Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam popołudniowo :D

 

Zebrec, jakieś ukryte talenty ? Wrzuć fotę, jak się upiecze, żebyśmy wiedzieli, czy nie ściemniasz ;)

 

tosia_j, najlepszego z okazji rocznicy na forum :great: Miałaś się dopisać do wątku :nono:

 

Od orzeszka dla Ciebie :P

 

-- 25 lis 2014, 16:25 --

 

Szukałam ponad godzinę, żeby znaleźć jakiś nietuzinkowy i klimatyczny bukiecik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już jestem poważnie zahartowana. Mąż chory, piesek ma silny nawrót choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa, a ja, poza bezsennością, wytrzymuję "ciśnienie"...jestem mocno zdziwiona :mhm:

Pozdrawiam serdecznie :D

 

-- 25 lis 2014, 16:34 --

 

Arasha, piękny bukiecik - to chabry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w ten bury i mokry wieczór!

 

Kochani, wielki krok za mną. Od wtorku psychoterapia! Pani psycholog mnie dziś do siebie przekonała, mimo że pracuje w nurcie integratywnym, czyli "miesza", ale podobnież dużo korzysta z poznawczo- behawioralnej, na którą się uparłam. W razie co na piechtę dojdę, przed pracą termin, więc nie rozwala mi dnia, no i w ramach nfz. Pani w średnim wieku, uśmiechnięta, zakręcona - tak jak chciałam, nie naburmuszona , z kamienną twarzą. No pochodzimy i zobaczymy, czy mi pomoże.

 

Zalatana23, Jak wyjazd, fajnie było? I udało ci się wreszcie sklecic ten życiorys?

Ja mam na następne spotkanie wyliczyc najważniejsze wydarzenia swojego życia - ale to wieczorkiem przysiądę i przepiszę na czysto moje stare autoterapeutyczne wypociny.

 

platek rozy, kochana, wiem, że już cię męczy to błaganie o pracę, ale proszę nie poddawaj się, bo nie ma innego wyjścia i wreszcie się uda.

Też robię surówkę pekinka plus ogórek , też dajesz kiszony? To ulubiona surówka mojego syna.

 

tosia_j, jak ci kochana minął ten rok na forum?

 

jasaw, dzielności ty nasza! Tak chyba jest, że jak trzeba, to w sytuacjach wymagających potrafimy wykrzesac mega siły. Ja najbardziej się rozpadam na kawałki, gdy jest za dobrze i spokojnie i organizm nie musi się mobilizowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, witaj moja droga :D

Masz rację, że organizm potrzebuje silnych bodźców paradoksalnie, by dobrze funkcjonować...

Co do terapii, to moja Psychoterapeutka również pracowała w nurcie mieszanym, który dla mnie okazał się odpowiedni.

Dobry specjalista wie, co dla kogo dobre :D

Wierzę w dobrą - skuteczną psychoterapię odpowiedniego psychoterapeuty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada :-***

Wyjazd udany :mrgreen: Troszkę się zresetowałam i odpoczęłam od terapii.

Życiorys oddałam dzisiaj, wszyscy po 2-3 strony a ja 6 :shock: Już się boję interpretacji i szukania drugiego dna , że tak się rozpisałam ;) Dzisiaj dopadło mnie zniechęcenie i zmęczenie terapią :bezradny: Mam nadzieję, że to przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, To jesteś najdłużej...Wow!

 

Arasha, Miałaś byc z tosią kronikarzem spamowej, daty urodzenia masz, teraz prosimy wykresik czasu bytności na forum i może jeszcze regiony Polski. :D

 

-- 25 lis 2014, 18:51 --

 

Zalatana23, Najwięcej napisałaś, bo może jesteś najbardziej szczera i otwarta. Ja zrobię tym razem w punktach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, daty urodzenia Tośka spisała, ja tylko dopytywałam ... teraz nie ma szans tego odnaleźć w gąszczu naszego spamu :mrgreen: Jakby co wykresy mogę machnąć, lubię te klimaty ... wiesz analityczny umysł, perfekcjonizm, równe kreski itp. :roll:

A Ty widzę szukałaś terapeutki, która będzie z usposobienia lustrzanym odbiciem Ciebie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×