Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnięta hie hie, ale widziałem, że można kupić ją w pudełku w każdym większym sklepie z elektroniką, empik itp. za około 60 zł, a na allegro klucz pewnie jeszcze taniej, tak było też wcześniej z Endless Space, więc naprawdę w przystępnej cenie się sprzedają i zbierają bdb oceny za swoje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie najwięcem gram w fife 2005. fani gatunku powiadają, że obok 2002,2003 i 2007 jest to najlepsza wersja.

mnie też sie spodobała.

drugą najczęściej włączaną przeze mnie grą jest huntertrophy 2003 - bardzo dobra gra łowiecka, w której można zapolować na grizzly, pumy, wilki, czarne niedźwiedzie, łosie, jelenie, karibu, kozy górskie i muflony.

na trzecim miejscu jest delux ski jump 4 (najlepsze skoki narciarskie na pc), następnie championship surfer (rzadko spotyka się gry o tej tematyce) i już bardzo sporadycznie pocinam w karcianke yu-gi-oh trylogia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz gram PES 2005 może w PES 2006 tez bede grał.

powiada sie, ze te dwa to najlepsze PESY mnie w każdym razie ta gra oczarowała i od razu skasowałem fife 2005 która nie dorasta pesowi 2005 do pięt, jak każda inna fifa zresztą...zawsze się zastanawiałem czemu fani pesa tak jadą po fifie, co się tak uczepili, teraz jednak zrozumiałem - fifa to gra arcade przy pesie, który jako jedyny zasługuje na miano symulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, jeśli grałeś na PC to też miałem taki problem, z pierwszą częścią przynajmniej.

Z drugą jest dużo lepiej - polecam. I nie zapominaj o "naznaczaniu" sobie wrogów - dużo ułatwia przy pracy kamery i samej gry (ja dopiero po X godzinach odkryłem tą opcję :D także były to najdłuższe godziny gamingowe w moim życiu... :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwilę pożegnalny ostatni mecz w pes5, jako, ze przechodzę na pes6, który płynnie chodzi przy ustawieniach 800/600, detale na medium - jak rozdzielczosc wlaczylem na 1024/768 to gra zwalnia, kiedy w kadrze jest duzo zawodnikow...w ogole to sie zastanawiam jakie ustawienia sa mniej szkodliwe dla oczu bo obraz na tych pierwszych byly mniej oczoyebny i plynniejszy niz na tych wysokich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal gram w Hearthstone. Zdaję sobie sprawę, że istnieje tyle wirtualnych światów, w które można się włączyć. A jednak gram w tę samą grę wciąż. Chyba dlatego, że nie potrafię się w ilości tytułów połapać. No jeszcze jedna sprawa. Ludzie z zewnątrz. Kiedyś grałem razem z kolegami, teraz nie wyobrażam sobie wchodzić w wirtualny świat, nie mając tego prawdziwego. One się muszą dopełniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, może wrócę do jedynki Dark souls...kiedyś ._.

Ale dishonored jest pretty awesome.

Nie licząc momentów,gdy zamiast pokrętła klikam wypalenie z pistoletu i potem muszę zarżnąć 4 strażników,ale to detal ^_-

Jeszcze nieskończona,ale gra mnie wgniata w krzeseło,rewelacja D:

 

Prócz tego,nadal doto 2,rozważam też powrót do Darksiders II...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored pretty awesome,przyznaje,niestety obycie ze skillami dodatkowymi udało mi się załapać dopiero na koniec,baardzo wiele alternatywnych przejść map,niestety w większości szedłem "na psychola" (czyli 40+ trupów w prawie każdej misji) w jednej udało mi się...wyeliminować tylko cel.

dawno mnie nic tak nie wciągnęło - 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, że jest obecnie chivalry na steam, ponizej 4 euro ;d

kończę zasysać i będę młócił, ot co!

 

a poza tym zainstalowałem chessmaster grandmaster to i uczę się grać w szachy. trochę szare komórki pomęczyć można :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×