Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

jasaw, Jestem w trakcie poszukiwań psychoterapii. Jednak dopiero w maju mam wizytę u psychiatry. Mam już tyle różnych badań, że nie mam siły chodzić i badać reszty swoich dolegliwości. Nie ćwiczę, bo mam całkowity zakaz ćwiczeń jakichkolwiek. Chociaż zdrowe odżywanie jakoś u mnie idzie przez 3/4 czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrakcyjna, aż trudno uwierzyć, że nie ma wcześniejszego terminu do psychiatry. Jest wiele ośrodków prywatnych, w których lekarze przyjmują również w ramach NFZ-masz ubezpieczenie/?/. Trzeba szukać, szukać, szukać...tak samo z psychoterapeutą. Ja czasem szukam specjalistów przez kilka dni, spisuję numery i wydzwaniam do skutku-fakt, uparta jestem :roll:

Ostatnio załatwiłam Synowi wizytę do dermatologa, chociaż niby limity wyczerpane. Poprosiłam ładnie i udało się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

jasaw, Mam ubezpieczenie. Chciałam iść po prostu do jednej lekarki z dobrymi opiniami. W rejestracji powiedziała, że mogę przyjść ewentualnie rano w dniu, w którym ta lekarka przyjmuje. Może pójdę tylko po skierowanie, bo czekanie na terapię to też kwestia paru miesięcy... Jeżeli chodzi o terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym to jakoś słabo jest na NFZ. Ja jestem już tym wszystkim bardzo zniechęcona...

Ale psychiatra to jeszcze nic. Bo jak chciałam iść do hematologa prywatnie(!) to wolne miejsca były dopiero w okolicach marca czy nawet maja. Porażka totalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja była partnerka,która nie potrafi pogodzić się z decyzjami jakie podjęłam tylko ciągle mnie napastuje sms-ami-dzień w dzień.I wszystko próbowałam by zablokować smsy od niej ale nic się nie da zrobić- programy,które ściągnęłam na komórce zwyczajnie nie działają :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malarz cieni, a to przepraszam bardzo, lekarz ma Cię leczyć czy traktujesz lekarza jak maszynkę do wypisywania recept a leczysz się sam? bo czegoś tu nie rozumiem :?
Dokładnie jest, jak napisałaś. Ja sam wiem najlepiej jak ma przebiegać leczenie, a on czy ona ma wypisywać, co ja karzę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'i tylko ja, ja, ja!', czyli wielkie przerośnięte ego jak balon na nieboskłonie, przysłania im wszystko, nie ma miejsca na nic, a już na pewno na drugiego człowieka. takie rozmowy i takie kontakty są kuriozalne. i tylko ja, ja, ja... i tylko się nie zesraj tym swoim ja. pół biedy, że niektórzy z nich nadupiają przynajmniej w dość pozytywnej melodii, bo ta druga grupa, czyli gorzkie żale w klimacie egocentryzmu to już istny krzyż pański dla 'rozmówcy'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Że PKP zjebało tak idealny rozkład jazdy!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil: Wszystko po to, żeby uniemożliwić mi spotkania z ukochanym i je skracać, bo muszę wyjeżdżać z domu dzień później, bo nie ma pociągu o pasującej porze!!! :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×