Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Popiol, owczareczki są the best, mója pierwsza psina była owczareczką mieszaną. Czytała w myślach... Piękna, dobra, piekielnie inteligentna. Strasznie przeżyłam jej odejście. Zdecydowaliśmy się na kolejnego psa dopiero po 5 latach. Inna rasa, inna wielkośc, inna płec, żeby nie porównywac. Mam teraz pluszaka z charakterkiem. ;)

Ty masz aż dwa owczareczki, eh...

 

Zalatana23, pokazuj beagla, dobijemy kociarzy. :mrgreen:

 

Popiol, fajnie, że zawitałeś na spamowej.

 

Dobranoc kochani, padam na pysk, do jutra! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio (jak mam dobry nastrój) wzięło mnie na fotografowanie, to może ustrzelę coś dla Ciebie jak z łóżka wylezę :)

 

-- 15 lis 2014, 01:00 --

 

Arasha, no wiem że klonik jeszcze trzyma...dobry jest w tym że długo trzyma, dłuższa droga trochę do uzależnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, no może się teraz zwlekę i strzelę prycho na siłę, chociaż tyle że jeszcze mam siłę się wykąpać i umyć zęby...

 

-- 15 lis 2014, 01:10 --

 

Wagi odzyskać nie mogę, 70 kg cały czas, wszystkie portki wiszą...a ja mam zboczenie na ptk. spodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już masz motywację ... mojego bobra

 

Arasha, Przepraszam, od oglądania głupich komedii mam dwuznaczne skojarzenie :)

 

-- 15 lis 2014, 01:41 --

 

Zalatana23, papaty, pod poduchy karaluchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :***************

Ja pichce obiadek a na pozniej jestem umowiona ze znajomym na kawke na miescie .

 

Wczoraj mialam calyd zien zalatany , bylam na rozmowie o prace ( nie wiem co z tego wyjdzie bo kandydatek sporo na jedno miejsce 47 osob)

Ale wazne ze probuje .

Pozniej bylam na zakupach , i na wieczor przyszla kolezanka i siedzialysmy az do 23 :)

 

A dzis troche sprzatam , troche piore i gotuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Widzę dziś dzień porządkowy nie tylko u mnie. Ale co tu innego robic, jak za oknem tak buro, że wstac się nawet nie chce.

Chciałam dziś robic zdjęcia moich biżu dla was, ale światła nie ma, a z lampą wychodzi koopa. Czekam na słońce, jak widac z wielu powodów.

Zaszalałam dziś w lumpku i za całe 10 zeta kupiłam sukienkę, cienka, koszulowa w kolorze dżinsowym. Trochę za zimno na nią teraz, ale już sobie wymyśliłam look na wiosnę ;)

 

Zalatana23, o rany, remont brzmi dla mnie równoznacznie z horror. Zbieram się do pomalowania sypialni, ale zebrac się nie mogę. :? Przychodzi ekipa, czy sami malujecie?

 

platek rozy, miłego kawkowania kochana!

Ja dziś chyba nie zmobilizowałabym się do wyjścia, dzień ewidentnie dresowy, wersja bez makijażu i włosy jakby piorun w nie strzelił. Pocieszam się, że i tak jestem urocza. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, kosmostrada, dziekuje Kochane:************ wlasnie oczy maluje :D

 

 

kosmostrada, uwielbiam kiecuszki :105: a w takim kolorze na pewno jest sliczna i do tego Tobie bedzie w niej pieknie:)

Na bransolki zawsze jestem chetna i do poogladania i do zmierzenia i do zrobienia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×