Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez od zawsze jestem szczuplutka.

 

-- 30 lis 2014, 22:09 --

 

Więc podsumowując dzisiejszy dzien...nie wiem czy isc na usg czy nie isc...oto jest pytanie...

Moze pójdę... Dziwie sie ze jestem taka spokojna. Moze to stawka mozarinu...(elicei) nie wiem ale chyba tak...

Chce sie cieszyć świętami nie myśleć o chorobach. Jeszcze zastanawia mnie od czego mnie te ręce tak bolą chyba od ciągłego siedzenia na internecie ciągłego trzymania tabletka czy telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alice ale o co dokładnie chodzi? Opisz cos wiecej

 

D@ri@nk@ ale laska z Ciebie :P ja też moze sie odwaze ale musze miec naprawde dobry humor

 

Angie, ja nie wiem w sumie ze strony żoladka jest OK, powinnam zamienic na kolonkę. Ale jak to zabrzmi "dzien dobry, proszę pani zmieniłam zdanie yyy...jednak poproszę wizytę z kolonoskopią" Masakra :hide: mój mąż ma mnie dość, kazałam mu zbadać mi brzuch, wnerwił się, ze hej. Spytałam co ja tam mam a on G...WNO. I koniec badania :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, mój tez ma mnie serdecznie dość.... I zachowuje sie tak jak Twój...

Jest bardzo zły na mnie ze ciagle mi w głowie choroby tylko...

 

mój ma czasem cierpliwość, pociesza mnie, rozmawia ale zwykle pod koniec rozmowy się wścieka. Kazałam mu badać juz rózne rzeczy, biedne chłopy co oni z nas mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis skoro podejrzewasz ze to zagiecie jelita to jakie leki na to wziasc tribux? biore nospe i silimarol ale nic nie dziala. Dzisiaj wieczorem zadzwonilam z panika do mamy ze bardzo mnie kluje i watrobe scisnelo to olala mnie a tata powiedzial zebym sobie najlepiej trumne kupila i sie od razu w niej zamknela.

 

angie ja tez b boje sie zrobic morfo ale wiem ze nie da mi to spokoju.trzeba sie wlasnie zmierzyc z lekiem.

 

alice ja czesto odwiedzam w salve laryngologa. mam flegme w gardle ktora splywa mi z zatok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alice ale o co dokładnie chodzi? Opisz cos wiecej

 

Nefretis, ale na który temat?? :P Juz się pogubiłam, tyle tematów poruszamy....hehe

 

Krwiożercza mysz, , ooo a do którego salve chodzisz? ja na szparagowa i tu jest taki jeden dr jankowski, polecił mi go moj gin i podobno jest super. Bylam u niego raz w innej przychodni a zamierzam isc do salve. Bylam za to w salve u takiego z czarnymi wlosami, nie pamietam nazwiska, chyba na "K" ale nieprzyjemny gosc, nawet mnie nie zbadal dokladnie a dalam 100zł a sie okazalo ze mialam wielki korek w uchu i bylam przygłucha a on twierdzil ze nic nie mam !!! pacan ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, miałam bardzo rozszerzoną statystykę na studiach, statystyki kłamią, jesli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o statystyce, nie będzie tego słuchał, więc nie strasz innych.

 

-- 01 gru 2014, 00:12 --

 

wiecie co jest najzabawniejsze? z takimi dolegliwościami, od tak długiego czasu, jeżeli ktokolwiek z nas miałby raka, już nie miałby tutaj kto pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alice ja chodzę również na szparagową i z laryngologów polecam Panią Doktor Łapienis. Zobacz sobie : http://www.znanylekarz.pl/magdalena-lapienis4/laryngolog-laryngolog-dzieciecy/warszawa/2 Jest ona wspaniałą lekarką. Dokładnie mnie zbadała, nawet miałam wsadzony wziernik w nos aby zobaczyć ujście moich zatok . Można do niej także zadzwonić, odbiera tłumaczy i nie robi problemów. Ja mam stan jakby pozapalny zatok, może to wszystko jeszcze spływać bardzo długo.Mało tego salve kupuje od nas sprzęt medyczny :) Z jakiej dzielnicy jesteś jeśli to nie tajemnica?

