Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje graffiti


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałam zaprezentować swoje prace graffiti. Przez długi czas z powodu choroby i innych problemów nie byłam w stanie znaleźć pracy. Byłam zrozpaczona, czułam, że już nic w życiu na mnie nie czeka. I wtedy powróciłam do pasji jeszcze z czasów liceum, a mianowicie malowania graffiti. Zainteresowałam się tym przez mojego brata. Umiał robić ciekawe wzory, ale szybko go przegoniłam i zaczęłam być lepsza. Niestety przestałam trenować, gdy pochłonęła mnie nauka do matury.

 

Udało mi się jednak wrócić do formy i po jakimś czasie nie tylko malowałam tak dobrze jak dawniej, ale nawet założyłam firmę, która zajmuje się graffiti profesjonalnie. Nie było to łatwe, ale pozwoliło mi odciągnąć myśli od osobistych problemów.

 

Mam nadzieję, że będzie to przykład dla innych, że jeżeli bardzo się chce, można zrealizować wszystkie marzenia - nawet te naiwne, dziecięce.

 

Zapraszam na http://www.cgraff.info/index.html, gdzie można znaleźć moje prace. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje, że udało Ci się wrócić do równowagi. :D Jak się człowiekowi chce pracować nad sobą i rozwijać swoje pasje/swój umysł, to z pewnością ma wtedy dużo większe szanse na spełnienie marzeń niż ten, który ciągle zawieszony jest w marazmie, lenistwie i nieustannym użalaniu się nad sobą. Bardzo ciekawe i kolorowe masz to hobby. Oby więcej nasz kraj posiadał właśnie takich graficiarzy, a nie tych prymitywnych pseudoartystów/dewastatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×