Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam wszem i wobec zakomunikować, że zarezerwowałam sobie jednego forumowicza na wyłączność i radzę się do niego za bardzo nie zbliżać :nono: Póki co to moja zdobycz :pirate: I tak ma zostać :!: Na razie grzecznie ostrzegam, w przeciwnym wypadku będę zmuszona do użycia cięższego sprzętu :mrgreen:

 

Dziękuję za uwagę 8)

phi, będę podrywał kogo mam ochotę z chłopaków na forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za durny temat. A tytuł..

 

 

Jak można sobie kogoś zarezerwować na wyłączność??

Drugi człowiek to własność??

 

Brak słów.. -_-

Mozna no jasne na forum tylko..przecież nikt nie jest niczyją własnością a temat niechaj płynie wolno w kierunku kosza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę rozrywki na forum sie przyda...

Telenowela "Spragniony łabędź".

Samotna Julieta poszukuje prawdziwej miłości, z zastrzeżeniem jednak białego, niecielesnego związku. Poznaje Romeo, przystojnego syna wpływowego potentata wieprzowiny, Antonia la Chipkasa. Romeo i Julita momentalnie się w sobie zakochują, jednakże na drodze do szczęścia stoi patriarchalny ojciec Romeo, zgłaszający obiekcje co do aseksualizmu wybranki swojego syna i w konsekwencji małej szansy na dziedzica świńskiej fortuny. Sprawę komplikuje podstępny, bezwzględny i zauroczony w Juliecie brat Romeo, Bruno. Czy miłość Romeo i Juliety przetrwa przeciwności losu? Tego dowiemy się w następnym temacie w Off-topie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×