 

Kurcze ide na badania krwi na 9:30 stres jest okropny. Żeby nie było mi łatwo dodałam sobie badanie jeszcze na helicobacter a co:P

 

Kiedy ten seronil zacznie działać. Jest lepiej ale nie tak jak było po efectinie...

 

-- 01 gru 2014, 09:21 --

 

angie1989 Ja zachęcam Cię abyś jednak zrobiła to USG. Będziesz miała z głowy a takto całe święta będziesz myśleć co Ci jest ! Będę trzymać mocno kciuki.

 

-- 01 gru 2014, 09:25 --

 

nefretis Ja również przeczytałam Chustkę , ale czytałam że choroba dopiero zmieniła Joannę a wcześniej była bardzo opryskliwą osobą. Co więcej jej niemąż siedział w więzieniu i wykorzystywał kobiety finansowo. Czytałaś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane chyba czas się z Wami żegnać... To na bank guz mózgu, sm, albo tętniak, może jakieś uszkodzenie neurologiczne mózgu od jakiejś bakterii? Przebudziłem się w nocy czułem się jak pijany, teraz podobnie to wróciło, a już czegoś takiego nie miałem, lek powinien to wyciszyć i by nie wróciło coś takiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

jak Wam minał weekend? ja byłam troche pobudzona ale ogólnie walcze , walcze. Nie czytam o SM bo w sumie ma takie same objawy jak nerwica:) a stwierdziala ,że miałam TK i duże duże miany byłoby widać:)

zreszta jakby było coś podejrzanego to wysłaliby mnie na rezonans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sinister, ile razy ja sie czulam jak pijana , nadal mnie to lapie chociaz juz funkcjonuje prawie normalnie, a lek nie wszytsko wyciszy , malo tego niektore leki tez przestaja dzialac w krotkim czasie ... Poza tym jak Ty sie wsluchujesz w kazda rzecz ktora sie dzieje w Twoim organizmie to z nerwow jasne ze mozesz sie czuc jak pijany. Ja wystarczy ze pomysle ze serce mi wali szybko to a chwile tak ejst naprawdę.

Przestalam sobie wmawiac ze zemdleje ws klepie a stale mdlalamw swojej glowie , i co dziwne jak tylko przestawalam o tym myslec to uczucie mdlenia mijalo jak reka odjal. Nasza glowa potrafi zrobic pieklo z zycia , jesli jej tylko na to pozwolimy.

Moze pomysl o rezonansie lub TK z kontrastem i koniecznie o terapii.

Mnie terapia o wiele wiecej pomogla niz lekarstwa.

 

Ja uciekam spac bo wrocilam z nocki z inwentaryzacji.

 

Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, biedne te chłopy żebyś wiedziała. Mój na początku jeszcze mnie wspierał. Teraz mówi żebym znalazła zajęcie...myślałam tak w nocy ile bym musiała zrobic badań zeby choć na chwile byc pewna ze jestem zdrowa...i tak na prawdę musiałabym zrobic dużo badań... Bo morfologie crp ob usg piersi usg węzłów chlonnych i pewnie jeszcze po drodze bym cos nowego wymyśliła tak jak ktoś wczoraj napisał trzeba to przerwać.... Co robimy z moim usg i Twoja gastroskopia?

 

Krwiozercza_Mysz, moim zdaniem to ciagle robienie badań to nie jest zmierzenia sie z lekiem tylko uleganie mu bo takie ciagle robienie badań tylko błędne koło nakręca i zeby przestać myśleć o chorobach trzeba przestać sie badać. Ok wiadomo morfologie raz w roku jak najbardziej. I inne podstawowe badania. Ja miałam dwa razy w tym roku i juz kolejny nie robię.

 

martini123, moze masz racje chyba troche przesądzili w tych statystykach.

 

sinister, zgłupiales rok temu tak jak ty myślałam ze mam guza i tak samo chciałam zegnac sie z całym światem...guz daje inne objawy nie bede pisac jakie bo sobie je wkrecisz jeszcze. Jestem pewna ze nie amasz żadnego guza. Przestań w ogóle tak myśleć zajmij sie czymś.

 

malenstwo31, dokładnie jak piszesz jakby mieli wątpliwości zrobili by mr.

