Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

angie1989, nerwobóle albo zła dieta i woreczek zółciowy obciążony ;) Nie jedz tłustego i słodyczy, nie pij gazowanego i alkoholu :)

Jak bardzo chcesz pobierz sobie np to http://www.doz.pl/apteka/p6289-Rowachol_kapsulki_elastyczne_30_szt nie zaszkodzi a może odciążyć organizm

 

Ja tez mam takie bóle, ale jak się żre raz dziennie o godzinie 20 kolację typu kebab, KFC, pizza czy mięcho z sosem to nic dziwnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123, ja miałam w ostrej fazie nerwicy mrowienia w glowie...

sinister, zgłupiales cos ty. Robiles badanie na boreliozę?

D@ri@nk@, moze masz racje dzis na kolacje shusi :) zobaczymy co dalej będzie;)

Nigdy nie miałem styczności z kleszczami i miejscami,gdzie możnaby takowego kleszcza złapać.

 

-- 24 lis 2014, 19:48 --

 

Ale zaraz o ile pamiętam ja już miałem taką skórę przy pierwszych silnych napadów nerwicowych w kwietniu, wrażliwą na chemikalia jak sprzątałem u babci w mieszkaniu.Więc to nie może być chyba nic poważnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do tego kłucia pod żebrem to też mam, ale po 1 to nie wątroba, bo ona jest niżej, po 2 jak było usg ok to nie może być zmian bo tak naprawdę wątroba nie boli, może boleć worek osierdziowy ale wtedy wtroba musiałaby być mega powiększona i nie da się tego na usg czy w badaniu Alt przeoczyć ;)

Może to być piasek w woreczku zółciowym, ale nie jest groźny, z czasem się wypłukuje :)

 

Co do ZJD to mój najnowszy objaw. Biegunki nie mam bo "biegunka" to wypróżnianie więcej niż 3 razy na dobę, ale za to woda ze mnie leci i nawet węgiel nic nie daje :roll: Wmówiłam sobie że to tylko nerwica i czekam aż minie, w nosie to mam, nie idę znowu do lekarza :twisted:

 

u mnie podobnie, załatwiam się do 2 razy ale za to sporo i woda:(

do tego bóle brzucha, jakieś skurcze, kłucia, kolki. A czy piasek wychodzi w USG i próbach wątrobowych? U mnie czysto a boli dziś bardzo.

Wyjątkowo nasiliło się po wypiciu świezego soku z grejfruta (cała szklanka) a moż eto jakies wrzody, jednak moje objawy nie pasują za bardzo do wrzodów, nie mam zgagi, mam ból z prawej, dolegliwości mają niewiele wspolnego z porami posiłków

Chyba zwariuje.

Dzis jeszcze chodzi za mna rak nerki, bo boli mnie w boku z prawej i troche plecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyniki ok bez zmian:) od dziś zmianiam swoje życie.koniec z chorobami, będe nadal chodzić na terapie i cieszyć się zyciem :D jestem zdrowa i nic mi nie jest

Tak trzymaj :brawo::brawo::brawo:

 

 

 

u mnie podobnie, załatwiam się do 2 razy ale za to sporo i woda:(

do tego bóle brzucha, jakieś skurcze, kłucia, kolki. A czy piasek wychodzi w USG i próbach wątrobowych? U mnie czysto a boli dziś bardzo.

Wyjątkowo nasiliło się po wypiciu świezego soku z grejfruta (cała szklanka) a moż eto jakies wrzody, jednak moje objawy nie pasują za bardzo do wrzodów, nie mam zgagi, mam ból z prawej, dolegliwości mają niewiele wspolnego z porami posiłków

Chyba zwariuje.

Dzis jeszcze chodzi za mna rak nerki, bo boli mnie w boku z prawej i troche plecy

Coś ty przy wrzodach chodziłabys po ścianach i żygała krwią, wiem bo o0jciec miał wrzody

Piasku na usg nie widać tylko wszelkie patologie typu niewydolności, raki powiększenia itp groźne choroby tak samo nerki...

Miałaś usg robione?

 

 

D@ri@nk@, no tak,Twoje nawyki żywieniowe nadają się zdecydowanie do gruntownej modyfikacji ;)

Może i sa tylko jak to zrobić :roll:

 

 

No to ja chyba mam najgorzej, bo mam te bóle pod lewym żebrem, pramki czerwone na klatce piersiowej i brzuchu jak pieprzyki i bóle mieśni i skóre tkliwą , drażliwą. Ehhh to jak nic coś z wątrobą, albo rak

Te czerwone małe plamki to początek pieprzyków. Ja tez kiedyś miałam ich dużo, potem przebarwiły się na brązowo i to są zwykłe pieprzyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty przy wrzodach chodziłabys po ścianach i żygała krwią, wiem bo o0jciec miał wrzody

Piasku na usg nie widać tylko wszelkie patologie typu niewydolności, raki powiększenia itp groźne choroby tak samo nerki...

Miałaś usg robione?

 

D@ri@nk@ miałam wnikliwe USG, dokłądnie w momencie bolu. Poza zaznaczoną miedniczką nerkową (skonsultowałam z urologiem - niby nic takiego) wszsytko na wyszło Bardzo dobrze. Nerki, wątroba, trzustka. Pozostają jelita i żoładek/dwunastnica. Nie mam siły się badać, badania i czekanie na nie zżerają cała moją energię życiową, potrafię ryczeć jak dziecko przed i czekając na wynik. Nie jestem w stanie funkcjonowac w domu

D@ri@nk@ masz ZJD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyniki ok bez zmian:) od dziś zmianiam swoje życie.koniec z chorobami, będe nadal chodzić na terapie i cieszyć się zyciem :D jestem zdrowa i nic mi nie jest

I tak trzymać, ja jutro idę w sprawie terapii dowiedzieć się o terminy,o ile dotrwam do jutra, bo teraz się denerwuje , bo dziwnie się poczułem, niby lekki jaj piórko jakby obok ciała, i się nakręcam , że stracę świadomość :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty przy wrzodach chodziłabys po ścianach i żygała krwią, wiem bo o0jciec miał wrzody

Piasku na usg nie widać tylko wszelkie patologie typu niewydolności, raki powiększenia itp groźne choroby tak samo nerki...

