka, dentysta, wizyta u lekarza, fryzjer itd itp :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykapalam corcie... troche ruchu pomoglo:) jesli chodzi o racjonalne myslenie to nie wychodzi... jedyne co to odwrocenie mysli i tez nie jest to latwe jak Ci swiat wiruje... moze nie pojedzie musze go jakos uprosic tym bardziej ze to 6grudnia a nasza corcia ze wzgledu na charakter naszej firmy traci dzien dziecka dzien matki i ojca o swoich urodzinach tez moge zapomniec.. wakacji tez nie ma no i jej urodziny jakos miedzy wyjazdami... oby sie udalo chiciaz to tez nie wyjscie bo kiedys i tak bede musiala przez to przejsc ale mam nadzieje ze bedzie wtedy ze mna lepiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, sobie dobierz kolor :lol:Zalatana23, a ja by chciał mieć

 

najmniej wskazanymi osobami na teraz są nasi policjanci

bo mało ćwiczą i pudłują dwa trzymają palec na spuście cały czas

dyscyplina spustowa jaką świadomość o tym że są rykoszety i przebijalność :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa poczytałem już dawno w jakich sytuacjach lądowały tu osoby z ptsd

i broń mogłą temu zapobiec

to by trzeba było polskie prawo zmienić

http://www.wykop.pl/ramka/2248628/stala-zakrwawiona-i-polnaga-przy-drodze-osiemnastolatka-zabila-bo-sie-bronila/

 

Źle mi i brakuje poprzedniej terapeutki. Ostatnio czuję nadmiar "batów", a Ona łagodziła choćby słowami że czuję do mnie sympatię. Dla kogoś to głupie i mało terapeutyczne, ale jak pracowałam z Nią zaczęłam ufać innym,dostrzegać że świat, ludzie nie są źli, a przede wszystkim, że mnie też można lubić, nie składam się z samych wad i błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Załapałam się jeszcze w liceum na lekcje z przysposobienia obronnego, więc owszem strzelałam. Byłam 2 razy na obozie, gdzie strzelałam i nawet rzucałam granatem. Mam lekki problem z oczami, ale nawet całkiem dobrze mi szło.

Ja mam astygmatyzm więc widziałam miraż szczerbinki, ogólny wynik mierny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×