Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

murphy, jak szybko to raczej prywatnie zostaje, choć i z tym różnie bywa, na nfz to raczej się nie znajdzie od reki.

 

nobody25, spotkania wyglądają dość swobodnie, ma być naturalnie ;) Plusem ekipy jest to że nie ma narzuconej "konwencji wejścia", dołącza się naturalnie, niejako "w tle". To nie tak jak na filmach, gdzie na spotkaniu grupy aa, nowa osoba staje przed reszta i mówi "Cześć jestem Zenek i jestem tu bo...". Dołączanie idzie na luzie i toczy się samoczynnie na przestrzeni tygodni.

Zwykle z miejsca zbiórki idziemy do pubu, mamy trzy, cztery miejscówki w które zazwyczaj chodzimy, czasem obskoczymy jedno czasem dwa, trzy miejsca. W pubie cola, piwko czy drink i dowolne tematy, nic nie jest narzucone, można dużo gadać, można tylko słuchać, jak jest duża ekipa to zazwyczaj parę tematów leci równolegle, normalka. Czasem wpadną 4 osoby, czasem 15. Ostatnio z raz w miesiącu królujemy na parkiecie :mrgreen:

A poza pubem to od czasu do czasu jest u kogoś domówka - parapetówa, sylwek, andrzejki itp. Albo wypad do kina czy spektakl. Kobitki czasem sobie urządzają "babskie nocki". W sezonie letnim trafiają się imprezki z grillem, jezioro itp. albo w tym roku był wypad na kajaki, czy ognisko pod pozkiem. Także swojsko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nobody25, spotkania wyglądają dość swobodnie, ma być naturalnie ;) Plusem ekipy jest to że nie ma narzuconej "konwencji wejścia", dołącza się naturalnie, niejako "w tle". To nie tak jak na filmach, gdzie na spotkaniu grupy aa, nowa osoba staje przed reszta i mówi "Cześć jestem Zenek i jestem tu bo...". Dołączanie idzie na luzie i toczy się samoczynnie na przestrzeni tygodni.

Zwykle z miejsca zbiórki idziemy do pubu, mamy trzy, cztery miejscówki w które zazwyczaj chodzimy, czasem obskoczymy jedno czasem dwa, trzy miejsca. W pubie cola, piwko czy drink i dowolne tematy, nic nie jest narzucone, można dużo gadać, można tylko słuchać, jak jest duża ekipa to zazwyczaj parę tematów leci równolegle, normalka. Czasem wpadną 4 osoby, czasem 15. Ostatnio z raz w miesiącu królujemy na parkiecie :mrgreen:

A poza pubem to od czasu do czasu jest u kogoś domówka - parapetówa, sylwek, andrzejki itp. Albo wypad do kina czy spektakl. Kobitki czasem sobie urządzają "babskie nocki". W sezonie letnim trafiają się imprezki z grillem, jezioro itp. albo w tym roku był wypad na kajaki, czy ognisko pod pozkiem. Także swojsko ;)

 

Dzięki za wyręczenie w odpowiedzi. Sama lepiej bym tego nie ujęła. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieralam sie.juz dwa razy :( do trzech razy sztuka :P nie wiem skad ta moja fobia.

Chyba nie gryziecie co? :hide:

 

-- 06 gru 2014, 18:40 --

 

Kurcze nie wiem czy ktos z was zdazy to przeczytac:( bede chwile spizniona tzn. Bede po 19:00 malo punktualnie troche. Moge prosic o jakistel na priv zeby sie ewnetualnie skontakowac dzis z kims? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem czy ktos z was zdazy to przeczytac:( bede chwile spizniona tzn. Bede po 19:00 malo punktualnie troche. Moge prosic o jakistel na priv zeby sie ewnetualnie skontakowac dzis z kims? ;/

kurcze szkoda, jak Ty pisałaś posta to my już się pomału pod pręgierzem zbieraliśmy. wiesz, nikt nie lukał z nas na forum z koma :roll: A o której dotarłaś pod pręgierz ? My do około 19:10 staliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Kiedy organizujecie jakieś kolejne spotkanie? Właśnie pozdawałam egzaminy, mam trochę więcej czasu i chętnie bym przybyła.... Często zjawia się u Was ktoś zupełnie nowy? (jak ja)?

