Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Poradnik pozytywnego myślenia - tradycyjnie książka znacznie lepsza od filmu. I raczej nie ma nic wspólnego z pozytywnym myśleniem... Niezmiernie mi się podobała. Polecam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Wszystko czerwone'' Chmielewskiej- myślałam, że jeśli chodzi o kryminały, to tylko twory Agaty Christie są warte uwagi. Myliłam się ;)

Ja lubię Chmielewską,Boczne Drogi to dobra książka.

Christie też czytam.Ostatnio czytałem Noc w Bibliotece-świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam Norwegian Wood japońskiego pisarza Haruki Murakami

Lubię książki tego autora, ale Norwegian Wood jakoś specjalnie nie wyryła mi się w pamięci. Mimo to mam do niej ogromny sentyment i częściowo przez tą powieść mam taki nick, a nie inny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam Norwegian Wood japońskiego pisarza Haruki Murakami

Lubię książki tego autora, ale Norwegian Wood jakoś specjalnie nie wyryła mi się w pamięci. Mimo to mam do niej ogromny

sentyment i częściowo przez tą powieść mam taki nick, a nie inny. ;)

 

 

Ja poki co przeczytalam tylko jedna jego ksiazke.A Ty jaka najbardziej polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, Bezbarwny Tsukuru Tazaki i jego lata pielgrzymstwa i Kafka nad morzem. Ciekawy jest też Sputnik Sweetheart z tego względu, że można różnie interpretować zakończenie. Przeczytałam tę książkę bardzo dawno temu, a końcówka czasem do tej pory nie daje mi spać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli kończę serię prequeli do Gwiezdnych Wojen, a potem chyba przerwa od przygody-fantastyki i wracam do biografii, kryminału i religii, co mam pozaczynane.

 

W między czasie porządkuję biblioteczkę, robię listy książek, piszę recenzje, jak również udało mi się parę rzeczy sprzedać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×