Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Follow_, jeśli polufka dla Ciebie nie za daleko to mam inną propozycję. W środy godz. 16-20 są spotkania fanów gier (planszowych, karcianych, rpg itp) we wrzeszczu, raz w tygodniu. Wczoraj byłem pierwszy raz bardzo sympatycznie dużo gier dużo miejsca.

Zamierzam tam co tydzień zaglądać, już wyczaiłem super grę i chcę zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, co to za głodówki sobie urządzasz ? Napisz coś więcej, bo też się przymierzam. Co ( albo kto :mrgreen: ) Cię do tego zmotywował ? Czy to Twoje pierwsze takie oczyszczanie, czy masz już w tej materii jakieś doświadczenie ? Pozdro

 

-- 13 lis 2014, 23:49 --

 

jak gdańsk to może i być http://polufka.pl/

jest tam tanie piwo z ukrainy za 5zł :pirate:

Jak z Ukrainy ... to musi być mocne :pirate: Nie piłam jeszcze ukraińskiego browara :roll:

Czego Wy tam w tym Gdańsku nie macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zmieniłem plan nie robię głodówki takiej kompletnej tylko ograniczam jedzenie do skromnych porcji na kilka dni, plus wyrzucam słodycze i picie oprócz wody i herbaty. Tak będzie zdrowiej i bardziej z głową.

Nie jest (byłaby) to moja pierwsza głodówka, raz zrobiłem sobie 3 dniową ale nie poczułem się w żaden sposób lepiej/gorzej/inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś się jednak musiało stać, że się tak nagle postanowiłeś wziąć za pysk :bezradny: Gruby nie jesteś, nie wspominałeś, że źle się czujesz :roll: Coś mi się zdaje, że jakieś osoby trzecie maczały w tym palce :pirate: Chyba nie powiesz mi, że mój post o słodyczach lub wynurzenia carlosa o pochłanianych kilogramach cukru tak na Ciebie podziałały ??? W każdym razie fajnie, że chcesz coś ze sobą zrobić :D Każdy powinien !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ma miesiac na schudniecie bo potem spotykamy sie z bardzo ladna laska ;)

 

 

Trójkącik? :P

 

Follow_, jeśli polufka dla Ciebie nie za daleko to mam inną propozycję. W środy godz. 16-20 są spotkania fanów gier (planszowych, karcianych, rpg itp) we wrzeszczu, raz w tygodniu. Wczoraj byłem pierwszy raz bardzo sympatycznie dużo gier dużo miejsca.

Zamierzam tam co tydzień zaglądać, już wyczaiłem super grę i chcę zagrać.

 

będziesz chodził tam sam?

ja bym do polufki dojechała najszybciej na 17 - 17 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×