Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

bo ostrzega nas przed nie wiadomo kim :lol:

 

Jakby się nad tym zastanowić to można uznać, że z góry grozi wszystkim użytkowniczkom 8)

 

Oczyszcza teren ;)

 

nawet jesli ten post to jedna wielka sciema to tak naprawde moglby byc dobrym poczatkiem do ciekawej dyskusji o jakosci i dojrzalosci zwiazku - jesli jestem z kims komu ufam to nie musze "oczyszczac teren", grozic, zastraszac; jestem kims waznym dla kogos, ktos jest wazny dla mnie = nie ma miejsca na nieufnosc

przetestowane kilka razy, dziala jak trafisz na odpowiednia osobe a z tym bardzo ciezko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ,dlatego uważam że to niezły trolling udało się pannie wciągnąc tyle osób w tę gre ,logicznie myśląc ktory facet by sobie pozwolił na to by tak publicznie go w róznoraki sposób opisywać to raz drugi jakim człowiekiem trzeba być by pozwolić kogoś tak obsmiewać?chyba że on istnieje tylko w wyobrazni naszej panny.

Tak się składa white Lily, że on ma dystans do siebie większy niż Wy wszyscy razem do kupy wzięci 8)

 

Pluszowa, dokładnie o to mi chodziło. Dzięki, że chociaż Ty zrozumiałaś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupapomidorowa, ale ja go wam na patelni nie podam, bo mam do niego szacunek jako do człowieka i przyjaciela :!:

Cóż ja poradzę, że niektórzy mi nie wierzą i wmawiają zmyślenie całej tej historii :bezradny: ? Wystarczy się dobrze poprzechadzać po wątkach, trochę pokopać i będziecie mieli jasność :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się boi bo swoją nieco za wczesną zazdrością i zaborczością go podkręciła użytkowniczkom. Będzie się bała, że któraś jej go sprzątnie sprzed nosa... więc już nie powie na ten moment :roll::lol:

Przyjmując założenie, że on istnieje, to raczej powodzenia tutaj już mieć nie będzie, gdyby ujawniła jego tożsamość, bo skoro nią się zainteresował, to chyba Cienki Bolek jakiś :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupapomidorowa, a kto mi dał prawo do podawania czyjegoś nicka ?

 

-- 25 lis 2014, 00:20 --

 

Przyjmując założenie, że on istnieje, to raczej powodzenia tutaj już mieć nie będzie, gdyby ujawniła jego tożsamość, bo skoro nią się zainteresował, to chyba Cienki Bolek jakiś :lol: .

Czemu w taki sposób o mnie piszesz ? Że niby nie zasługuję na kogoś wartościowego :shock: ? Dziękuję Ci bardzo :pirate:

A może po prostu nie byłby wami zainteresowany ... I to was boli :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe zjawisko sajko-socjologiczne się tu kroi, pewnie niebawem będzie zlinczowana online. i to nie dlatego, że coś komuś zrobiła, a tylko dlatego, że bywa troszkę irytująca, co nie jest chyba wystarczającym powodem do hejtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika jednoznacznie, że tak o mnie pomyślałaś :

Przyjmując założenie, że on istnieje, to raczej powodzenia tutaj już mieć nie będzie, gdyby ujawniła jego tożsamość, bo skoro nią się zainteresował, to chyba Cienki Bolek jakiś :lol: .

 

Ale ja nie chowam urazy. Każdy może coś tam palnąć bez zastanowienia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×