Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

widzisz zwykle jest tak, że wydaje się nam że jak zdobędziemy jakiś szczyt naszych marzeń to już wszystko będzie dobrze, a tutaj nawet miłość nie pomoże. Pojawia się następne pragnienie które wydaje się nie do zrealizowania. Musisz najpierw pookładać sam w środku, tak żeby żadna burza ani huragan nie zburzyły tego świata który nosisz w sobie.

Małość przyjdzie po cichu, nawet jej nie zauważysz jak będzie sobie siedziała koło ciebie i głaskała cie po ramieniu.

 

Wiem gadam jak nawiedzona :) chciałam tylko powiedzieć że będzie dobrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadająca_gwiazda, masz całkowitą razje. Ja myślałem że mi przejdzie niepewność jeśli znajde prace, znalazłem, przyjęli mnie pomogło na chwile. Pojawiły się kolejne problemy, zacząłem myśleć że związek, ktoś bliski móglby na to pomóc. Nie prawda, związałem się z pewną dziewczyną ale znów nie czułem równowagi, spokoju, ani chwili relaksu... rozstałem się, po co męczyć swoimi problemami wewnętrznymi drugą osobe? Teraz wiem że dopóki sam nie rozwiąże moich wewnętrznych problemów, rozterek nie zwiąże się z nikim. Nie mogę być aż takim egoistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak ty pająku kiedyś myslałam że jeśli zdobędę jedna rzecz to już będę szczęśliwa.. że tak na prawdę do szczęścia potrzebuję tej jednej rzeczy. Dopiero kiedy ją dostałam to okazało się że nadal mam ten dziwny niedosyt i w zasadzie nic się takiego nie zmieniło. Zrozumiałam że problem jest we mnie, że żeby iść dalej i cieszyć się życiem ot tak po prostu muszę zacząć od siebie, uleczyć chorą duszę.

 

Jeśli z nią będzie wszystko porządku to i problemy same się rozwiążą, bo wszystko co złe to tak na prawdę istnieje w naszej głowie. Sami sobie mury stawiamy i ograniczenia. Pokonamy siebie pokonamy wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak jak i inni mam plany i marzenia ( wstępik ;) ). Są one na różnych "poziomach". Na poziomie najbardziej potrzebnych marzeń jest odzyskanie wiary w siebie, spokoju i ogólnie uporanie się z psychoproblemami. Potem bym chciał się jakoś odnaleźć w życiu, lepiej zrozumieć siebie i uświadomić sobie czego tak naprawdę chcę.

 

Kiedy uda się już doprowadzić do realizacji wyżej wspomnianych zamierzeń, to myślę że będę mógł być wreszcie sobą i żyć dobrze i szczęśliwie - co jest moim docelowym marzeniem ;)

 

Póki co jestem jednak, niestety, w czarnej dupie i ciężko widzę poprawę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co to tak naprawdę są marzenia? Czasem widzę ludzi, którzy czegoś bardzo pragną i dążą do tego. Ja mam w głowie pewne myśli, że chciałabym to.. czy to... Ale jak rozpoznać, że to już jest marzenie i należy ostro do tego dążyć? Tak samo mam z hobby. Nie potrafię w jakimś stopniu dostrzec co tak naprawdę by mi sprawiło przyjemność.

Może to jest spowodowane tym, że za każdym razem jak rodzi się we mnie pewna myśl ja doszukuje się tysiąca barier, których nie mam odwagi pokonać?

A może poprostu narazie jestem zabardzo skupiona na tym, żeby pokonać nerwicę i dlatego nie mam odwagi sięgnąć czy nawet dostrzec moich marzeń? Dowodem na to może być fakt,że moim największym pragnieniem na dzień dzisiejszy jest bycie szczęśliwym bez nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam Naszą klasę i widzę jak coraz więcej moich znajomych bierze ślub. Jak ja im zazdroszcze, smutno mi bo też o tym marze a najgorsze jest to, że przeszkoda to nerwica. Jejku jaka ja jestem zła teraz na siebie, że niepotrafię się właściwie zmobilizować i postawić wszystko na jedną kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje plany? chcę zapisać się na terapię i wyjść szybko z tego całego... wlasnie, jak to stosownie określić? chciałabym być znowu szczęśliwą osobą, i zakochaną. mój pierwszy cel to wyzdrowienie i życzę tego wszystkim Forumowiczom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem dowodem na to , ze jak sie baaardzo czegos chce to sie to osiagnie - ciezko pracowalam na moje marzenia ale sa- kupilam mieszkanko (nie za kredyt) i mojego wlasnego pieska :P marze jeszcze o dzieciach i o zwiedzaniu Polski. Ale na razie przedewszytkim chcialabym byc zdrowa... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×