Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Płatku zupka katroflana jest bardzo prosta :D bardzo proszę, oto mój przepis:

 

Wywar z mięska/kości i warzyw (marchewka starta na tarce) pietrucha, seler, kawałek pora (dodaję do każdej zupy).

Ziemniaki w drobną kostkę. Boczek pokrojony i podsmażony razem z cebulką. Wszystko pogotować aż ziemniaki będą miękkie i zasmażyć lekko zrumienioną zasmażką. Na końcu dodać duży zmiażdżony ząbek czosnku i pół łyżki majeranku, zamieszać i już nie gotować.

Ja wyjmuję mięsko z zupy, kroję na drobne kawałki i dodaję do całości.

Pożywna i smaczna zupa na chłodne dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :papa:

 

Aj,aj... Dopiero doczytałam. Fotę zrobię jak ogarnę do końca :mrgreen: czyli po powrocie z Krakowa.

Pakowałam siebie i syna zgadując jaka pogoda w Krakowie... I pukam się w głowę, bo teraz mnie olśniło, że tu prawie same Krakusy :hide:

To jak jest? Bardzo zimno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :************

 

mirunia dziekuje za przepisik na zupke :) ja robilamz azwyuczaj na samym miesku ale boczku nie dodawalam , teraz zrobie taka jak Ty robisz :great:

 

Bylam dzis na malych zakupach , bo potrzebowalam chusteczki i rekaw do pieczenia .

Pozniej pranko , a teraz siebie szykuje bo ide dzis na impreze do znajomych :105:

Popijam kawke waniliowa i maluje pazuraski.

 

Jak Wam mija sobota????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłam się. Brat pociął drzewo. Całe suche mama wzięła dla siebie, dla mnie zostały trzy małe klocuszki. Paliła samym suchym, a ta dębina była na przekładkę. Wraca poczucie że nic mi się nie należy. :why: przez kilka dni wyszukiwałam i rąbałam coś suchego. Wczoraj narąbałam na cały dzień i to gówno mokre i suche, a teraz nic dla mnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

ja wróciłam ze szkoły, po szkole spotkałam się z koleżanką miałam jej doradzić co kupić męzowi na urodziny i kupiłyśmy a potem w pizzy hut posiedziałyśmy no i żarłam znowu :oops:

od poniedziałku dieta będę się żywiła przez tydzień tylko sałatkami sama będę je robić, np. sałata lodowa, oliwki kukurydza starty seler i sos jogurt naturalny

może macie pomysły przepisy na sałatki smaczne i zdrowe?

buuu i znowu muszę się uczyć a jutro mam na 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×