Skocz do zawartości
Nerwica.com

Unikanie płci przeciwnej


PM Cool Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Bo się boję że ktoś może sobie coś pomyśleć,mógłbym mieć dziewczynę ale jedna rzecz mnie strasznie blokuje,to że musiałbym się pokazywać przy ludziach i przy znajomych,znajomi są już do tego przyzwyczajeni że nie mam koleżanek i że ogólnie unikam kobiet,a gdym nagle przestał to robić to na pewno byłbym w centrum zainteresowania,byłbym obgadywany za plecami,każdy gapił by się ze ździwieniem i by mówili "ooo patrzcie jaki się zrobił" strasznie mnie to blokuje,od zawsze mam taką przypadłość że staram się jak najmniej rzucać w oczy a wychodzi zawsze na odwrót.Staram się teraz o prawojazdy ale blokuje mnie myśl że wszyscy będą mnie w samochodzie widzieli.Może to głupie ale nie da się tego pozbyć,chyba jedynym sposobem byłoby wynieść się gdzieś gdzie nikt mnie nie zna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za młodu nie nasiąkłeś towarzystwem dziewczyn bo nie było ani to w rodzinie bliższej dalszej ani wśród znajomych, albo, że Cię rodzice w domu zamykali albo też sam się zamykałeś... to tak bywa generalnie. Miałem, mam raczej wciąż tak samo, aczkolwiek już mam wyjetapetowane, za stary jestem i zbyt spruty lekami, mogę być chamski, miły, wstydliwy, zupełnie pierdołowaty...uj mnie to boli w ogólnym rozrachunku, i takiego albo lepszego znieczulenia na tą kwestię Ci życzę, dorośniesz, przywykniesz, są znacznie ważniejsze rzeczy niż łatwy kontakt z płcią przeciwną czy nawet posiadanie partnerki.

ot co!

dobre.

ja za młodu nie wychodziłem z domu za dużo

potem tez tak mialem jak autor postu.

ale potem przyszły leki i one sprawiły, że mam wy**ane na wszystko

teraz już bym mógł gadać, zagadywać ale mi sie nie chce

zresztą ja zawsze byłem aspołeczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za młodu nie nasiąkłeś towarzystwem dziewczyn bo nie było ani to w rodzinie bliższej dalszej ani wśród znajomych, albo, że Cię rodzice w domu zamykali albo też sam się zamykałeś... to tak bywa generalnie. Miałem, mam raczej wciąż tak samo, aczkolwiek już mam wyjetapetowane, za stary jestem i zbyt spruty lekami, mogę być chamski, miły, wstydliwy, zupełnie pierdołowaty...uj mnie to boli w ogólnym rozrachunku, i takiego albo lepszego znieczulenia na tą kwestię Ci życzę, dorośniesz, przywykniesz, są znacznie ważniejsze rzeczy niż łatwy kontakt z płcią przeciwną czy nawet posiadanie partnerki.

ot co!

dobre.

ja za młodu nie wychodziłem z domu za dużo

potem tez tak mialem jak autor postu.

dokladnie, tez nigdy nie interesowalem sie płcią przeciwną bo ... mialem w sobie takie przekonanie ze nie zasluguje na dziewczyne ... i tak zostalo do dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×