Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu tak sie dzieje ze przestaje działać? Zawsze tak jest?

 

 

to nieprawda ,że przestaje działać ( u mnie ) . Cały czas działa , tylko czasem zmienia profil swojego działania , a wtedy trzeba albo podnieść dawkę , albo ja zmniejszyć , albo przeczekać . Biorę Paro już koło 3-4 lat i działa , a że inaczej niż na początku ,,,no cóż taki urok tego leku , taka jego złota sraczka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paroksetyna - rewelacyjny lek. Wcześniej brałem fluoksetynę w dawce 40 mg i czułem się jakbym zajadał witaminki. Teraz zmiana na paroksetynę w dawce zaledwie 20 mg i już czuć poprawę. Na następnej wizycie u psychiatry poproszę o zwiększenie dawki do przynajmniej 30-40 mg. Wtedy podejrzewam, że będzie wręcz euforycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paroksetyna - rewelacyjny lek. Wcześniej brałem fluoksetynę w dawce 40 mg i czułem się jakbym zajadał witaminki. Teraz zmiana na paroksetynę w dawce zaledwie 20 mg i już czuć poprawę. Na następnej wizycie u psychiatry poproszę o zwiększenie dawki do przynajmniej 30-40 mg. Wtedy podejrzewam, że będzie wręcz euforycznie.

 

w formie, którego leku bierzesz paro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paroksetyna - rewelacyjny lek. Wcześniej brałem fluoksetynę w dawce 40 mg i czułem się jakbym zajadał witaminki. Teraz zmiana na paroksetynę w dawce zaledwie 20 mg i już czuć poprawę. Na następnej wizycie u psychiatry poproszę o zwiększenie dawki do przynajmniej 30-40 mg. Wtedy podejrzewam, że będzie wręcz euforycznie.

 

w formie, którego leku bierzesz paro?

 

Nie bardzo rozumiem pytania, może przez to, że przesadziłem z clonazepamem dzisiaj, ale postaram się odpowiedzieć. Paro biorę w formie SSRI w tabletkach twardych rano, później po południu i wieczorem zażywam wenlafaksynę i taki mix bardzo mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.a co ten lek robi to sie w głowie nie miesci, niejedna trucizna by sie przy tym schowała, przez to cholerstwo zaraz wpadne w uzaleznienie od benzo, 20 dni na polowce tabletki i nasilone non stop stany lękowe a jak odstawiłem to sie dopiero nasiliły ze wydaje mi sie ze zaraz na zawał padne, tachykardia jak cholera, roztrzęsienie, panika, straszna potliwość jakby nie wiadomo co sie działo z organizmem, derealizacja, jakieś stany splątania i oszołomienia naprzemiennie z silnym pobudzeniem i euforią, wykonczyc sie idzie, ja pier.ole kto to dopuścił do sprzedazy, od tego idzie wykorkowac, moze jakims cudem to mi minie ale trzymam sie jak najdalej od tego czegos w przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie uboki były delikatne i pierwsze efekty pojawiły się po pół tabletki. Lek biorę 26 dni i z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Biorę jeszcze perazynę 3x po 25mg i nie było żadnych uboków.

 

Lekarz powiedział, że jak za miesiąc nie przybędzie mi motywacji, to wtedy mi jeszcze coś dołoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziełam pierwszą tabletke paro 20mg, to co wnocy przezyłam to był koszmar, miałam koszmar że zabiłam dwóch psychopatów karmiac ich do upadłego zbozem az im brzuchy pękały, obudziwszy sie o 6 całą pizame miałam mokrą a serce bolało od szybkiego bicia, serio myślałam że dzisiaj już zejde z tego świata.

 

Mam pytanie, czy ktos przeżył podobne skutki uboczne? nie ukrywam, że sie przeraziłam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziełam pierwszą tabletke paro 20mg, to co wnocy przezyłam to był koszmar, miałam koszmar że zabiłam dwóch psychopatów karmiac ich do upadłego zbozem az im brzuchy pękały, obudziwszy sie o 6 całą pizame miałam mokrą a serce bolało od szybkiego bicia, serio myślałam że dzisiaj już zejde z tego świata.

 

Mam pytanie, czy ktos przeżył podobne skutki uboczne? nie ukrywam, że sie przeraziłam :roll:

 

Jesli chodzi o mnie to mialem koszmary na antydepresantach czasami, moze to przez to ze te leki sa koszmarne :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jutra mam zacząć brać parogen 20mg rano, raz dziennie oraz przez miesiąc sulpiryd 50mg też rano. Na noc mam zapisany cloranxen 5mg i mam kilka pytań, czy są jakieś częste skutki uboczne? czytałam że po parogenie się tyje czy to prawda? Czy leki te pomagają również z nadmierną potliwością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×