Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

kurde co za kraj. To zrób na razie z krwi razem z przeciwciałami.

 

Z innej beczki: nie umiem niczym innym żyć tylko środową gastroskopią, dajcie mi jakies rady, boje się że zwymiotuję, że bede tam wierzgać, dusić się, że nie wyrobię i nie bedzie mozna zrobic badania,,,Jezu a potem wynik :shock::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie najlepiej wykonaj usg tarczycy. Moja mama np zawsze ma dobre wyniki z krwi a na usg zawsze cos wyjdzie jest juz po dwoch operacjach. Mi przeciwciala zawsze wychodziły ujemne...

Aktualnie mam juz spokój z tarczyca....

Szczerze mówiąc wątpię zeby cos z Twoja tarczyca było nie tak, ale tak juz mówi nefretis zrób je dla pewności i spokoju albo przestań czytać nakręcić sie. Moim zdaniem to nerwica.

 

-- 29 lis 2014, 22:14 --

 

nefretis, spokojnie. Ja sama gastroskopii nie miałam ale podobno nie jest tak zle jak wszyscy mówią da sie wytrzymać. Wyniki pewnie beda świetne nie mam co do tego żadnych wątpliwości... Spróbuj miec dużo zajęć aby o tym nie myśleć.

Ja we wtorek mam usg ale jakoś zajmuje sie czym innymi nie myśle o tym nawet zastanawiam sie czy isc w ogóle,..bo tez troche sie boje ajak to mówią niewiedza jest błogosławieństwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kasy niestety n prywatne usg

 

-- 29 lis 2014, 23:17 --

 

Nerwicę mam na pewno, pytanie czy tarczycę też, bo nawet jak na nerwicę, to reakcja moja na wysokie temp jest okropna, no chyba, że ejst to to sm, teraz się położyłem i sztywnieją mi ręcę i nogi, mrowieje głowa więc coś jest nie tak.

 

-- 29 lis 2014, 23:20 --

 

nefretis gastroskopia nie jest tak zła najmniej przyjemne jest psikanie takim środkiem znieczulającym w gardło, bo ma się wrażenie ogromnej guli w gardle, ale potem przechodzi i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek mam usg ale jakoś zajmuje sie czym innymi nie myśle o tym nawet zastanawiam sie czy isc w ogóle,..bo tez troche sie boje ajak to mówią niewiedza jest błogosławieństwem.

 

angie jak tam Twoje bóle z prawej????? Ja też jestem pewna, ze u Ciebie będzie OK, zobaczysz:) przypomnisz sobie moje słowa :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gastroskopia nie jest tak zła najmniej przyjemne jest psikanie takim środkiem znieczulającym w gardło, bo ma się wrażenie ogromnej guli w gardle, ale potem przechodzi i jest ok.

 

a mozna się zacząc dusić? czy to niemozliwe? Jesli chodzi o USG, trudno, zrobisz kiedy indziej, ale krew zrób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gastroskopia nie jest tak zła najmniej przyjemne jest psikanie takim środkiem znieczulającym w gardło, bo ma się wrażenie ogromnej guli w gardle, ale potem przechodzi i jest ok.

 

a mozna się zacząc dusić? czy to niemozliwe? Jesli chodzi o USG, trudno, zrobisz kiedy indziej, ale krew zrób

\

 

Ja się dusiłam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sinister, Może masz guza mózgu????

Tia, a ty chcesz nasz nastraszyć? Podczas gastroskopii nie można się udusić, więc nie wiem co za bzdury piszesz, każy ma odruch wymiotny , ale to przechodzi.

 

-- 29 lis 2014, 23:36 --

 

Pisząc, żę się dusiłaś, albo, że może mam guza mózgu mam wrażenie, że chcesz nas postraszyć... Kiepskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, przestudiowałem Twoje wypowiedzi na forum i ludzie narzekają, że wymyślasz. Przy guzie mózgu zawsze są silne bóle głowy, a ja takowych nie posiadam, wiem co piszę, bo moja mama pracuje na neurologii. Za coś ostrzeżenie dostałaś, dlatego w dyskusję wdawać się nie mam zamiaru. nefretis nie bój się gastro ja przeszedłem ją bez szwanku, a panikowałem przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pobierają wycinek do badania histopatologicznego, i uprzedzam, że czas oczekiwania to 2 tygodnie, to nie oznacza, że masz raka, po prostu zawsze przy gastro pobierają. Ja żyłem w stresie do odebrania wyniku, ale gastrolog uspakajała, że jak są zmiany niepokojące to od razu po 4 dniach jest wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sinister jeszcze 3 dni, więc pozatruwam wam troche zycie :mrgreen: a potem jazda z czekaniem na wynik, bedzie wesoło;)

 

-- 29 lis 2014, 22:56 --

 

nefretis, Aktualnie piję kawę i cóż, myślę, że niektórzy wyżej srają niż dupę mają ;)

łoj tam,łoj tam, zaraz wyżej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, bez złośliwości w tym dziale proszę. NIe dość, że piszesz tu o użytkowniku "brzdącu", kierując się niewiadomo czym bo nikt tu nikogo nie zna... to jeszcze konkretnie zaznaczasz go z małej litery... :nono: Ja się nie dziwię, że nie reaguje i jestem pod mega wrażeniem :brawo: .

Piszesz, że pomylił działy. A Ty dlaczego tu piszesz w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jazdy znów wróciły.... Byłam u kosmetyczki, na paznokciach i male ala zrobiła ,krew nie leciała Ale ciaglosc tkanki przerwana i mam jazdę.na hiv i wzw c :-(; addict.co.u.ciebie? Nie dają ci.jeszcze.chemii?? Jakie leczenie zaplanowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis, mój brzuch chyba troche lepiej. Zastanawiam sie czy serio to jakoś nie od kręgosłupa bo ten przy noszeniu mojej małej czasem na prawdę pobolewa. Nie wiem czy isc na to usg na razie ńie chce o tym myśleć:)

sinister, Nic Ci nie jest prócz nerwicy. Żadne sm żaden guz zadna tarczyca. Wiem bo sama miałam takie uderzenia gorąca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, no prosze jaka mondrala chyba komus jest lepiej i dlatego postanowiła sie znęcać i nasmiewac z tych ktorym jest gorzej, którzy są słabsi. Nie rozumie tylko po co?

Moze to daje Ci satysfakcję? Więc widocznie masz inne zaburzeńie psychiczne i nie wiem co ty w ogóle na tym forum robisz.

 

księżniczka, witaj kochana :* co tam u Ciebie? Nie martw sie jaki HIV i niby skąd?

 

-- 30 lis 2014, 08:57 --

 

AddictGirl21, no prosze jaka mondrala chyba komus jest lepiej i dlatego postanowiła sie znęcać i nasmiewac z tych ktorym jest gorzej, którzy są słabsi. Nie rozumie tylko po co?

Moze to daje Ci satysfakcję? Więc widocznie masz inne zaburzeńie psychiczne i nie wiem co ty w ogóle na tym forum robisz.

 

księżniczka, witaj kochana :* co tam u Ciebie? Nie martw sie jaki HIV i niby skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×