A poza tym w związku z tym, że mam w teraz jeszcze czas na coś poza pracą i nauką, na nowo zaczęłam myśleć o psychoterapii. Jednak w grę wchodzi tylko na nfz ..... i tu pojawia się problem. Byłam w dwóch poradniach (Kosmonautów i Pod Lipami) i niestety (co mnie wcale nie dziwi), wizytę można umówić najpóźniej na 17 .... Problem w tym, że ja bardzo rzadko wychodzę z pracy przed 18 ..... a żeby zerwać się przed 17 i zdążyć na wizytę to już w ogóle nie ma mowy.... Poradźcie coś plizzz..... Kojarzycie jakieś miejsce, gdzie można umówić się na 18 albo w soboty? Zależy mi naprawdę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SweetNovember..., jak pisalam post to akurat wyruszalam z domu :) tak myslalam ze nikt z was nie luknie ale stwierdzilam ze zaczekam i moze sie uda :) no nic jakby co mam nadzieje ze uda mi sie.nastepnym razem. Jakbym mogla.jednak poprosic czyjs numer na priv w razie gdybym znowu miala sie zgubic to byloby super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Kiedy organizujecie jakieś kolejne spotkanie? Właśnie pozdawałam egzaminy, mam trochę więcej czasu i chętnie bym przybyła....

Hej :D W ten weekend spotkania nie było, średnio ludkom pasowało. Jak będzie wiadomo kiedy kolejne to wrzucę info, zapraszamy :great:

 

Witam ja takze wielkopolska.

Witaj, chętna dołączyć do poznańskich świrusków ? :D warto :mrgreen:

 

SweetNovember..., jak pisalam post to akurat wyruszalam z domu :) tak myslalam ze nikt z was nie luknie ale stwierdzilam ze zaczekam i moze sie uda :) no nic jakby co mam nadzieje ze uda mi sie.nastepnym razem. Jakbym mogla.jednak poprosic czyjs numer na priv w razie gdybym znowu miala sie zgubic to byloby super :)

Hej ale na dobrej drodze już jesteś ;) deklaracje przyjścia wcielasz w czyn :great: następnym razem bedzie sukces, privne Ci jakiś kontakt jak bedzie już wiadomo kiedy kolejne spotkanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również z Poznania! :)

Byłoby bardzo fajnie, gdybym mogła do Was dołączyć. Co prawda jestem na forum od... dzisiaj. I w zasadzie jeszcze mnie nie znacie. Ale myślę, że najlepiej dam się poznać właśnie przy spotkaniu na żywo. Wtedy rozmowy wychodzą mi o wiele lepiej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludki stworzylismy na fb rozmowe konferencyjna takie cos ala chat ;) Tylko brakuje mi ludzi z Poznania :) jakby ktos chcial dolaczyc to dawajcie znaka, mozna sobie zrobic fikcyjne konto albo dolaczyc ze swoim ;) mamy bardzo sympatyczna i zgrana ekipe i nie gryziemy :) zawsze mozma sie wygadac jesli ktos ma problemy i to 24h na dobe prawie bo nocnych markow nie brakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznałbym się z kimś, porozmawiał, bo chyba powoli znowu mnie dopada ogólnie mówiąc depresja. Psycholog może to i jakieś rozwiązanie, ale nigdy nie chciało mi się przeznaczać pieniędzy na wizyty u niego. Wolałbym się spotkać z osobami które mają też swoje problemy i swobodnie porozmawiać z nimi na różne tematy. Mam nadzieję, że mój wiek (22) nie będzie dla nikogo przeszkodą. Jeśli ktoś będzie organizował jakieś spotkanie to dajcie znać z miłą chęcią skorzystam. Ogólnie jestem spoza Poznania, lecz z dojazdem nie będzie problemu tak sądzę.

Pozdrawiam mat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jestem spod Poznania.Konkretnie 50 km.Również nawiązała bym kontakt z osobami "bliskie spokrewnionymi".Chyba można się lepiej poczuć jeśli ktoś nadaje na tych samych falach.Potrzebuję wsparcia jak wielu z Was.Świadomość że nie jestem sama dodaje mi otuchy.

Pozdrawiam wszystkich :papa::papa::papa::papa:

 

-- 23 gru 2014, 16:42 --

 

Może ktoś jest z Pniew.W razie czego proszę o info.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×