Miałaś usg robione?

 

D@ri@nk@ miałam wnikliwe USG, dokłądnie w momencie bolu. Poza zaznaczoną miedniczką nerkową (skonsultowałam z urologiem - niby nic takiego) wszsytko na wyszło Bardzo dobrze. Nerki, wątroba, trzustka. Pozostają jelita i żoładek/dwunastnica. Nie mam siły się badać, badania i czekanie na nie zżerają cała moją energię życiową, potrafię ryczeć jak dziecko przed i czekając na wynik. Nie jestem w stanie funkcjonowac w domu

D@ri@nk@ masz ZJD?

No to naprawdę nie masz powodu do zmartwień :)

 

Nie mam zdiagnozowanego ZJD, objawy pasują częściowo, czekam aż miną bo jestem prawie przekonana że to NL jednak :roll: Nic innego akurat w tym momencie mi nie dolega więc musi być jakiś objaw nerwicy bo w cudowne ozdrowienie nie wierzę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ty przy wrzodach chodziłabys po ścianach i żygała krwią, wiem bo o0jciec miał wrzody

Piasku na usg nie widać tylko wszelkie patologie typu niewydolności, raki powiększenia itp groźne choroby tak samo nerki...

 

Hmmm, przepraszam, że się wtrącę, ale nie zgodzę się z powyższym wpisem. Zacznę od końca: piasek w nerkach jest widoczny na usg.

Nie wiem skąd opinia, że go nie widać... :shock: Ja niejednokrotnie miałam piasek i mogę zapewnić, że jest on widoczny jako mikrozłogi.

Druga rzecz: wrzody. Nie każdy kto ma wrzody chodzi po ścianach i wymiotuje krwią... :nono: Przy wrzodach można zarówno nie czuć nic, jak i mieć średnie problemy żołądkowe lub bardzo poważne dolegliwości, ale te występują zazwyczaj gdy wrzody krwawią i są zaawansowane. Sprawa działa jednak i w drugą stronę, silne objawy mogą się okazać i niczym poważnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdiagnozowanego ZJD, objawy pasują częściowo, czekam aż miną bo jestem prawie przekonana że to NL jednak :roll: Nic innego akurat w tym momencie mi nie dolega więc musi być jakiś objaw nerwicy bo w cudowne ozdrowienie nie wierzę :lol:

 

Rozumiem:) Zazdroszczę racjonalnego podejścia. Ja do tej pory nie umiem powiedzieć spokojnie, ze to NL. Dopiero jak objawy mijają całkowicie i mija sporo czasu, wówczas nabieram dystansu i mam inne spojrzenie.

 

O, mam jeszcze do was pytanie - czy miał ktos nadrważliwośc, przeczulicę skóry, jakby bolesność. Jak po przewianiu. Oczywiście bez przewiania;) To mój nowy objaw, mam to coś na całym tułowu, plecach, bokach, nadbrzuszu, najpierw zdarzał się sporadczynie, a teraz codziennie, od jakis 2-3 tygodni. Co to jest, aż się boję szukać po google :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini123, Mi to potem jakos samo przeszlo.

malenstwo31, Wiedziałam że tak będzie:) bardzo się cieszę i zazdrosze Ci dobrego humoru i podejścia sama takie miałam po odebraniu wyniku z rezonansu...

 

nefretis, nie strasz tym rakiem nerki bo mnie boli z prawej strony pod tym żebrem;( cholera jasna a usg nie miałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, przecież nerka jest z boku bliżej pleców nie pod żebrem bezpośrednio ;)

 

 

nefretis, mnie do zdystansowania tez potrzeba czasu. Najpierw cały net przerzucam w poszukiwaniu na co jestem chora ;)

O nadwrażliwości/przeczulicy wczesniej pisalam ci że miałam. Minęło z czasem ale było straszne, jakbym była poparzona, albo miała półpaśca :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D@ri@nk@ rzeczywiście znalazłam pisałaś. Zapomniałam w tym zgiełku forumowych objawów i wzajemnego pocieszania:))

No właśnie skóra jakby po poparzeniu, boli powierzchownie. Jednak skusiłam się na google i pierwsze co to SM. Ludzie, dlaczego wzystko w googlach jest nieuleczalną lub smiertelną chorobą.

 

angie1989 - boli Cie dzis też? Mi ten ból wędruje w jednym obszarze podżebrze z przodu i z tyłu, raz kłuje, raz gniecie, co za cholerstwo. Wszystko było by dobrze gdyby nie to i ta przeczulica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sinister, idz na terapie naprawdę pomaga. ja wiem ,że mam nerwice , wiedzialam ,że w TK nic nie wyjdzie teraz mam spokój i bedę leczyc dalej soja głową. Brałam seronill ale nie będę barć bo może mnie wyciszy ale nie wyleczy całkowicie. Zresztą po tych tabletach najpierw Escitil później Seronil i przytyłam! teraz dość :time: zaczynam inwestowac w sibie, będę kontynuować terapie i cieszyć się życiem :yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×