Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


Cortezjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :-) Mam na imię Kamil, mam prawie 20 lat i od około 6 lat mam depresję/hipochondrię.. :) Trzeba w końcu zacząć coś z tym robić bo nie można cały czas z tym żyć ! Mam nadzieję ,że założenie tutaj konta i rozmowa z różnymi osobami to dobry krok naprzód ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja diagnoza... w zakładce "Depresja" opisałem wszystko.. nazwa tematu "Moja historia" przez te 6 lat zrobiłem już prawie wszystkie możliwe badania i zawsze wychodziły ok.. mam tak ,że byle co mnie zakuje, zaboli to zaraz się źle czuję, denerwuję, taki niepokój w sobie czuję... więc to raczej coś z moją głową jest nie tak ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperając po internecie wyszukując nowych dolegliwości z powrotem tu trafiłem.... wiecie ,że do tej pory nic z moją nerwicą nie zrobiłem? zero postępów a nawet gorzej.... zrobiłem już wszystkie badania możliwe, teraz nawet drugi raz holtera oddałem i czekam na wynik ale wszystkie wyniki mam ok...ostatnio lekarz (prywatnie) powiedział mi ,że to wszystko siedzi w mojej głowie.. czułem się super po tej diagnozie ale nie za długo.. aktualnie mam fazę na duszności...takie uczucie suchości w ustach i drogach oddechowych, od maja tak mam... zauważyłem ,że jak jestem cały dzień prawie w pracy to praktycznie zero dolegliwości... tylko wyjdę i zaczyna się.. tragedia ;-) w sobotę wyjeżdżam z dziewczyną nad morze i boje się ,że będą chore jazdy... Pzdr dla wszystkich nerwicowców !!! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cortezjusz, nie został skasowany, tylko jest na pierwszej stronie :D ; cytuję:

Szperając po internecie wyszukując nowych dolegliwości z powrotem tu trafiłem.... wiecie ,że do tej pory nic z moją nerwicą nie zrobiłem? zero postępów a nawet gorzej.... zrobiłem już wszystkie badania możliwe, teraz nawet drugi raz holtera oddałem i czekam na wynik ale wszystkie wyniki mam ok...ostatnio lekarz (prywatnie) powiedział mi ,że to wszystko siedzi w mojej głowie.. czułem się super po tej diagnozie ale nie za długo.. aktualnie mam fazę na duszności...takie uczucie suchości w ustach i drogach oddechowych, od maja tak mam... zauważyłem ,że jak jestem cały dzień prawie w pracy to praktycznie zero dolegliwości... tylko wyjdę i zaczyna się.. tragedia ;-) w sobotę wyjeżdżam z dziewczyną nad morze i boje się ,że będą chore jazdy... Pzdr dla wszystkich nerwicowców !!! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×