Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zaszalałam dziś w lumpku i za całe 10 zeta kupiłam sukienkę, cienka, koszulowa w kolorze dżinsowym. Trochę za zimno na nią teraz, ale już sobie wymyśliłam look na wiosnę ;)

 

Zalatana23, o rany, remont brzmi dla mnie równoznacznie z horror. Zbieram się do pomalowania sypialni, ale zebrac się nie mogę. :? Przychodzi ekipa, czy sami malujecie?

 

platek rozy, miłego kawkowania kochana!

Ja dziś chyba nie zmobilizowałabym się do wyjścia, dzień ewidentnie dresowy, wersja bez makijażu i włosy jakby piorun w nie strzelił. Pocieszam się, że i tak jestem urocza. :P

 

kosmostrada :-***

Ja zamierzam wpaść po weekendzie do lumpexu ;) Lubię pobuszować :mrgreen: Też mam z lumpka sukienkę dżinsową, wersja wiosna-lato ;-)

Malowanie oddajemy fachowcowi :hide: Biorąc pod uwagę mój antytalent i ciągłe wyjazdy mojego męża skończylibyśmy może na wiosnę :lol: A tak, kilka dni i po krzyku. Przynajmniej mam zajęcie ;-) Marzy mi się dekoracyjny zagłówek w sypialni i obmyślam co by tu wykombinować. Może jakiś dekor, może tapeta???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Z klimatów remontowych to uwielbiam wymyślanie i kombinowanie tak jak ty z tym zagłówkiem. A pięknych tapet teraz jest bez liku. Fajnie że ekipa przychodzi, to się nie złachacie ( ty trochę tak bo jednak trzeba przygotowac do remontu, potem posprzątac), a będzie się działo i towarzystwo będziesz miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :papa::papa:

 

Zalatana23, współczuję Ci tego remontu... chyba każdy, kto go przeżyje może nazwać się nowonarodzonym bohaterem, bo to bardzo desperackie przedsięwzięcie :silence:

Przeżywałam to 3 lata temu, całe mieszkanie gruntowne malowanie, nowa podłoga w kuchni i nowy wystrój przedpokoju /gładź i jakieś dziwaczne nakładanie farb 3 warstwowe/..... sajgon nie z tej ziemi trwał ponad dwa tygodnie. Wiele prac wykonywałam sama w ramach "szybkiej" pomocy :mrgreen:

Teraz tylko chodzę i podziwiam jak to wszystko całkiem ładnie wyszło, a najfajniej jednak przedpokój.

 

kosmostrada, też tak lubię kombinować w trakcie remontu jakieś dodatki, naklejki, kilka kolorów w jednym pomieszczeniu itp.

 

-- 15 lis 2014, 18:40 --

 

Ferdynand k, cześć Ferdziu..... :papa: a wymyślamy remonty :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dość pracowita sobota była, teraz herbatka i odsapka.

Zakupy, porządki, gotowanie obiadu, a w międzyczasie pranie. Wszystko to przy "akompaniamencie" mojego kaszlu... chyrlam jak zdechlak.

W poniedziałek niestety do pracy..... łoj, jak ja wstanę tak rano i się wyprawię do tej roboty po tak długim leniuchowaniu??????????? :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa::papa: Witajcie :papa::papa:

 

Tak mi jakoś dzisiaj smutno i ponuro, całkiem jak dzisiejsza pogoda :( chyba dlatego, że jutro wracam już do pracy, a nie jestem jeszcze całkiem zdrowa i gotowa by tam iść. Ranki są jeszcze do kitu, czuję się osłabiona, bo trzyma mnie jeszcze przeziębienie.

Ciekawa jestem jak będzie jutro... czy dam radę pozbierać się rano :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek! :papa:

 

Widzę moi drodzy, że pogoda koopiasta wszędzie. Ja słoneczka to już dawno nie widziałam, a jeszcze dziś zrobiło się bardzo zimno. No ale w końcu należy się cieszyc, że tak długo nas listopad nie dopadł. Nie mam dziś w ogóle energii, tyle co wyszłam z psem, poszliśmy na wybory, po drodze na pocieszenie do herbatki nabyłam babeczkę kajmakową. Teraz siedzę pod kocem, czytam Zwierciadło i zaglądam co u was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki :papa:

U mnie deszczowa niedziela :( Poprawy nastroju poszukam dziś w Ikei :bezradny:

 

Kup mi parę świątecznych pierdółek, to może i mi się nastrój poprawi, bo w nocy same łzy mi leciały :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry artykuł jest w Zwierciadle o nadużywaniu leków. Trochę może powierzchowny, ale warty przeczytania. Cytuję:

"W Polsce za mało mówi się o szkodliwości długoterminowego brania leków, szczególnie tych z grupy benzodiazepin, które mają właściwości uzależniające. Otwarcie mówimy o alkoholizmie, narkomanii, ostatnio o hazardzie. Lekomania to wciąż tabu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:**************

Wczorajsze wyjscie na kawke super :105: wrocilam zrelaksowana i radosna :)

Dzis bylam u ciotki na obiadku , wlasnie wrocilam i czekam na moja siostre ktora ma wpasc za chwile bo bedziemy przy kawce klecic bizu ;)

 

Ogolnie mialam calkiem fajny weekend:)

 

Jutro rozmowa o prace .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, oj dobrze że sobie przyjemnośc zakupową sprawiłaś, to masz siłę do roboty. :D Podziwiam cię, że o tej porze się jeszcze zmobilizowałaś.

Ja to chyba sobie coś kupię dopiero na przecenach...

 

JERZY1962, jak wieczór, trochę ci napięcia zelżały?

 

platek rozy, no i kolejna rozmowa o pracę, super kochana, coś wreszcie z tego wyniknie. W ogóle to wspaniale, że udaje ci się na te rozmowy chodzic, bo ja miałabym z tym lękowy problem.

 

Pilnuję pieczeni, bo młody wrócił późno od kolegi i dziś obiad na kolację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×