Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, Gratulacje :)

1. Ocena za pracę pisemną. Mogłaby być jeszcze lepsza ale nawet nie chciało mi się sprawdzać. Co nie zmienia faktu, że jest bardzo wysoka w stosunku do moich niskich oczekiwań i się tego nie spodziewałam po takiej długiej przerwie.

2. Fakt, że byłam źle przekonana co do terminu sprawdzianu i mam troszkę więcej czasu.

3. Niezwykle barwne sny, które moja wyobraźnia zatrzymała na tak długo, bym zapamiętała całą fabułę i wszystkie wydarzenia oraz odczucia, które mi towarzyszyły jeszcze z rana. Choć fajne nie były ale to nieważne.

4. Możliwość wyboru pewnego zagadnienia, będąc wcześniej przekonaną o losowym wyborze, a więc mniej roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzucenie z siebie tego wszystkiego na raz co mnie dotyczy dzisiaj na forum.

 

 

buddyzm nie zabrania niczego co ma przyniesc korzysc zdrowiu, wiec uwazam ze buddyzm, buddyzm zen to najlepsza droga do zdrowia. zeby jednak podjac kroki polecam konsultacje czy lekcje pobierane u rodzimego lub doswiadczonego buddysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontakt na płaszczyźnie fizycznej z moją ciocią. Rozmowa, jedzenie. Poczułem ulgę, babcia jest bardzo surowa, natomiast ciocia to człowiek nowoczesny, lubi psychologię. Nie uważa, że pieniądze są najważniejsze. Mogę tylko mieć pretensje, że krytykowała mnie w dzieciństwie, ale miała swoje powody. Teraz się staram nadrobić w jej oczach. Trudno w rodzinie wyjść z etykiety "gówniarza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×