Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,hej! Ja mam dziś beznadziejny dzień.

Nudza mnie tematy o roslinkach, a matura coraz bliżej.

Kto mi powie,ze matura to bzdura?

Tak na pocieszenie chociaz:)

Matura to bzdura. Ja jej nie zdałem i jestem szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, dziękuje, od razu mi lepiej.

Dla mnie jednak studia sa idealnym pretekstem na wyznaczenie granicy i wyrwanie się z domu. Zresztą ja tylko się ucze, wiec cóż innego mi pozostaje.

Cała przyjemność po mojej stronie.

Studia powiadasz? Myślę że nawet gdybym zdał maturę to bym na nie nie poszedł, to przerasta moje możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madeline1111, studia są fajne, dają kopa i możliwości wszelakie ( rozwojowe, towarzyskie, przyszłościowe itp) i o tym myśl, jak cię weźmie leń.

 

Zebrec, Hej , hej!

 

 

Dobranoc, idę oglądac starego Colombo, a potem do wyrka, bo jutro ciężki dzień. Pa pa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ich wszystkich nie obchodzi zwykly,szary czlowiek i jego problemy. Zawsze się zastanawiam jak to jest w innych krajach pod w tym względem. Mam jakieś dziwne wyobrazenie,ze za granica zyloby mi się lepiej, oczywiście nic samo się nie dzieje, ale po studiach, szukac pracy w fachu wydaje się być niezlym pomyslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Witaj :*************

 

U mnie tez pochmurno , mam pedzic na terapie ale mi sie nie chce i sie boje zeby mi zas sie slabo nie zrobilo jak wczoraj w oczekiwaniu na ta cholerna rozmowe . Musi pewnie minac kilka dni zeby bylo lepiej.

 

Esh!

 

Poki co znow mnie glowa boli, ale staram sie ogarnac.

Milego dnia dla WAs!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie spamowicze :papa:

 

dzisiaj trochę lepiej, ochłonęłam po wczorajszym, jeszcze się w nocy dyskusję z gościem wdałam, ale on nie widzi problemu, skoro ja jestem dorosła, to ktoś mnie powinien uświadomić. Żałosne :time: A tak miło zapowiadała się ta znajomość :why: Ja jestem taką osobą, która próbuje jeszcze innych tłumaczyć, daje milion szans, ale jak do kogoś nic nie dociera :bezradny: Poczekam na rozwój wydarzeń, bo mimo wszystko fajnie mi się z nim pisało i ciągle się łudzę, że to był tylko taki szczeniacki wybryk kolesia po przejściach. Wiem, że jestem szurnięta, ale kazałam mu przysłać herbaciane róże na przeprosiny :!::!::!: ( spokojnie, nie zna mojego adresu, taki żart :hide: ).

 

A co u Was :mrgreen: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ciężko jest cokolwiek przewidzieć i takie rozczarowania panują nasze wyobrażenia,ale coz- życie.

Tego kwiatu jest pol światu!

Ja jestem przerażona tym,ze mam tak wiele nauki na ten tydzień, a nic nie robię. Szarość codziennego dnia jakoś mi nie sluzy, ale spedze weekend w Krakowie, wiec się tak pocieszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Witam spamową wyspę. Z resztą to forum to prawie że jedna wielka wyspa spamu. Mało kto dyskutuje o psychologii jako takiej. Ja mam English Breakfest, tego mi brakowało rano na rozgrzanie. Potem pójdę tacie pomagać z pralką. Przydałby się kot w domu, taki na tapecie komputera to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×