Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

sinister, co to za terminy? Chyba ich gnie.

Mi sie wydaje ze mam jakas nerwice natręctw macie czasem tak ze pomyślicie ze jak cos zrobicie to cos się stanie? Na przykład: Jak dziś bede sie kochać z mężem to okaże sie ze mam raka. To tylko takie głupi przykład

 

Nie no cala rodzina ma mnie dość;( a ja myślę ze tym razem to guz;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to

ja mam jeszcze cos takiego:

jadę w jakies miejsce i myslę sobie "ostatni raz juz tu jestem"

własnie podobnie jak moja córka cos powie to oznacza dla mnie cos tam. Jak usłyszę karetkę podczas nieobecnosci męza tzn. ze bedzie miał wypadek Takie jakies durne urojone znaki

Psychoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tfu tfu od wczoraj czuję się super :uklon: Nic mnie nie boli, zero lęków i nawet humor dopisuje :yeah: Ciekawe jak długo, do jutra?, a może na weekend znowu mnie złapie? :zonk:

 

 

 

 

 

Dziewczyny przechodziłam kilka razy te bóle i mijały, nie macie raka !!!!!!!!!!!

 

 

sinister, mnie to na tarczycę nie wygląda, masz jeszcze jakies objawy tarczycowe poza poceniem?

Zrób prywatnie tsh z tego co pamiętam nie jest drogie

 

 

Krwiozercza_Mysz, witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tfu tfu od wczoraj czuję się super :uklon: Nic mnie nie boli, zero lęków i nawet humor dopisuje :yeah: Ciekawe jak długo, do jutra?, a może na weekend znowu mnie złapie? :zonk:

 

 

 

 

 

Dziewczyny przechodziłam kilka razy te bóle i mijały, nie macie raka !!!!!!!!!!!

 

 

sinister, mnie to na tarczycę nie wygląda, masz jeszcze jakies objawy tarczycowe poza poceniem?

Zrób prywatnie tsh z tego co pamiętam nie jest drogie

 

 

Krwiozercza_Mysz, witaj :)

Bardzo źle znoszę ciepło, czy to posiłek, czy kąpiel czy upał, wręcz od razu telepie mi serce i muszę się położuć. Mam zimne kończyny bardzo, łuszczy mi się skróra na głowie, w kącikach nosa, brwiach jestem ciągle głodny, a dużo jem i ważę 55 kg przy wzroście 175. Jestem potwornie blady i mam tkliwą skórę. Miałem nieco niepokojące wyniki bo blisko do granicy w tarczycy, dlatego psychiatra nawet powiedział, że warto sprawdzić, takie objawy są typowo tarczycowe, a przy nerwicy to się nasila. Na tarczyce skierowanie mam od lekarki, ale nie zrobilem wiec ide po kolejne bo gdzies zawieruszylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989 nie nie mysle o tym takie objawy przychodza nagle, przy goracym posilku itp.

 

Podsumowanie testu

 

Rozwiąż test jeszcze raz!

 

punkty

1. Objawy, które odczuwasz 17

2. Choroby i dolegliwości, które masz lub miałeś 0

3. Historia zdrowotna Twojej rodziny 5

4. Fizyczne objawy (obserwowane przez otoczenie) 11

Twój wynik: 33

prawdopodobnie masz niedoczynność tarczycy; powinieneś otrzymać terapię substytucyjną hormonem tarczycy, nawet, jeśli wyniki badań będą w normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sinister, zrób te wyniki i będzie wszystko wiadomo. Tym bardziej że rzeczywiście tarczyca to nie groźna choroba i nie powinna wzbudzać twojego lęku. Moja siostrzenica 12 lat ma chora tarczyce, bierze leki odwiedza raz na pół roku endokrynologa i żyje super jak każde dziecko :)

Ja to bym ci nawet życzyła żeby to była tarczyca nie nerwica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, boję się Crohna, czuję, że to bedzie kolejne moje wkręcenie, ból po prawej, biegunka, kolowe skórcze jelit, koło pepka

czytałam chyba z godzinę objawy i fora. Cos okropnego. Mam hashimoto i jestem narazona na inne choroby autoimm. Proszę napiszcie coś :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zgaga? dokuczała Wam zgaga? mnie od wczoraj jakoś dusi w gardle i kłuje w przełyku, czasami mam taką chwilową zgagę. jak przełykam wydaje mi się, że zaraz mi jedzenie stanie i kłuje mnie w klatce piersiowej. :(