Jesteście zdrowiutka młoda fajna dziewczyna zajmij sie świętami :) ciesz sie. Ja nadal nie wiem co z jutrem ale chyba pójdę na to usg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt to wszystko przez wkręcanie, sorry, że jestem taki upierdliwy... Co mnie martwi to te pobolewania w lewym boku przedtem tego nie miałem, może to trzustka, wątroba albo śledziona się powiększają od białaczki? Może po gastroskopii mnie zarazili, albo osoba, z którą sypiałem miała wirusowe zapalenie wątroby? :/ Kurde jak tu nie wariować, mam dość! Jest lepiej, ale momentami taka beznadzieja dopada. I tak, że w tym wszystkim już nie czytam na te tematy chorób to jest duży progres.

Próby wątrobowe i usg miałem w październiku nic nie wykazały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Myszo ja jak słyszę Chustka to mnie trzesie, od tego sie zaczęły raki. Wcześniej nigdy nie miałam lęków dot. raka.

 

Angie ja dziś nie spałam do 3-4, wierciłam się, miałam gazy, wzdęcia, jakieś skurcze w jelitach. Oczywiscie juz po wstaniu google i wyczytałam, że dolegliwości ZJD ne wystepują w nocy. I juz mnie rwie na biegunkę ze strachu, pobolewa pod żebrem, juz widzę guza jelita, nie mam siły jeść z nerwów, ciągle macam brzuch. W nocy byłam pewna, ze pojde , poddam się, ale gastroskopia mi chyba niepotrzebna raczej kolonoskopia bo boje sie o jelita, mam wzdęte, twarde. Nie wiem co robić? A u Ciebie jakie objawy, boli??. coś wymysliłas w nocy?

Bo mnie jak boli to mówię IDE a jak przestaje to mysle żeby nie iść.

Jak ja się boję, jestem sama z dzieckiem mam chęc ryczeć i leżeć.

 

sinister masz silną nerwicę, ja też miałam takie objawy kiedyś, po obudzeniu w nocy straszne zawroty głowy, jak na karuzeli. COś potwornego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, nic nie wyjdzie. z tym prawym bokeim to jakaś plaga. Moja mam tez cierpi z tego powodu cierpi. na poczatku myslala ,że coś z watrobą. ale nic z tych rzeczy to tam nerwoból się zagnieżdził. ma iśc na usg ale dopiero po swietach bo ona jest pod opieka onkologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócilam z morfologii i niestety wyniki dopiero w środę wieczorem. Mogę je zobaczyć online. Jezu już się stresuje. Zrobiłam sobie 4 próby wątrobowe, rozmaz krwi, OB, CRP i magnez.

 

Boje się... Ale musiałam to zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis mi się wydaje że zespół jelita drażliwego nie wsytępuje w nocy pod warunkiem że śpisz i bóle Cię nie budzą :-) Pytałam lekarza bóle pod żebrami mogą mieć związek z zjd miałam to samo, takie pieczenia okropne!

A ja mam do Was pytanie, czy bolała Was kiedyś jedna łydka z nerwicy? Panicznie boję się zakrzepicy, łydka mnie nie tyle boli co powoduje dyskomfort, kłuje mnie pod kolanem, czuję jakby mnie coś ciągnęło, boli mnie też kostka, próbuję logicznie myśleć, bo raz boli raz nie boli, ale nie potrafię, strach jest większy, gdyby bolały dwie to napewno zwaliłabym to na nerwicę :-(

Nie spałam dzisiaj do 5 rano, duchota okropna, w środku mi wszystko drżało (słyszałam że to częste w nerwicy) mam już dość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, mnie czasem w nocy budziły biegunki i bóle brzucha także sie nie martw...to a pewno zjd. Tak jak ty jak nie boli mowie nie ide jak boli mowie ide...ale co jak cos bedzie a zepsuje sobie święta? Wymyśliłem w nocy to co pisałam wcześniej ...ze ile badań bym jeszcze potrzebowała zeby na chwile był spokój i wyszło ze sporo i ze trzeba to przerwać i sie czymś zając bo tak nakręca sie błędne koło. Powiedz ile badań byś jeszcże potrżebowala zeby przestań sie stresowanac na chwile?

 

malenstwo31, no ja tez miałam isc dopiero w styczniu z kasy a zaz mnie pokusilo prywatnie a prywatnie to juz jest jutro...co z stres.... :( nerwobol...kurcze mówisz?

 

Krwiozercza_Mysz, bedzie dobrze na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×