Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w ciągu pierwszych 10 dni było fajnie na Kwetiapinie-brałam 100mg wieczorem z tym że w wersji o spowolnionym działaniu- skutków ubocznych brak.Niestety od dwóch dni rano nie mogę się obudzić i tak jest aż do południa.Nie zbyt to komfortowe szczególnie jak się pracuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam niepotrzebną pakę symquel xr 300mg (kwetiapina o przedłużonym uwalnianiu). PW

Bardzo możliwe, że będę to brać od tego miesiąca.

 

Psychicznie są pozytywne zmiany, ale zaczęły mi się uboki. Wieczorną dawkę biorę przed kolacją i po jedzeniu jest mi lekko niedobrze i muszę sobie usiąść :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam niepotrzebną pakę symquel xr 300mg (kwetiapina o przedłużonym uwalnianiu). PW

Bardzo możliwe, że będę to brać od tego miesiąca.

 

Psychicznie są pozytywne zmiany, ale zaczęły mi się uboki. Wieczorną dawkę biorę przed kolacją i po jedzeniu jest mi lekko niedobrze i muszę sobie usiąść :roll:

 

A w jakiej dawce bierzesz? I jakie te skutki uboczne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz 150, potem mam dostać już dawkę terapeutyczną.

 

Jak zażywam wieczorem, przed kolacją, to potem mi trochę słabo jak wstaję od stołu i muszę się na parę minut położyć.

 

 

Ach,to co to za skutki uboczne?.. Przejdzie to na pewno,po prostu zwiększaj dawkę powoli i dobrze będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się tego brać ale nie tego że coś się stanie tylko że zacznie działać a przez uboki będę musiał odstawić bo już próbowałem dwa razy i osłabiebie,prawie omdlenia,senność,chodziłem=snułem się na nogach jakbym dostał w łeb obuchem,do tego zamuła,przyśpieszone bicie serca co będzie jak będę uprawiał sport serce wyskoczy,mam nadwagę a po tym leku się tyję,tyle że ja już nie mam wyboru muszę coś brać na CHAD narazie biorę tylko antydepresant.Po tym leku fizycznie i intelektualnie jestem mniej sprawny niż bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się tego brać ale nie tego że coś się stanie tylko że zacznie działać a przez uboki będę musiał odstawić bo już próbowałem dwa razy i osłabiebie,prawie omdlenia,senność,chodziłem=snułem się na nogach jakbym dostał w łeb obuchem,do tego zamuła,przyśpieszone bicie serca co będzie jak będę uprawiał sport serce wyskoczy,mam nadwagę a po tym leku się tyję,tyle że ja już nie mam wyboru muszę coś brać na CHAD narazie biorę tylko antydepresant.Po tym leku fizycznie i intelektualnie jestem mniej sprawny niż bez niego.

 

Ja po braniu tylko andydepresantu (Sertralina 100mg) to wpadłam w hipomanię,więc radzę uważać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×