 

-- 26 lis 2014, 19:47 --

 

nefretis- ja mam takie przebije z brzuchem i moimi wnętrznościami, że wygląda na to, że też to mam. a wiadome jest, że nie mamy tego obydwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, boję się Crohna, czuję, że to bedzie kolejne moje wkręcenie, ból po prawej, biegunka, kolowe skórcze jelit, koło pepka

czytałam chyba z godzinę objawy i fora. Cos okropnego. Mam hashimoto i jestem narazona na inne choroby autoimm. Proszę napiszcie coś :why:

Kochana idz do lekarza i popros nolpaze przejdzie ci wszysrtkto mialem to samo, to nerwicowe zapalenie zoladka. Kazdy nerwicowiej je ma praktycznie. Bardzo mi pomogla zero biegunek ,trawie kazdy pokarm juz. Ja ogolnie mialem brar hormon tarczycy jak bylem maly , ale nie zgodzilem sie , bo wtedy jeszcze nie mialem objawow jakichs oprocz drzenia rak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123 miałam zgagę rok temu, codziennie. Przywykłam. Pij siemie lniane. To mija. Nie bój się. Choc ja sie bałam r. żołądka... :? Co mas zz tym brzuchem, napisz proszę. Ja oszaleję.

 

sinister czy zapalenie żołądka daje tez biegunki? Co mają do tego jelita. Nawet nie wiesz jak się boję. Nie jestem w stanie jeść z nerwów, jestem nieobecna w domu, myslami jestem po jakis szpitalach na badaniach. To mnie zabija.

 

Co do twojej tarczycy - musisz mieć USG to pokaże jakiej wielkości jest tarczyca (wykaże niedoczynność) i czy jest st. zapalny.

Potem TSH i resztę. Chyba, że chcesz samo TSh ale powiem Ci z doświadczenia, ze TSH bywa niemiarodajnym wskaźnikiem. Nie martw się tarczyca to nic takiego. Jakby co to tableteczka rano i czujesz się coraz lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123 miałam zgagę rok temu, codziennie. Przywykłam. Pij siemie lniane. To mija. Nie bój się. Choc ja sie bałam r. żołądka... :? Co mas zz tym brzuchem, napisz proszę. Ja oszaleję.

 

sinister czy zapalenie żołądka daje tez biegunki? Co mają do tego jelita. Nawet nie wiesz jak się boję. Nie jestem w stanie jeść z nerwów, jestem nieobecna w domu, myslami jestem po jakis szpitalach na badaniach. To mnie zabija.

 

Co do twojej tarczycy - musisz mieć USG to pokaże jakiej wielkości jest tarczyca (wykaże niedoczynność) i czy jest st. zapalny.

Potem TSH i resztę. Chyba, że chcesz samo TSh ale powiem Ci z doświadczenia, ze TSH bywa niemiarodajnym wskaźnikiem. Nie martw się tarczyca to nic takiego. Jakby co to tableteczka rano i czujesz się coraz lepiej:)

Tak daje biegunki, zaparcia, bulgotanie wjelitach, z zoladku, klucie, nudsnosci, bole glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis - mój brzuch zachwouej się jakby tam hulały jakieś krasnale. A na poważnie to - ból po prawej i lewej stronie pod żebrami, na zmianę, ból w okolicach pępka, ból w okolicach krzyża, ból żołądka, przewracanie i przelewanie, ból w podbrzuszu, ból w okolicach śledziony. zaparacia, czasem biegunki. jak widzisz musiałabym mieć raka wszystkiego. miałam usg, ob, crp i wszystko ok. więc podejrzewam, że i u Ciebie tak jest, że to ze stresu, choć czasem nie chce sie wierzyc ze to tylko od tego mogą sie takie rzeczy dziać.

 

a druga sprawa, boje sie tego kłucia w okolicy przełyku i uczucia jakbym coś tam miała, to też oprócz zgagi jest częste przy nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×