Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Może warto spróbować się nad tym zastanowić?

Co chcesz robić w życiu ,co lubisz w sobie , w innych ,czemu czujesz się nieszczęśliwa ,co cię dręczy i dlaczego..

To że szukasz prawdy jest bardzo pozytywną sprawą bo w końcu sama odkryjesz co i jak i z tych kłębów myśli wyłoni się jasny obraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko.. co się ze mną dzieje? czuję jakiś niepokój, lęk, strach?! sama nie wiem, boli mnie brzuch.. jest mi niedobrze, trzęsą mi się ręce, jestem tak strasznie zmęczona.. ostatnio zdarza mi się to coraz częściej.. do tego ciągły brak apetytu i pewnie umrę z głodu bo dzisiaj nie mogę patrzeć na jedzenie .. nie mam wogóle ochoty wychodzić z domu a muszę jechać do szkoły.. i chce mi się płakać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dzisiaj jest żle nic mi się nie chce robić tak jakoś ciężko nie mam siły ani nastroju aby za coś się zabrać a taki bałagan mam w domu że hej :oops: Jak tu się podnieść i zrobić cokolwiek Zmęczenie daje mi w kość tylko po czym niby ja jestem zmęczona i taka do dupy !!! Macie jakąś receptę na to ??? Wszystko do bani !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też pojęczę, nie mam siły z tymi porankami.....nosz kurna zwariować można budzę się z jakimś niewyobrażalnym napięciem codziennie, zjeść śniadania nie mogę - a muszę coś zarzucić bo jak wezmę tabletki na pusty żołądek to też będzie źle, denerwuje mnie to, ze jest mi niedobrze do południa (czy to od leków czy on samej nerwicy?), roznosi mnie niepokój, niech już te leki zaczną działać.....buuuuuuuuuu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co bierzesz???

Fluo???

ja mam bioxetin i biore 2 tabsy i jakoś spoko

a napięcie jest oj jest jakieś juz częściej poza mną ale moje...

i 100 inn spraw które sie hiperbolizują.... każda najmniejsza przykra uwaga jest jak koszmar...

ja najchętniej bym spod kołderki do 12 nie wyłaziła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie biorę Fluo 20mg ale dopiero od 10 dni więc cudów się nie spodziewam narazie, jeszcze tydzień, dwa i mam nadzieję, ze się ustabilizuje..........

Co do snu, to byłoby fajne pospać do 12 ale narazie jeszcze takie głupie napięcie wyrywa mnie ze snu o 7, do 9 jakoś przeleżę ale spać już nie śpię.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to po niedługim czasie zaczęłam odczuwać zmiany może dlatego że się zawiodłam na poprzednich lekach które działały ale nie wiem na co??:/

ostatnio przyznam że mam problem z I i II fazą snu ale żeby podnieść gnaty jak trzeba też nie za fajnie wstaję wystraszona i zmeczona

śnią mi sie jakies głupoty gdzie gościem honorkowym w snie jest właśnie odczucie strachu:/

kiedyś zdarzało mi się obudzic w nocy i nie moglam juz zasnąć teraz to bardziej jakbym szła np do toalety przez sen stoije jak pijak z detoxu- na sen nic nie biore juz od miesiąca stąd kłopot z I fazą...

oj dziwnie się dzieje czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej grupe związana z asentrą brałam przez prawie 2 lata

a po bioxie dość szybko po jakims tygodniu było super

potem wiadomo tolerancja na lek ale juz inaczej się na swiat patrzyło z ty m ze do bioxu miałam wtedy afobam ...i czasem jak nerwyu dawały w kość to i przed południiem zdarzało mi się Łykać pół tabsa:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie do niczego. wczoraj popłakałam się z jakże głupiego powodu bycia samotną po obejrzeniu komedii romantycznej. dziś czuje się fatalnie. fizycznie jak i psychicznie. za godzinę czeka mnie wizyta u psychiatry. ale co on może? przepisze mi leki, z których połowę i tak nie biore. beznadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×