Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ten temat powinien przestać istnieć. Dlatego że to tylko taki nawyk który można nazwać: "jest mi źle, będzie lepiej jak się wykrzyczę, pomarudzę i ponarzekam" i co to daje drodzy forumowicze? Faktycznie jest lepiej ale tylko na 5 minut, później i tak wszystko wraca a ktoś inny został obarczony Twoją negatywnością. Zamiast wypisywać czy mówić nie potrzebne rzeczy lepiej jest usiąść i w ciszy pozwolić odejść negatywnym uczuciom niż je wzmacniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że czytam tak mało książek, a konkretnie to, że jestem taka beznadziejna, że marnuję swój czas, który mogłabym poświęcić na czytanie. Właściwie to mnie smuci, nie wkurza, niestety. Ile ja słów i czasu potrzebowałam by dojść do tego, że piszę w nieodpowiednim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie: ostatnie wybory i ciągłe pie*dolenie o tej ściemie w mediach (nie oglądam ost., ale właśnie przed chwilą weszłam na onet), niedługo otwierając lodówkę zobaczę (...), że PSL dostał 17%, oprócz tego w tej konkretnej chwili wkurzają mnie iluzje w które wszyscy czasem wpadamy, masło maślane i to, że nie mogę się skupić na tym czym powinnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że matka kupuje jakąś pierdołę po to, by się na nią wkurzać.

 

mark123, popieram. Można być aseksualnym, ale romantycznym.

Nie chodzi mi o romantyczność w sensie potocznym, ale romantyczność w sensie psychologicznym/seksuologicznym.

Wiele ludzi myśli, że osoby aseksualne nie mają pociągu płciowego, a brak pociągu płciowego to nie aseksualność, tylko armomantyczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Sukienka, którą dostałam od mamy na urodziny (są za 3 tygodnie), okazała się za mała. Zamiast rozmiaru 36 (czy tam 38) będę musiała nosić o jeden większy, jak jakiś ohydny spaślak. Jak mam nosić TAKĄ, to nie chcę żadnej. Zresztą mogłabym to totalnie olać, bo nie to mnie najbardziej wkurza, ale w ogóle fakt, że to sukienka - wolałabym prostownicę, nowy, działający, normalny telefon, a nie to ścierwo, w którym karta wiecznie jest luźno i nie ma przez to co chwilę zasięgu, bo najwyraźniej jest "za gruba", by zatrzask mógł ją przytrzymać. :evil::evil: Albo chociaż książkę.

 

I wku*wia mnie, ze prostowanie keratynowe, zrobione już jakiś miesiąc temu, zj*bało się już po 2 dniach i moje poj*ebane włosy wyglądają tak samo ch*jowo jak przedtem. :evil: Mam ochotę rozszarpać tę dz*wkę, która mi to zrobiła. 400zł poszło się j*bać!!!! :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że kolejny raz widziałam jakiś incydent :? . To okropne jak leci ciało na beton i z impetem uderza, rozdrapując skórę. A gorzej że ten człowiek na pewno jest bezdomny i nie ma ubezpieczenia, więc jak coś mu się stanie to może umrzeć. Pomijając niską temperaturę.. Uderzanie bezbronnego jest bardzo nie w porządku. Najgorsze jest to, że kobieta rozdzielała tych mężczyzn a faceci(którzy wyglądali na silniejszych od tej kobiety, bardziej zbudowanych) nawet nie drgnęli by jej pomóc czy cokolwiek zrobić :shock: Wokół tylko znajomi tych oprawców. Oraz inni ludzie na przystanku. Mnóstwo ludzi. Pogratulować kobiecie odwagi. Bałam się podejść, bo pewnie bym też dostała i to znacznie mocniej za wpieprzanie się.

Nie wiem czemu tacy ludzie nie pójdą do ośrodka albo noclegowni. Alkoholizm jedną sprawą ale na pewno nie każdy z nich pije..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×