Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mi raczej tez pasuje

 

-- 23 lis 2014, 00:12 --

 

Flora3, hehe, też wychodzę z tego założenia, a nawet wydaje mi się, że jedną osobę mogę znać i na pewno nie chciałabym, żeby mnie zidentyfikowała :P

 

 

mam nadzieje ze nie chodzi o mnie :pirate::lol::lol:

 

-- 23 lis 2014, 00:12 --

 

Mnie pasi pod warunkiem, że do tego czasu dożyję :P Ale też nie w środku nocy, bo muszę potem jakoś na Bronowice doczłapać :mrgreen:

 

mieszkalam na bronowicach 6 lat ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Kamaja jako że jedyna z nas posiadzasz życie towarzyskie i wiesz gdzie można wyjść wierzymy Ci na słowo,myśle że jeśli mówisz że w Kulturalnym jest przyjemnie i nie wygonią nas z tamtąd to jestem jak najbardziej za:) proponuje kompromisowo 19:30:)

 

Nie chce Ci nic sugerować ale jeśli już zrobiliśmy z Ciebie organizatorke :pirate::pirate::yeah: to warto żebyś wzieła nr tel od ludziuf bo wiem z własnego doświadczenia że gdy organizowałem spotkanie dla 10 osób w jednym,bardzo znanym punkcie to nie mogliśmy się odnaleźć,mimo że staliśmy 5metrów od siebie:P:)

 

To jak coś ja jestem pewnym uczestnikiem,jeśli termin jest pewny to zapytam jeszcze dwóch osob które były ostatnio czy nie chciały by przyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostałam wybrana organizatorem i żeby nie ingerować w Waszą prywatność, to umówmy się, że będę w popielatym płaszczu i niebieskim kominie, takim włochatym. Rudawa blondynka, >170 cm wzrostu. Może być pod Bagatelą o 19:30, tylko dajcie znać kto planuje przyjść, żeby zliczyć liczbę osób (jeśli by miał się ktoś spóźnić). Kulturalny to taka trochę typowo studencka knajpa, więc jeśli ktoś ma inne preferencję, to chętnie przyjmę propozycje. Jeśli nie, to mam nadzieję, że uda mi się zarezerwować tą salkę. Będzie intymna atmosfera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę. Piątek, tak? Znak rozpoznawczy: czarny kapelusz z kwiatem (o ile nie odpadnie - kwiatek oczywiście) :P Klub kulturalny - bardzo OK miejscówka, tylko czy będzie miejsce, pamiętajcie, że to termin andrzejkowy... Może faktycznie rezerwacja byłaby konieczna? Da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię tam zaraz. Mam nadzieję, że się uda. To zarezerwuję od 20:00, skoro pod Bagatelą o 19:30. JA sobie stanę na schodach do Bagateli, żeby mnie było lepiej widać ;)

Tylko tak się zastanawiałam, czy każdy chce do PUBu, bo tam dobrej kawy nie dostaniesz. A pewnie nie każdy może/chce spozywać alkohol (w nocy mnie naszło ;)).

 

-- 26 lis 2014, 14:33 --

 

Dzwoniłam tam, rezerwacja osobiście i płatna 50- zł do wykorzystania na barze, więc proszę ludźi o wypowiedź, bo nie chce zarezerwować i siedzieć tam sama :P

 

-- 26 lis 2014, 15:57 --

 

Żyjecie??

 

-- 26 lis 2014, 15:59 --

 

my_name, namastej, Rico, Flora3, Arasha, co z Wami? Będziecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×