Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, słuchaj ich, kochana słuchaj. Pewnie jesteś nawet mega chuda. Gdyby było inaczej to wierz mi, ktoś by ci już powiedział z tzw. życzliwości, że powinnaś wziąc się za dietę.

 

Moim zdaniem nie jestem nawet chuda, a co dopiero mega ;) Obawiam się, że nie przebywam wśród takich ludzi, którzy mogliby mnie o tym poinformować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nad rzeczką opodal krzaczka

Mieszkała kaczka-dziwaczka

Lecz zamiast trzymać się rzeczki

Robiła piesze wycieczki..."

 

Słyszeliście żeby z opyłkiem w oku udać się po pomoc do zegarmistrza. :great: Nie pytajcie o więcej tyle Wam powiem że to jest autentyczne zdarzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, o, widzę humor się z lekka poprawił :D

 

-- 12 lis 2014, 21:44 --

 

Ferdynand k, może w środowisku medycznym, bo robota dobra, wiem ile czekam na wizytę, czy to prywatnie, czy na nfz. Faktem jest, że ludzie trochę się wstydzą i boją wizyty u psychiatry, ale z roku na rok coraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tia :mrgreen: Jestem wredotą. Przed godziną miałam ch*jowy bo czułam się jak kretynka, ale zawsze znajdzie się ktoś gorszy/lepszy. Tym razem porównywanie się wyszło mi na plus.

 

Idę spać. Dobranoc. Jutro mam wizytę u lekarza, pojutrze Zgrywus. Sobota też prawdopodobnie zajęta.

 

-- 12 lis 2014, 21:55 --

 

Trzeba zadbać o siebie i chociaż dobrze się wysypiać bo będzie mniej czasu na lenistwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×