Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

milik maż bardzo fajnie dobrane leki. Ja bym na Twoim miejscu w ogóle się nie obawiał Lekarz wie co robi. Po paroksetynie i sulpirydzie dostaniesz małego powera, otworzysz się na ludzi. Wszystko zaczniesz widzieć w kolorowych barwach. Cloranxen z kolei Cię fajnie wyluzuje, tylko na początku brania możesz poczuć lekką senność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie po magnezie sie czuje zdrowa psychicznie tylko po park ale magnez wspomaga uklad nerwowy... Psychiatra zalecila mi ho brac. Zauwazylam ze jestem mniej spiaca co jest dla mnie wazne bo sypiam tylko po 4-5h. Odespac moge tylko w weekend. A kawe pike tylko rank I to tylko z 1lyzeczki rozpuszczalna na rozbudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paro mega lek, czego to ja już nie robiłem czego wcześniej bym nie robił pewno bez niego, jednak najbardziej skuteczna dawka 30-40 , jak dla mnie, teraz juz czas powoli to odstawiać ale słowa złego nie powiem, jedynie początki trochę ciężko się rozkręca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dobrze, ubokow nie widzę, nieco o wzmożone pocenie nadal i to wszystko. Działa lepiej niż esci. Mogę w miarę normalnie funkcjonować. Gorsze dni oczywiście są, ale nie jest złe.

 

Pytanko, wiem, ze wiele osób pytało, ale ja tez zapytam. Czy mogę wypic ze dwa drinki przy paro? Paro biore rano, drinki byłyby wieczorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dobrze, ubokow nie widzę, nieco o wzmożone pocenie nadal i to wszystko. Działa lepiej niż esci. Mogę w miarę normalnie funkcjonować. Gorsze dni oczywiście są, ale nie jest złe.

 

Pytanko, wiem, ze wiele osób pytało, ale ja tez zapytam. Czy mogę wypic ze dwa drinki przy paro? Paro biore rano, drinki byłyby wieczorem :D

 

Ja do paro pije sporadycznie i to nie tylko parę drinków :D. Poza tym większego kaca nie odczuwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję sobie powoli wprowadzać piwko po 1,5 miesiąca zupełnej abstynencji. Początkowo małe ilości - pół małego, pół dużego, duże. Zobaczymy jak będzie. Najgorsze dla mnie będzie pewnie to, że ubzduram sobie, że taka ilość alko na pewno podniesie mi tętno - no ale właśnie po to biorę paro, aby takich myśli nie było.

A tak w ogóle to jakie mogą byc skutki picia wódki :D haha tzn.mieszania alko z paro?

Też chciałbym to wiedzieć, mój psych nie dał mi na to odpowiedzi. Stwierdził tylko, że pacjenci piją na własną odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piłem na paroksetynie 2 razy i to duże ilości. Generalnie wytrzymałość taka jak zwykle. Jednak później z 2-3 dni wracałem do siebie. Wydaje mi się, że alkohol osłabia działanie paroksetyny i musi się ona ładować ponownie.

 

Czy bierzecie paro wieczorem? Pora dnia ma jakieś znaczenie? Mam teraz pogorszenie i mogą za to odpowiadać 3 czynniki:

 

- zacząłem brać paro około 20.00

- zwiększyłem dawke z 20mg (2 miechy na niej jechałem i było ok) na 30mg

- zmieniłem seroxat na najtańszy paroxinor

 

wszystkie czynniki wprowadziłem w życie dokładnie 11 dni temu równocześnie i od 11 dni czuje się kiepsko:/

 

Podzielcie się swoimi doświadczeniami bo już sam niewiem o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piłem na paroksetynie 2 razy i to duże ilości. Generalnie wytrzymałość taka jak zwykle. Jednak później z 2-3 dni wracałem do siebie. Wydaje mi się, że alkohol osłabia działanie paroksetyny i musi się ona ładować ponownie.

 

Czy bierzecie paro wieczorem? Pora dnia ma jakieś znaczenie? Mam teraz pogorszenie i mogą za to odpowiadać 3 czynniki:

 

- zacząłem brać paro około 20.00

- zwiększyłem dawke z 20mg (2 miechy na niej jechałem i było ok) na 30mg

- zmieniłem seroxat na najtańszy paroxinor

 

wszystkie czynniki wprowadziłem w życie dokładnie 11 dni temu równocześnie i od 11 dni czuje się kiepsko:/

 

Podzielcie się swoimi doświadczeniami bo już sam niewiem o co kaman.

 

Bralem Arketis i paroxinor i nie czulem róznicy, ale oryginalego seroxatu nie bralem wiec nie wiem czy jest róznica, bylo juz walkowane tysiac razy czy zamienniki sie czyms róznia, ja moge napisac ze czulem roznice miedzy escitplarmem, lepiej sie czulem ne lexapro niz na mozarinie, ale i tak bylo hujowo :pirate:

 

Co do alkoholu to pilem kilka razy duze ilosci wódki i powiem tak to byly niezapomniane chwile dla mnie, rozwalilem radiowóz policyjny bar w dyskotece i chcialem sie bic z policjantami, rano oczywiscie dolek i sprawa do dzis sie ciagnie za mna, wlasciwie juz zalatwilem wszystko na + nie bedzie wyroku, ale bylo nie fajnie, od siebie powiem uwazajcie i nie pijcie za duzo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×